Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai rūbai vaikams

QUOTE(T.A.K. @ 2007 10 10, 09:04)
tie turginiai ne kas kita kaip is tu brangiu parduotuviu tik be zymesnio antkainio. Jie gi is  tu paciu gamintoju ima prekes, negi patys siuvasi schmoll.gif . As praeita ziema nupirkau mazylei Graiunkuose pasiltintas velvetines kelnes. Nesiojosi  thumbup.gif vakar istraukiau, isskalbiau ir dar sia ziema kol neisaugs deves.

Aš tai taip neteigčiau schmoll.gif Labai svarbu turguje kokios firmos perki ir už kiek. Labai daug prastos kokybės drabužėlių - pačiupinėjus iškart jaučiasi. Pernai pirkom kelnes sūnui pašiltintas turguje tai labai nusivyliau - susitraukė, pamušalas pradėjo lyst lauk. Kas iš to kad pigiai. Šiemet aš jau nusiteikus pirkt brangesnes bet kokybiškas. Turguje perkant reikia ieškot Amadeo, Wojcek ir pan.
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 10, 10:11)
Aš tai taip neteigčiau  schmoll.gif  Labai svarbu turguje kokios firmos perki ir už kiek. Labai daug prastos kokybės drabužėlių - pačiupinėjus iškart jaučiasi. Pernai pirkom kelnes sūnui pašiltintas turguje tai labai nusivyliau - susitraukė, pamušalas pradėjo lyst lauk. Kas iš to kad pigiai. Šiemet aš jau nusiteikus pirkt brangesnes bet kokybiškas. Turguje perkant reikia ieškot Amadeo, Wojcek ir pan.

Matai,as ne viska parasiau. Aisku as nepuolu pirkt prekiu pirmas pasitaikiusias , renkuosi net turguje kokybiskesnes. Mokejau kaip turguj nepasakyciau kad labai pigiai, bet kokybe kelniu buvo gan gera. Ir visada renkuosi naturalias medziagas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 10, 09:11)
Aš tai taip neteigčiau  schmoll.gif  Labai svarbu turguje kokios firmos perki ir už kiek. Labai daug prastos kokybės drabužėlių - pačiupinėjus iškart jaučiasi. Pernai pirkom kelnes sūnui pašiltintas turguje tai labai nusivyliau - susitraukė, pamušalas pradėjo lyst lauk. Kas iš to kad pigiai. Šiemet aš jau nusiteikus pirkt brangesnes bet kokybiškas. Turguje perkant reikia ieškot Amadeo, Wojcek ir pan.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
mes praeitais metais turėjom va tokį kombinezoną
user posted image
pirkau gariūnuose, tai labai šiltas tik kelnės po skalbimo labai susitraukė verysad.gif
o firma Huangle
tai patariu tos firmos nepirkti, atrodo tikrai gražiai ir spalvų didelis pasirinkimas kaina apie 60-80 lt,bet kelnės tikrai nekokybiškos schmoll.gif
o striukę iki šiol nešiojam.
aiškun gal mums čia taip nepasisekė.....bet aš daugiau tos firmos nieko nepirsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 10 spalio 2007 - 09:24
4u.gif cia musu zieminis apsirengimas po lauka lakstyt bus
user posted image

doh.gif tik foto kaz kokia labai jau neryski verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristupukas2004: 10 spalio 2007 - 09:30
QUOTE(*Lina* @ 2007 10 10, 10:22)
mes praeitais metais turėjom va tokį kombinezoną

o batukai kartais ne is Vaikucio tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 10, 10:28)
4u.gif cia musu zieminis apsirengimas po lauka lakstyt bus
[

o mes dar neaprengti i kiema lakstyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 10, 08:28)
4u.gif cia musu zieminis apsirengimas po lauka lakstyt bus
doh.gif tik foto kaz kokia labai jau neryski verysad.gif


Nu bet tu ir netingi fotkint biggrin.gif tongue.gif
Gerai, kad Kristupas leidžiasi rengiamas ir fotkinamas, saviškio aš niekaip nepriprašau madų pademonstruot ax.gif Jeigu yra laiko nufotkint, kai jau apsirengiam kažkur eit, tai thumbup.gif Kitaip, niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 10 10, 11:43)
Nu bet tu ir netingi fotkint  biggrin.gif  tongue.gif
Gerai, kad Kristupas leidžiasi rengiamas ir fotkinamas, saviškio aš niekaip nepriprašau  madų pademonstruot ax.gif  Jeigu yra laiko nufotkint, kai jau apsirengiam kažkur eit, tai  thumbup.gif  Kitaip, niekaip  schmoll.gif

biggrin.gif spyriojasi, na bet pamatuot norejau kombinezona, paaugo gerokai per metus thumbup.gif symet jau kaip tik jis
pernai tai gan didokas buvo
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2007 10 10, 09:41)
o batukai kartais ne is Vaikucio tongue.gif
Papildyta:


iš Vaikučio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 10, 10:28)
4u.gif cia musu zieminis apsirengimas po lauka lakstyt bus
user posted image

doh.gif tik foto kaz kokia labai jau neryski verysad.gif

Is kur pirkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 10, 09:28)
4u.gif cia musu zieminis apsirengimas po lauka lakstyt bus
user posted image

doh.gif tik foto kaz kokia labai jau neryski verysad.gif



QUOTE(linaj @ 2007 10 10, 10:01)
Is kur pirkai  mirksiukas.gif

Aš irgi norėjau paklaust kur pirkai?
Atsakyti
niekams neperkant KANZ formos drabuzeliu? g.gif
Atsakyti
simet turim mes Lady bird stora striuke blush2.gif
user posted image

prie jos bandysim derint pernykstes ruzavas kelnes -nes pernai tokios didokos buvo lotuliukas.gif radau viena foto -pernai mazai ir nesiojom, nes kitu turejom -geriau tinkanciu lotuliukas.gif

user posted image

striuke parveztine is anglijos, kelnes is amerikos blush2.gif 4u.gif

ir dar turetume GAP gaut rudaji geri blush2.gif blush2.gif
Atsakyti