Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai rūbai vaikams

QUOTE(Kristtute @ 2007 10 03, 16:09)
UCB ir aš žiūrėjau  ax.gif  Bet man irgi plonokos pasirodė... Tai užtad iš GAP imsiu pūkinę kitiems metams  ax.gif
O ta su "microfibra" tai pirkom Londone Decathlon sporto/turizmo pardėj  smile.gif

Aš tai visada pūkinius paltus UCB perku ir nesušąla biggrin.gif Nešioja kokius du-tris sezonus.Dabar va tokį nupirkau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 03, 14:47)
Aš tai visada pūkinius paltus UCB perku ir nesušąla  biggrin.gif Nešioja kokius du-tris sezonus.Dabar va tokį nupirkau



Na storumas irgi turi reikšmės, sprendžiu pagal save.. Nes turiu pūkinį Esprit paltuką, jis toks neypatingai storas, kažkuo primena tas UCB striukes šiemetines... Tai virš -10 jau būdavo šaltoka su juo... Tekdavo į kailinius lįst biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristtute: 03 spalio 2007 - 16:14
nu sugundet mane tais vilnoniais paltais biggrin.gif noriu dukrai tokio. kiemui turim pukine striuke, o vat "zmoniskai" ko nors tai reiketu dar
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 10 03, 15:09)
UCB ir aš žiūrėjau  ax.gif  Bet man irgi plonokos pasirodė... Tai užtad iš GAP imsiu pūkinę kitiems metams  ax.gif
O ta su "microfibra" tai pirkom Londone Decathlon sporto/turizmo pardėj  smile.gif

O kam tau kitiems metams? Juk kitais metais bus kitų? Man GAP geražios tik mažiukams, o didesniems nelabai schmoll.gif
O iki Londono tikrai artimiausiu metu nenuvažiuosiu unsure.gif
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 03, 15:47)
Aš tai visada pūkinius paltus UCB perku ir nesušąla  biggrin.gif Nešioja kokius du-tris sezonus.Dabar va tokį nupirkau

user posted image

Gal turi kokį išaugtą? Perpirkčiau blush2.gif
Atsakyti
Jau draugei pardaviau schmoll.gif Dar pamatuosiu "Mexx" su kailiu, ar neišaugo (jei domintų) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 03, 18:40)
Jau draugei pardaviau  schmoll.gif Dar pamatuosiu "Mexx" su kailiu, ar neišaugo (jei domintų) ax.gif

Aišku domina mirksiukas.gif
Gražūs meškiukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 03 spalio 2007 - 19:42
QUOTE(vasarėja @ 2007 10 03, 17:53)
nu sugundet mane tais vilnoniais paltais  biggrin.gif  noriu dukrai tokio. kiemui turim pukine striuke, o vat "zmoniskai" ko nors tai reiketu dar

Jie (paltukai)atrodo kaip mazuju aristokratu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 10 03, 12:32)

Esam turėję vieną kombinzoną su "microfibra" ar kažkaip panašiai vadinosi pašitinimas  g.gif  Tai buvo super plonas, lengvas ir labai šiltas, rašė, kad iki -25 tinkamas..

gal fotke turi kokia uzsilikusia su juo? blush2.gif

QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 03, 12:57)
as turiu kombinezona su faiberteku,  4u.gif amadeo firmos, tai su juo raso,iki -40, na pas mus tokiu salciu tikiuosi nebus schmoll.gif


gal ir tu turi foto? blush2.gif

QUOTE(Kristtute @ 2007 10 03, 16:09)
UCB ir aš žiūrėjau  ax.gif  Bet man irgi plonokos pasirodė... Tai užtad iš GAP imsiu pūkinę kitiems metams  ax.gif


gal kitasi etais bus fainesniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 10 04, 13:22)
gal fotke turi kokia uzsilikusia su juo? blush2.gif
gal ir tu turi foto? blush2.gif
gal kitasi etais bus fainesniu biggrin.gif

va tokia turiu
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristupukas2004: 04 spalio 2007 - 11:43
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 04, 12:41)
va tokia turiu
user posted image
user posted image
user posted image

gerai atrodot ten su kristupuku thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 10 04, 10:22)
gal fotke turi kokia uzsilikusia su juo? blush2.gif


Su visu kombezu neradau g.gif Tik su striuke nuo jo... Čia prieš porą metų, žiemos pradžioj fotkinta smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 03, 18:40)
Jau draugei pardaviau  schmoll.gif Dar pamatuosiu "Mexx" su kailiu, ar neišaugo (jei domintų) ax.gif

Pamatuok ką blush2.gif Prašau
O taviškė kokio ūgio?
Atsakyti