Įkraunama...
Įkraunama...

Pusryčių meniu

QUOTE(Kissable_lips @ 2012 09 19, 21:01)
Dažniausiai viskas būna saldu, tik išgeriu stiklinę pomidorų sulčių pastarosiom dienom, vėliau gersiu obuolių sultis smile.gif

Geras! saldumynai valdo lotuliukas.gif
pusryciams pomidoru sultys idomiai skamba bigsmile.gif o nuo obuoliu sulciu skrandzio neskauda? siaip sako negalima ju ant tuscio gerti, o as ir negaliu, man nuo ju skrandis sustoja doh.gif
Atsakyti
D
QUOTE(Pomona33 @ 2012 09 19, 22:28)
Geras! saldumynai valdo  lotuliukas.gif
pusryciams pomidoru sultys idomiai skamba  bigsmile.gif  o nuo obuoliu sulciu skrandzio neskauda? siaip sako negalima ju ant tuscio gerti, o as ir negaliu, man nuo ju skrandis sustoja  doh.gif

Po pomidorų sulčių toks labai geras skonis lieka ir šiaip bet kokių sulčių stiklinė ryte pakelia tonusą ir gerina medžiagų apykaitą :-) man nuo jokių sulčių skrandžio neskauda, pirktinių negeriu. Pamėginkit skiest arba su vandeniu arba su kokia žolelių arbata pasaldinta, skanus ir sveikas gėrimas gaunas :-)
jūs tik nemanykit kad aš kokia saldumynų maniakė, pas mane jei saldu tai viskas iš natūralių medžiagų. Granola gaminta namie tai pora šaukštų medaus dėta, uogienė irgi naminė natūrali, o jogurtas tai rūgštus net, nes natūralus, uogiene jį pasaldinu, nes kituose man per daug cukraus :-)
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2012 09 19, 20:34)
QUOTE(Kissable_lips @ 2012 09 19, 20:16)

jetau! zavinga, kad sugebi tokius pusrycius pavalgiusi jaustis gerai! As uzvalgiusi pusryciams jogurto su kuo nors, nenueiciau i lauka iki masinos biggrin.gif suprantu,kad kiekvieno skonis yra skirtingas, bet va man tokio tipo pusryciai netinka nei per kur lotuliukas.gif o jau pagalvojus apie skrebuti su uogiene isvis net nupurto, nemegstu saldumynu tai net tokie pusryciai nevilioja. Man jau geriau tada ant skrebucio,koks pelesinis suris su kumpiu, salotele ar kazkas pan.tik ne saldu,kad butu essen.gif


As irgi rytais i saldumynu puse negaliu paziureti biggrin.gif
Man geriau desryte, mesyte, pastetas ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 09 20, 09:04)
As irgi rytais i saldumynu puse negaliu paziureti biggrin.gif
Man geriau desryte, mesyte, pastetas ir pan. biggrin.gif

aha drinks_cheers.gif thumbup.gif nem nem essen.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 09 19, 08:55)
As valgau pusrycius, negaliu nevalgyti, nes net pykint pradeda nevalgius  smile.gif  Darbo dienomis, kai nera laiko, rytais valgau sumustinius, savaitgali megstu pasikepti kiausiniene, zuvies pirstelius, omleta  4u.gif



drinks_cheers.gif as net darbo dienomis keliuosi anksciau, pasigaminu ka nors.
Atsakyti
Kasdieniniais pusryčiais kaip jau įprastai tapo įvairūs švieži vaisiai ar jų kokteiliai (anksčiau būdavo natūralūs sausi pusryčiai su pienu), o savaitgaliais įvairiai būna: tie patys švieži vaisiai, vaisių/daržovių kokteiliai, kartais įvairios košės su uogiene, kartais plėšyta kiaušinienė su šviežiomis daržovėmis ir pan. biggrin.gif Šį savaitgalį pirmą kartą gaminau tikrus Benedikto kiaušinius nuo A iki Z - skanumėlis essen.gif: su namie (iš vakaro) keptais angliškais mufinais ir naminiu olandišku padažu - apsivalgymas thumbup.gif
Atsakyti
Nagi, nagi - plačiau galima? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 10 01, 19:22)
Nagi, nagi - plačiau galima? bigsmile.gif


čia apie ką plačiau? biggrin.gif apie Benedikto kiaušinius? oi, skanumėlis neišpasakytas dabar sukirsčiau vieną ( jei mufinų būtų likę hihihi.gif .ir ... nebūtų taip vėlu lotuliukas.gif )

esmė tokia : reikia angliško mufino ( kepama iš : miltų, pieno, trupučio cukraus, šviežių mielių ; kepimas sausoje keptuvėje vos kelias minutes ir/arba orkaitėje ; vėliau juos galima užšaldyti ; taip pat jie labai gardūs su uogiene+bananas, ar kokiu saldžiu kremu ir pan. ) , perpjauto pusiau , paskrudinto tosteryje, tada lašelis sviesto užtepta, uždėtas griežinėlis kumpio( ėmiau kalakutienos, bet tinka ir pakeptas plonytis šoninės griežinėlis) per tą laiką paruošti Benedikto kiaušį , (virti vandenyje 3 min, be lukšto kiaušį įleidus į pasūdytą vandenį, su šaukštu vis surenkant baltymą, kad apgobtų trynį ( žodžiu, kažkas tokio kaip skysto trynio "kiaušinis marškiniuose" ) Tokį kiaušį uždėti ant paskrudinto mufino su kumpio griežinėliu, užpilti olandišku padažu ir valgyti. Olandiškas padažas gaminamas iš : vandens, kaiušinio trynio, 1/2 citrinos, sviesto, druskos, pipirų. Gaunasi toks rūgštoko skonio majonezo konsistencijos geltonas gardus padažiukas thumbup.gif Viskas. Valgomi apsilaižydami biggrin.gif
Atsakyti
Šaltu metų laiku, kai labai greitai reikia šilto ir sveiko subalansuoto maisto, per kelias minutes išverdu skystoką avižinių dribsnių košę ir užpilu ją ant varškės, permaišau - varškė perkaista, pasikeičia šiek tiek jos konsistencija, kartais šiek tiek sviesto dėl skonio įdedu - subalansuoti pusryčiai sportuojančioms ir toms, kurioms reikia numesti šiek tiek riebaliukų - lėtai pasisavinami angliavandeniai suteikia energijos, o varškė kaip baltymai eina ir dar padidina sotumo jausmą. Prieš košę geriu balintą kavą be cukraus. Treniruotės dienomis kavą geriu prieš treniruotę, o po treniruotės prieš dušą baltymų kokteilį su vaisiais, po dušo - košę su varške smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 10 01, 20:39)
iš : vandens, kaiušinio trynio, 1/2 citrinos, sviesto, druskos, pipirų. Gaunasi toks rūgštoko skonio majonezo konsistencijos geltonas gardus padažiukas  thumbup.gif  Viskas. Valgomi apsilaižydami  biggrin.gif

As kaip supratau padazui naudojamas zalias trynys? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Angle @ 2012 11 08, 22:15)

Kokio riebumo varske naudojate? ar neturi skirtumo ir galima pagal skoni, ar yra skirtumas ar varske biri-sveriama, ar is pokelio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2012 11 09, 23:01)
As kaip supratau padazui naudojamas zalias trynys?  blink.gif



taip, žalias biggrin.gif pasidomėkite kaip konkrečiai gaminamas olandiškas padažas, tada tikrai nebeiškils tokių nuostabų dėl naudojamo žalio kiaušinio trynio mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš karts nuo karto sau ir vaikams pusrytėliams (savaitgaliais) paruošiu tokius varškės tortukus, visi dievinam imu liesos varškės, ja iškloju lėkštės dugną, tada apipilu girietine (riebesne skaniau), ir apibarstau cukriuku. Mmmm kaip skanu prie kavutės thumbup.gif
Atsakyti