Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

QUOTE(everesta @ 2007 10 12, 16:26)
Beje buvau kaune prie redos siuvimo reikmenu parduotuvej, tai tokios pardavejos siaubingos, kazkokios klimaksines, nu negrazu taip sakyti, bet yra kaip yra, paklausiau ar parduoda po viena adata ar kelias, tai kai pradejo saukti kas cia per issigalvojimas, kad tik dezutem parduoda, negi negalima pasakyti viso sito ramiai. Ten visko labai daug, naudingu dalykeliu, bet jau pardavejos  devil.gif  stupid.gif  stupid.gif  stupid.gif  stupid.gif  stupid.gif


Arba pardavejos pasikeitusios, arba nezinau....ten tankiai uzeidavau, tai jokiu nesusipratimu nekilo
Atsakyti
Idomu dar veikia siulu parduotuvele prie Redos?
Atsakyti
Man tai patinka ta parduotuvele buvusiame pasimatyme 2 aukste. Ten labai daug ivairiausiu smulkmenu, o audiniu pasirinkimas tai nekoks. Daugiau visokiu siuvimo priedu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ex-s @ 2007 10 04, 23:38)
labai nebloga siuvimo reikmenų parduotuvė Kaune yra šalia pardos, kuri kažkada vadinosi Rėda (o gal ir dabar taip vadinasi?) arba netoli p/c Dainava. Arčiau žiedo, giliau nuo gatvės - tarp tos Rėdos ir Šilumos tinklų. ten mačiau visko yra - siūlų, karoliukų, įvairiausių siuvimo reikmenų, sagų ir t.t.

bijau suklysti bet tai persikele i iki toje pacioje gatveje kreves berods i 2 auksta
Papildyta:
pareklamuosiu viena parduotuvele thumbup.gif aleksote nuo norfos vaziuojant yra parduotuve po desinei ten adatos,siuvimo masinu pedeles ardukai,uztrauktukai,net siuvimo masinu yra,tiesa parduotuvele nedidele,bet uztat seimininkai thumbup.gif nusideret galma jei daugiau perku ir kainos nedideles bent as kiek zinau tai kaune maziausios pvz ardukas kainuoja 2lt,na visur po 3-4 lt tik gaila adresuko tikslaus nezinau bet tikrai rasite lengvai manau
Atsakyti
gal kas užmatė parduotuvę kur vyniojamos marlės yra?Girdėjau kad audiniuose būna bet dar nemačiau.Man leliukui reiks nemažai... ax.gif
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 11 24, 23:30-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2008 11 24, 23:30)
gal kas užmatė parduotuvę kur vyniojamos marlės yra?Girdėjau kad audiniuose būna bet dar nemačiau.Man leliukui reiks nemažai...  ax.gif
Iš anksto ačiū  4u.gif

Jei reikia Kaune, anksciau esu maciusi Urmo bazej, senuose sandeliuose, kokiam 5 sandelyje...
Atsakyti
QUOTE(zai-zai @ 2007 10 19, 11:51)
laba diena visoms  4u.gif
As noriu pasisiuti dirza .Gal kuri nors zinote kur kaune apvelka dirzu sagteles medziaga?
Is anksto dekoju uz atsakyma  4u.gif

Mickaviciaus gatvej---numerio nezinau--bet uz Kestucio i ta puse link Nemuno upes.
Teen kniedes ,knopkes ,ziedelius musa-ir lyg dirzu sagciu maciau g.gif kainos nepasakysiu,nes nesidariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 10 27, 14:30)
Idomu dar veikia siulu parduotuvele prie Redos?

taip smile.gif dar yra, pries savaite ten lankiausi
Atsakyti
dar yra bet kurioje vaistineje as kai pirkai tai po 3m po 5m ir po 10m man rodos buvo bijau pameluoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingosiukas1122 @ 2009 01 11, 15:26)
dar yra bet kurioje vaistineje as kai pirkai tai po 3m po 5m ir po 10m man rodos buvo bijau pameluoti blush2.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 11, 16:45)

Cia itariu apie merle (kur jos gauti atraso) doh.gif
Atsakyti
O kur rasti metaliniu ziedu uzuolaidoms unsure.gif
Atsakyti