Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

QUOTE(lapute33 @ 2009 01 29, 18:41)
O kur rasti metaliniu ziedu uzuolaidoms  unsure.gif

rimtesniuose uzuolaidu salonuose buna, o pigiau tai didziosiuose senuku prekybos centruose
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 29, 19:41)
O kur rasti metaliniu ziedu uzuolaidoms  unsure.gif

Jei nori kad juos ir sumustu, tai mickeviciaus gatvei (jei gyveni Kaune).Sumusa ir turi ten ziedu o atckirai yra Veiveriu gatvei siuvimo reikmenyse tik jie truputi per mazi uzuolaidoms.Didesniu maciau tik Vilniui.Salonuose brangoka o senukose irgi tik musa ir uz paslauga ima nemaza suma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geina: 02 vasario 2009 - 15:17
Gal galite pasakyti kur Kaune būtų įmanoma nusipirkti išplaunamą Prym firmos markerį? smile.gif
Atsakyti
Labutės 4u.gif Reikia atlasinių ar panašių į jas 1-2 cm pločio juostelių. Kiek mačiau jos kainuoja apie 1 lt už metrą. O man reikia kokių 800 metrų blink.gif Siaubinga kaina gaunasi. doh.gif Gal žinote kur pigiau ax.gif Dar reikia šilkinės medžiagos, kuri lengvai plyštų ir nebrigstų. Gal žinote kur Kaune yra atraižėlių parduotuvikės? Anksčiau buvo kažkur Gertrūdos gatvėj, bet turbūt jau nėra schmoll.gif
Atsakyti
Gal zinote kur Kaune galima nusipirkti "sintepono", sintetinio pagalviu ar siutu zaislu ir.t.t uzpildo?
Atsakyti
Gal kas perkat audinius Urmo bazėse? Kur ten galima jų įsigyti? Nes kiek aš ieškojau ten tik patalynei siūti audinių tėra, o gal ten jie ir rūbams tinkami? norėjau šiandien važiuoti į centra audiniu pažiūrėti, bet kad labai jau tingiu, blush2.gif iki baziu man visai netoli, pėstute nueičiau jei ten tikrai yra į ką žiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2009 03 16, 11:36)
Gal kas perkat audinius Urmo bazėse? Kur ten galima jų įsigyti? Nes kiek aš ieškojau ten tik patalynei siūti audinių tėra, o gal ten jie ir rūbams tinkami? norėjau šiandien važiuoti į centra audiniu pažiūrėti, bet kad labai jau tingiu, blush2.gif  iki baziu man visai netoli, pėstute nueičiau jei ten tikrai yra į ką žiūrėt ax.gif

Siaip tai nieko gero kainos dideles pagal tokius audinius. O centre tai is vis kainos nenormalu.Aisku pigeuse gariunuose bet nusikapstyk iki ju.Net nezinau kur pigeuse Kaune, dar ziurint ka nori siuti ir is kokio audinio
Atsakyti
norečiau 100% medvilnes, nu kur vyriškas kelnes tas kišeniuotas siuva ar suknytes vasarai. Žinau kur senamiesty lietuviškus tokius audinius parduoda, kažkada apžiūrinėjau tuos storesnius, kur šiltesni tokie tai tikrai brangu doh.gif , kaži kaip su vasariniais audiniais g.gif bet turbut irgi bus ne ka pigiau unsure.gif nu šiandien jau vistiek turbut nebenuvažiuosiu bo taip tingiu... bandysiu pradžiai iš senos paklodės susisiūti ta savo suknele, jei pavyks tai tada ir nuvažiuosiu iki centro pažiūrėt 4u.gif
Atsakyti
A tau medvilninio audinio reike. Pabandyk nuvaryti i Aleksota.Tik nezinau kaip ta gatve vadinasi ta pagrindine.Tad papasakosiu kur randasi parduotuve iskart uz mokesciu incpekcijos yra sankriza o uz sankrizos senam name parde.Parasyta neaustiniai audinei, kitoi pusei gatves siuvimo reikmenis ir gera parde pigeuse uzeik. thumbup.gif
Atsakyti
Idomu ta parduotuve Aleksote sestadieniai dirba?
Atsakyti
Sveikos, merginos, o kur Kaune galima nusipirkti segtuku, tokiu, kur siuti sagems?
Senamiestyje neradau...
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 19, 12:39)
Labutės 4u.gif Reikia atlasinių ar panašių į jas 1-2 cm pločio juostelių. Kiek mačiau jos kainuoja apie 1 lt už metrą. O man reikia kokių 800 metrų blink.gif Siaubinga kaina gaunasi.  doh.gif Gal žinote kur pigiau ax.gif Dar reikia šilkinės medžiagos, kuri lengvai plyštų ir nebrigstų. Gal žinote kur Kaune yra atraižėlių parduotuvikės? Anksčiau buvo kažkur Gertrūdos gatvėj, bet turbūt jau nėra schmoll.gif

PIGIAUSIA, KIEK MAČIAU RAUDONDVARIO PLENTE
Atsakyti