Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

O cia mano papuosimai wink.gif
user posted image
user posted image
ju daugiau, drauge prikabino prie dovanos, o kita papuose eglute, siais metais kabes kavinei Klaipedoje ir ofise Kaune ax.gif
Atsakyti
Aš šiais metais noriu būtinai žaisliukus padaryti paderinus džiovintus apelsinus su cinamono lazdelemis rolleyes.gif čia jau kaip mano tikslas šiems metams, nes apie šitokius papuošimus eglutei galvoju jau visą rudenį doh.gif
o pirktinių papuošimų ir žaisliukų mačiau labai dailių Panoramos Rimi! Ten įvairių gražių rakčiukų nusižiūrėjau wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 26 lapkričio 2012 - 00:13
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 26, 01:12)
Aš šiais metais noriu būtinai žaisliukus padaryti paderinus džiovintus apelsinus su cinamono lazdelemis  rolleyes.gif čia jau kaip mano tikslas šiems metams, nes apie šitokius papuošimus eglutei galvoju jau visą rudenį  doh.gif
o pirktinių papuošimų ir žaisliukų mačiau labai dailių Panoramos Rimi! Ten įvairių gražių rakčiukų nusižiūrėjau  wub.gif




Aš ir turėjau mintį apie džiovintus apelsinus, tik vis nesumastau, kaip juos išdžiovinti g.gif orkaitėj? - gaila elektros biggrin.gif o paprastai supjausčius ir ant lėkštelės, tai turbūt supelis, supus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 26 lapkričio 2012 - 08:27
QUOTE(raganieška @ 2012 11 26, 08:27)
Aš ir turėjau mintį apie džiovintus apelsinus, tik vis nesumastau, kaip juos išdžiovinti  g.gif orkaitėj? - gaila elektros  biggrin.gif o paprastai supjausčius ir ant lėkštelės, tai turbūt supelis, supus  g.gif

Tiesiog ant radiatoriu, kartono gabalas, ant jo citrusiniu ir per pora dienu isdzius viskas graziai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 11 26, 09:27)
Aš ir turėjau mintį apie džiovintus apelsinus, tik vis nesumastau, kaip juos išdžiovinti  g.gif orkaitėj? - gaila elektros  biggrin.gif o paprastai supjausčius ir ant lėkštelės, tai turbūt supelis, supus  g.gif



QUOTE(olgunia_2006 @ 2012 11 26, 10:31)
Tiesiog ant radiatoriu, kartono gabalas, ant jo citrusiniu ir per pora dienu isdzius viskas graziai smile.gif  4u.gif


Mano radiatoriai taip silpnai šildo, kad iki naujuju neišdžius, nebent normaliai įjungs radiatorius per šalčius doh.gif nededu dideliu vilčiu, todel manau džiovinsiu orkaitėje, o galbūt išviso variantas važiuoti pas tėvus šiam reikalui, tik kažin ar dujinėj viskas taip pat gražiai pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 26 lapkričio 2012 - 09:38
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 26, 01:12)
Aš šiais metais noriu būtinai žaisliukus padaryti paderinus džiovintus apelsinus su cinamono lazdelemis  rolleyes.gif čia jau kaip mano tikslas šiems metams, nes apie šitokius papuošimus eglutei galvoju jau visą rudenį  doh.gif
o pirktinių papuošimų ir žaisliukų mačiau labai dailių Panoramos Rimi! Ten įvairių gražių rakčiukų nusižiūrėjau  wub.gif

user posted image





Labas, as apie ta pati mastau, tik vat niekur nerandu cinamono lazdeliu. Gal isduosit kas paslapti kur ju rasti "
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2012 11 26, 10:57)
Labas, as apie ta pati mastau, tik vat niekur nerandu cinamono lazdeliu. Gal isduosit kas paslapti kur ju rasti "


Man atrodo kiekvienoje didesnėje parduotuvėje yra, tiesiog tokioj vietoj, kur retai užmetam akį ax.gif ten kur būna visokie glajai, kisieliai, kepimui visokie pakeliai, pabarstukai.. va ten ir cinamono lazdelės būna mirksiukas.gif o dabar kai prasidėjo pardutuvėse tas Kalėdinis metas, tai manau yra (ar bent jau greitai bus) net gi ten prie Kalėdinių prekių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2012 11 26, 10:57)
Labas, as apie ta pati mastau, tik vat niekur nerandu cinamono lazdeliu. Gal isduosit kas paslapti kur ju rasti "


šiaip jei netoli yra tiger parduotuvė, tai ten ne tik įprasto dydžio cinamono lazdelių yra bet ir labai didelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 26, 09:36)
Mano radiatoriai taip silpnai šildo, kad iki naujuju neišdžius, nebent normaliai įjungs radiatorius per šalčius  doh.gif nededu dideliu vilčiu, todel manau džiovinsiu orkaitėje, o galbūt išviso variantas važiuoti pas tėvus šiam reikalui, tik kažin ar dujinėj viskas taip pat gražiai pavyks  rolleyes.gif

aš bendrabuty išdžiovindavau, nors ten tik simbolinė šiluma tebūdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2012 11 26, 10:57)
Labas, as apie ta pati mastau, tik vat niekur nerandu cinamono lazdeliu. Gal isduosit kas paslapti kur ju rasti "

aš pirmau supakuotas mėlynoj ppakuotėj prie prieskonių kepiniams, trys vnt berods.

O Tiger parduotuvėje tikros cinamono lazdelės ar dirbtinės? man reikia dėl kvapo, o ne išvaizdos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 26, 13:52)
O Tiger parduotuvėje tikros cinamono lazdelės ar dirbtinės? man reikia dėl kvapo, o ne išvaizdos  blush2.gif

nežinau kokios, gal jau tiek stovėjusios, kad jokio kvapo neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 26, 13:52)
aš pirmau supakuotas mėlynoj ppakuotėj prie prieskonių kepiniams, trys vnt berods.

O Tiger parduotuvėje tikros cinamono lazdelės ar dirbtinės? man reikia dėl kvapo, o ne išvaizdos  blush2.gif


Manau kad tikros, patrupėjusių gabaliukų mačiau, bet kaip jau rašė turbūt išsikvėpusios biggrin.gif
Atsakyti