Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(otje @ 2008 05 27, 00:37)
plika. norejau jusu paklausti gal kas bande firmos ives-rocher produktus  ax.gif ?

band=iau nuo slinkimo ir gak augtu geriau tas kapsules ir sampunus, nu nezinau ar padejo.... nelabai jauciu... gal tiesiog siek tiek palukai stipresni tapo...
gal ten reikia labai ilgai naudoti, as 2dezutes sunaudojau. cia buvo pries nestuke.gif
kol laukiausi labai plaukai uzaugo ir neslinko biggrin.gif
o dabar verysad.gif šakės- user posted image slenka kuokštais, saujom..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 06 09, 09:51)
band=iau nuo slinkimo ir gak augtu geriau tas kapsules ir sampunus, nu nezinau ar padejo.... nelabai jauciu... gal tiesiog siek tiek palukai stipresni tapo...
gal ten reikia labai ilgai naudoti, as 2dezutes sunaudojau. cia buvo pries  nestuke.gif
kol laukiausi labai plaukai uzaugo ir neslinko biggrin.gif
o dabar  verysad.gif  šakės- user posted image slenka kuokštais, saujom..... verysad.gif

Na po gimdymo taip būna verysad.gif
Atsakyti
Geriausiai nuo plauku slinkimo ka esu naudojusi, tai sampunas, kuris vadinasi dilgeliu, buna zalios spalvos, permatomame buteliukee, parasyta Dilgeliu sampunas, ir kazkas panasaus, kad neslinkstu plaukai, tai po antro plovimo plaunant galva islinko gal 2-3plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Escada91 @ 2008 06 12, 18:14)
Geriausiai nuo plauku slinkimo ka esu naudojusi, tai sampunas, kuris vadinasi dilgeliu, buna zalios spalvos, permatomame buteliukee, parasyta Dilgeliu sampunas, ir kazkas panasaus, kad neslinkstu plaukai, tai po antro plovimo plaunant galva islinko gal 2-3plaukai  mirksiukas.gif

O po to dar balzamą kokį tai reikia dėt? Nes man po to šampūno , plaukai kaip šiaudai šiurkštūs g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2008 06 16, 19:02)
O po to dar balzamą kokį tai reikia dėt? Nes man po to šampūno , plaukai kaip šiaudai šiurkštūs  g.gif  4u.gif

labai gera,tiesiog drinks_cheers.gif kauke plaukams yra is londos profesionalu su pantenoliu,jojoba.ji skirta siaip kirpyklose naudoti,nes parsiduoda dideliu kiekiu po 1 litra,kaina apie 47 litus,bet uztenka ilgam,nu superinai man atgaivino plaukus,atsirado ju spindesys lengvai sukuojas, bigsmile.gif
Atsakyti
Dabar Lakmes K-Therapy šampūną slenkantiems plaukams naudoju. Kol kas atsiliepimai tik teigiami: po savaitės apma\ėjo slinkimas, mažiau riebaluojasi, bet galų nenusausina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 06 17, 22:05)
Dabar Lakmes K-Therapy šampūną slenkantiems plaukams naudoju. Kol kas atsiliepimai tik teigiami: po savaitės apma\ėjo slinkimas, mažiau riebaluojasi, bet galų nenusausina ax.gif


Jadzka, aš vis nuo tavęs nusirašinėju - ir padeda biggrin.gif
Jei palygintum su Cutrin Bio+, tai ar mažiau sausina? Kažkada naudojau Lakmes priemones, bet jau laaabai seniai...
Vėl intensyvėja plaukų slinkimas, baisinį užsitęsusį stresą išgyvenu, tai plaunu Cutrin'u, bet tada vaikštau su šiurkščiom vielom vietoj plaukų, jau nepadeda nei balzamas, nei nenuskalaujamas balzamas, nei jokie purškalai doh.gif
Atsakyti
Labutis,ziauriai slenka plaukai verysad.gif .Geriu maisto papildus ,naudoju sampuna INTER ACTIVES maitinanti,losjona nuo slinkimo LIFETEX,bet efekto nesulaukiau.Tai dabar dar nusipirkau kauke K-THERAPI,ziuresiu gal dabar pades. unsure.gif
Atsakyti
sveikos:)
labai neturiu laiko visas temas skaityti, gal ir buvo kalbeta apie kerastase ampoles. Ar tikrai padeda beveik 100%? Kaina didele, bet gal rimtai veiksminga?? g.gif
Atsakyti
Noriu ir as pasidalinti savo ispudziais apie priemones nuo plauku slinkimo.
Isbandziau ju labai daug nuo ampulyciu pigiausiu iki brangiausiu, sampunu ivairiausiu, deja nei viena priemone mano plaukams nebuvo veiksminga.
Visai neseniai atradau priemone Himalay ji pagaminta is naturaliu zoleliu. Kainuoja apie 50 Lt. tai kremas plaukams. Is vakaro itrini i oda o ryte isplauni galva. Plaukai ataugineja sparciai ir gausiai.
Atsiliepimu apie ja daug geru girdejau ir is kitu zmoniu.
Siulau pabandyti, nes man tikrai patiko thumbup.gif yra ju visa linija sampunu taip pat.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti