Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

kur perkate reikmenis siuvimui, reikia konkreciu adresu. as zinau tik viena parduotuve kaune hyper maximoj, bet ji ten labai mazyte ir dazniausiai visko ko man p[rireikia ten nebuna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 kovo 2013 - 18:18
reikia nepatingėti paieškoti po forumą, net naujos siuvinėjimo temos pirmam puslapyje yra nurodyta tema, kurioje parašyta, kurs mes perkame siuvinėjimo reikmenis . doh.gif
http://www.supermama...?...=17408&st=0
Atsakyti
-agnute- paskaitinejau ta temele kur nurodei, bet kad ten daugiai apie vilniu kalba eina ir tik apie siuvinejima, o mane domina siuvimas ir siuvimo reikmenu parduotuves. ax.gif
Papildyta:
mane domina perduotuves kaune, juk i vilniu tikrai nesibelsiu, kad kazka nusipirkciau sad.gif toli vaziuoti
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 04, 10:34)
-agnute- paskaitinejau ta temele kur nurodei, bet kad ten daugiai apie vilniu kalba eina ir tik apie siuvinejima, o mane domina siuvimas ir siuvimo reikmenu parduotuves.  ax.gif
Papildyta:
mane domina perduotuves kaune, juk i vilniu tikrai nesibelsiu, kad kazka nusipirkciau sad.gif toli vaziuoti

DMC siūlais prekiauja
Geros akys
Palangos g. 22/ Vilniaus g. 44, tel. (8~37) 20 73 01
C.a.s.a Lana
Algirdo g. 2, (8~37) 32 38 52

"Vilunga", Vilniaus g. 36

Anchor siūlais prekiauja
"Audiniai", Laisvės al. 114, tel. (8~37) 20 59 69

Madeira siūlais prekiauja
"Eurozovita", Savanorių pr. 255, tel. (8~37) 307467

* Įvairiausi pigūs audiniai. Savanorių prospekte, ties "Marium" sukti į kairę.
* Linas, siūlai. Penktame Urmo sandėlyje, veiverių pl, tarpe turgaus ir "IKI".
* Lininiai siūlai nėrimui. Priešais autobusų stotį, kioskelyje.
* "Vilnoniai, pusvilnoniai siūlai", Taikos pr. ties žiedu su Pramonės pr. devynaukštyje. Siūlai mezgimui, vilna, pusvilnė ir t.t.
* Hyper Maximoj siuvimo reikmenų parduotuvė. Yra užsegimų papuošaliukam, užtrauktukų, karoliukų.
* "Audiniai" Laisves al. 114
* "Oda ir gobelenas" 2a. Savanoriuose, kur "Anūkėlis".
* Karšta vilna yra Kaune, Taikos 117a. kaina 20lt/kg
Atsakyti
aciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu blush2.gif
Atsakyti
labai nebloga siuvimo reikmenų parduotuvė Kaune yra šalia pardos, kuri kažkada vadinosi Rėda (o gal ir dabar taip vadinasi?) arba netoli p/c Dainava. Arčiau žiedo, giliau nuo gatvės - tarp tos Rėdos ir Šilumos tinklų. ten mačiau visko yra - siūlų, karoliukų, įvairiausių siuvimo reikmenų, sagų ir t.t.
Atsakyti
Ir as parasysiu ka zinau: Buves "pasimatymas" 2aukstas, visko rasi ko sirdis geidzia, Vilniaus gatvej siuvimo reikmenu parduotuve, Sventos Gertrudos gatveje nebloga parduotuve, Raudondvario plente prie vilko fabriko labai daug visokiu juosteliu mezginiu,siulu ,uztrauktuku, Aleksote prie pat sankryzos: vienoj gatves pusej audiniai, kitoj siuvimo reikmenys. Beja, cia viskas pigiause. Atlasines ,kantavimo juosteles trigubai pigiau. Mano visos parduotuves ismaisytos! jei kas dar domina klausk! tongue.gif
Atsakyti
aciu mamkos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Savanoriuose prie patrankos, rusyje yra audiniu parduotuvele, labai nedideles kainos ir graziu audinuku yra thumbup.gif
Atsakyti
Beje buvau kaune prie redos siuvimo reikmenu parduotuvej, tai tokios pardavejos siaubingos, kazkokios klimaksines, nu negrazu taip sakyti, bet yra kaip yra, paklausiau ar parduoda po viena adata ar kelias, tai kai pradejo saukti kas cia per issigalvojimas, kad tik dezutem parduoda, negi negalima pasakyti viso sito ramiai. Ten visko labai daug, naudingu dalykeliu, bet jau pardavejos devil.gif stupid.gif stupid.gif stupid.gif stupid.gif stupid.gif
Atsakyti
laba diena visoms 4u.gif
As noriu pasisiuti dirza .Gal kuri nors zinote kur kaune apvelka dirzu sagteles medziaga?
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
del to dirzo ir man idomu pasidare, reikes pasidometi.BEt jei ka nors pirma suzinosi parasyk.
Atsakyti