Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti

QUOTE(soir @ 2007 10 08, 19:18)
mastau.gif tai gal nerimtos pirkėjos pasitaikė? unsure.gif dažnai pažiūrinėju ten - sau ką nors tikiuosi rasti, tai atrodo bent jau, kad moteriškės tikrai perka unsure.gif


na galbut, bet teiravos tikrai nemazai.... smile.gif kai viena paprase nuleist iki 50, tai pasakiau kad nejuokautu, o ji man atsake, jog taip elgiasi, nes ir jos pardavinejamu kvepalu kainas visos grubiai numusineja, nors ji ir taip pigiau negu reikia pardavineja... smile.gif na tokios jau man pirkejos pasitaike.... smile.gif arba va pvz. chanelio coco mademoiselle apie 22ml edp likuti pardavinejau uz 70lt, bet ir tai visom per brangu...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu sakes... tai "nusispjoviau" ir nutariau geriau jau tada pati tokius gerus kvepaliukus sunaudot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 08 spalio 2007 - 18:30
QUOTE(soir @ 2007 10 08, 19:18)
mastau.gif tai gal nerimtos pirkėjos pasitaikė? unsure.gif dažnai pažiūrinėju ten - sau ką nors tikiuosi rasti, tai atrodo bent jau, kad moteriškės tikrai perka unsure.gif


rimtos ten buna pirkejos. bet... biggrin.gif is savo patirties galiu pasakyt, kad megejos taaaip deretis doh.gif juk ir kaina siulai jau uz naudota daikta tikrai gera. ir siaip pradejus deretis, nuleidineji. suprantu, kad numust kaina tai reik kazkiek, bet kai pradeda deretis vos ne del 5 lt doh.gif lotuliukas.gif nu moteriskiu forumas, ko noret biggrin.gif grynas bobu turgas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 20:17)
rimtos ten buna pirkejos. bet...  biggrin.gif is savo patirties galiu pasakyt, kad megejos taaaip deretis  doh.gif juk ir kaina siulai jau uz naudota daikta tikrai gera. ir siaip pradejus deretis, nuleidineji. suprantu, kad numust kaina tai reik kazkiek, bet kai pradeda deretis vos ne del 5 lt  doh.gif  lotuliukas.gif nu moteriskiu forumas, ko noret  biggrin.gif grynas bobu turgas  doh.gif  lotuliukas.gif


na kaina tai as tikrai nedidele uzdejau..... smile.gif ax.gif nupiginau tuos kvepalus 40-50lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 08 spalio 2007 - 19:23
QUOTE(Glamorous @ 2007 10 08, 20:22)
na kaina tai as tikrai nedidele uzdejau..... smile.gif  ax.gif nupiginau tuos kvepalus 40-50lt smile.gif

tikiu smile.gif
as irgi ka esu siulius, tai tikrai uz gera kaina smile.gif
bet man tiesiog juokinga kai pradeda deretis del poros litu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 20:35)
tikiu  smile.gif
as irgi ka esu siulius, tai tikrai uz gera kaina  smile.gif
bet man tiesiog juokinga kai pradeda deretis del poros litu  biggrin.gif


taiva kad juokinga "numusineti" ir taip juokinga kaina.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2007 10 08, 19:28)
na galbut, bet teiravos tikrai nemazai.... smile.gif kai viena paprase nuleist iki 50, tai pasakiau kad nejuokautu, o ji man atsake, jog taip elgiasi, nes ir jos pardavinejamu kvepalu kainas visos grubiai numusineja, nors ji ir taip pigiau negu reikia pardavineja... smile.gif na tokios jau man pirkejos pasitaike.... smile.gif arba va pvz. chanelio coco mademoiselle apie 22ml edp  likuti pardavinejau uz 70lt, bet ir tai visom per brangu...... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu sakes... tai "nusispjoviau" ir nutariau geriau jau tada pati tokius gerus kvepaliukus sunaudot smile.gif



QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 20:17)
rimtos ten buna pirkejos. bet...  biggrin.gif is savo patirties galiu pasakyt, kad megejos taaaip deretis  doh.gif juk ir kaina siulai jau uz naudota daikta tikrai gera. ir siaip pradejus deretis, nuleidineji. suprantu, kad numust kaina tai reik kazkiek, bet kai pradeda deretis vos ne del 5 lt  doh.gif  lotuliukas.gif nu moteriskiu forumas, ko noret  biggrin.gif grynas bobu turgas  doh.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 20:35)
tikiu  smile.gif
as irgi ka esu siulius, tai tikrai uz gera kaina  smile.gif
bet man tiesiog juokinga kai pradeda deretis del poros litu  biggrin.gif



QUOTE(Glamorous @ 2007 10 08, 20:50)
taiva kad juokinga "numusineti" ir taip juokinga kaina.. smile.gif


jo... doh.gif pasirodo kol tiesiogiai pats nesusiduri tol nepamatai kaip tame "turgelyje" reikalai vyksta unsure.gif tikrai ne kas, iš tiesų kažkaip vos ne vaikų darželis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soir: 08 spalio 2007 - 20:21
QUOTE(soir @ 2007 10 08, 21:19)
jo... doh.gif pasirodo kol tiesiogiai pats nesusiduri tol nepamatai kaip tame "turgelyje" reikalai vyksta unsure.gif tikrai ne kas, iš tiesų kažkaip vos ne vaikų darželis unsure.gif

o geriausia kai pradeda rezervuotis lotuliukas.gif
irgi is patirties sakau, ta kuri rezervuoja - nepirks lotuliukas.gif (na, 90% ) nes kas jau nori, tai iskart ima be jokiu rezervu, pamastymu ir t,t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 21:50)
o geriausia kai pradeda rezervuotis  lotuliukas.gif
irgi is patirties sakau, ta kuri rezervuoja - nepirks  lotuliukas.gif (na, 90% ) nes kas jau nori, tai iskart ima be jokiu rezervu, pamastymu ir t,t.  rolleyes.gif


pritariu, nors yra 1-2(is 20) kartus buve kad rezervavus nupirko ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 08 spalio 2007 - 20:53
QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 21:50)
o geriausia kai pradeda rezervuotis  lotuliukas.gif
irgi is patirties sakau, ta kuri rezervuoja - nepirks  lotuliukas.gif (na, 90% ) nes kas jau nori, tai iskart ima be jokiu rezervu, pamastymu ir t,t.  rolleyes.gif

atrodo, kad čia kažin kokios kainos būtų, juk ne karvę perka, atsiprašau jei nori sutaupyti, tik džiaukis, kad yra kas pigiau parduoda ir mažesnį kiekį pabandymui doh.gif
Atsakyti
na kiek teko susidurt, tai daug yra tokiu, kuriom uz originalus gaila 60-70lt moket... lotuliukas.gif ka jau padarysi.... smile.gif yra kaip yra, jau geriau tokios pirkejos negaisintu mum laiko su savo kvailom "rezervacjom" ir tuo labiau jei nezino ko tikrai nori rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 08 spalio 2007 - 21:04
QUOTE(Glamorous @ 2007 10 08, 22:01)
na kiek teko susidurt, tai daug yra  tokiu, kuriom uz originalus gaila 60-70lt moket...  lotuliukas.gif ka jau padarysi.... smile.gif yra kaip yra, jau geriau tokios pirkejos negaisintu mum laiko su savo kvailom "rezervacjom" ir tuo labiau jei nezino ko tikrai nori  rolleyes.gif


o as pastebejau, jei jau siulai kazka uz mazoka kaina tada pasipila itarinejimu lavina is kur, kaip, kas kada ir kodel parduodi doh.gif

nu zo, cia reiktu atskiros temos norint ispasakoti visiems chudams kokie buna tame turguje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2007 10 08, 22:01)
na kiek teko susidurt, tai daug yra  tokiu, kuriom uz originalus gaila 60-70lt moket...  lotuliukas.gif ka jau padarysi.... smile.gif yra kaip yra, jau geriau tokios pirkejos negaisintu mum laiko su savo kvailom "rezervacjom" ir tuo labiau jei nezino ko tikrai nori  rolleyes.gif



QUOTE(leliux @ 2007 10 08, 22:06)
o as pastebejau, jei jau siulai kazka uz mazoka kaina  tada pasipila itarinejimu lavina is kur, kaip, kas kada ir kodel parduodi  doh.gif

nu zo, cia reiktu atskiros temos norint ispasakoti visiems chudams kokie buna tame turguje lotuliukas.gif

iš tiesų ačiū, kad apšvietėt, mergaitės 4u.gif kažkaip dingo noras kada nors ką nors iš savo sandėliuko ten parduoti unsure.gif
Atsakyti