Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(Žannce @ 2012 11 26, 10:57)
Labas, as apie ta pati mastau, tik vat niekur nerandu cinamono lazdeliu. Gal isduosit kas paslapti kur ju rasti "


Vakar mavėj pasipirkau - buvo dar prieskoniams nuolaida. Prie prieskonių, ne prie torų papuošimų sudėtos buvo. Bet pačiam viršui - reikia turėt bent 175 cm ūgio, kad pasiekt doh.gif lotuliukas.gif Žiūriu - viena šokinėja, šokinėja - niekaip doh.gif Prieinu, sakau, gal galiu padėt. Ta nuraudo... Nu, galvoju, ko čia raust? Gi ne kiekvienas gali būti tokio ūgio, kaip pardėse lentynos. Ir koks idiotas tokias sugalvojo? Arba suoliukus turi pastatyt - čia jau nebe pirmą kart piktinuos tom lentynom, kur net aš su savo ūgiu ne viską galiu pasiekt...
Ale bet grįžtam prie Kalėdų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 11 26, 19:05)
Vakar mavėj pasipirkau - buvo dar prieskoniams nuolaida. Prie prieskonių, ne prie torų papuošimų sudėtos buvo. Bet pačiam viršui - reikia turėt bent 175 cm ūgio, kad pasiekt  doh.gif  lotuliukas.gif Žiūriu - viena šokinėja, šokinėja - niekaip  doh.gif  Prieinu, sakau, gal galiu padėt. Ta nuraudo... Nu, galvoju, ko čia raust? Gi ne kiekvienas gali būti tokio ūgio, kaip pardėse lentynos. Ir koks idiotas tokias sugalvojo? Arba suoliukus turi pastatyt - čia jau nebe pirmą kart piktinuos tom lentynom, kur net aš su savo ūgiu ne viską galiu pasiekt...
Ale bet grįžtam prie Kalėdų  rolleyes.gif



Turbut as kaip 1,64 ir neuzmaciau lazdeliu, bet pasokinesiu ir as biggrin.gif aciu labai
Atsakyti
Gal kas nors žinote kaip nustatyti "šviežuma" lazdeliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 11 26, 15:48)
Manau kad tikros, patrupėjusių gabaliukų mačiau, bet kaip jau rašė turbūt išsikvėpusios  biggrin.gif

tai aš ir noriu kad jos išsikvepėtų namie, o ne kokiuose sandėliuose ar prekybcentriuose biggrin.gif man to kvapo reikia savo namuose cool.gif
Atsakyti
Cinamono lazdeliu yra Rimi parduotuveje, as jau nupirkau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, 4u.gif labai susigundziau su tais apelsinais wub.gif tik turiu klausima tu kurios dziovina orkaiteja, kaip jus tai darot, pas mane orkaitej nera vintiliatoriaus, kaip man ju nesudeginti ir kokioj temp dziovint blush2.gif nusipirkau siandien cinamono lazdeliu maximoj 2.49lt 11lazdeliutik va nzn ar tikrai gerai kvepes, nes atplesiau dar.
Atsakyti
QUOTE(Jurgeliux @ 2012 11 27, 13:49)
Sveikos merginos,  4u.gif labai susigundziau su tais apelsinais  wub.gif tik turiu klausima tu kurios dziovina orkaiteja, kaip jus tai darot, pas mane orkaitej nera vintiliatoriaus, kaip man ju nesudeginti ir kokioj temp dziovint blush2.gif 

mano orkaitės instrukcijoj rašo, kad džiovinti vaisius reikia 40-45 temperatūroje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 27 lapkričio 2012 - 16:35
QUOTE(Jurgeliux @ 2012 11 27, 12:49)
Sveikos merginos,  4u.gif labai susigundziau su tais apelsinais  wub.gif tik turiu klausima tu kurios dziovina orkaiteja, kaip jus tai darot, pas mane orkaitej nera vintiliatoriaus, kaip man ju nesudeginti ir kokioj temp dziovint blush2.gif  nusipirkau siandien cinamono lazdeliu maximoj 2.49lt 11lazdeliutik va nzn ar tikrai gerai kvepes, nes atplesiau dar.



As savo pirmuosius apelsinus dziovinau paprastoje dujineje orkaiteje, palikau pacia maziausia ugni ir dureles pravertas, niekas nesudege, tik aisku priziuret reikia 4u.gif
Atsakyti
O as visada apelsinus ir mandarinu gelytes dziovinu ant radijatoriaus :-) kelios dienos ir sausa :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astiti: 27 lapkričio 2012 - 17:14
QUOTE(astiti @ 2012 11 27, 17:14)
O as visada apelsinus ir mandarinu gelytes dziovinu ant radijatoriaus :-) kelios dienos ir sausa :-)

Na manau kol nera labai karsti radiatoriai, tai ilgiau dziutu. O man reikia truputi greiciau i darzely nest nori smile.gif Beja aciu uz atsakymus. Dar siandien pradejau daryti makaronu bantukus , tai tiek lako prisiuosciau lotuliukas.gif kad siaubas. Bet mastau su kuo graziau juos perist kad grazu butu ant eglute, nusipirkau tokio popierinio dovanu pakavimo banto , bet gal fainiau butu blizgus siulelis g.gif
Atsakyti
jei kam apelsinai aktualu, ryt IKI 2.99 bus smile.gif
Atsakyti
Na labai grazu tie kalediniai apelsinu pakabukai thumbup.gif
Gal kas tiksliai pasidalintu receptu kaip juos daro, na kaip ispjaustyti gelytes, kokiu gal dar pabarstu reikia ir pan. mirksiukas.gif
As tai padariau kelis angeliukus is makaronu kaspineliu, nebuvo daugiau kantrybes, nors labai grazu, tik baisiai jau daaaug darbo prie ju blink.gif , visos rankos su super klijais sulipusios buvo doh.gif doh.gif doh.gif , net vait spiritas neiveike kliju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulia12 @ 2012 11 17, 16:26)

tas obuolys dar grazu, bet man akyse is kart tos skraidancios vaisines museles aplink blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti