Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

Sveikutes

Zinokit idejos jau eina i pabaiga. Tai prasau jusu nuomones. Virtuve didele. Bet iejimas i ja tooks durnas.
Problema tame, kad nezinau kur ikisti saldytuva. Taip kaip parodyta, man atrodo bus negrazu, nes ieinant i virtuve pamatai iskarto tokia kolona. doh.gif user posted image Ka manote?
Keisti koordinaliai negaliu, nes jau ventiliacijos isvestos ir alsuoklis.
user posted image
user posted image
user posted image

Pabandziau dar toki varianta. Su laaabai didele spinta ir salia saldytuvas.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 08 spalio 2007 - 20:34
QUOTE(kvanksht @ 2007 10 08, 15:32)
As patarciau tikrai neprisiristi prie vienodu auksciu, spinteles daryk zemiau, kad patogu butu paimti, o gartrauki tokiame aukstyje kabink, kad nereiketu paskui su kakta jo dauzyt. smile.gif



QUOTE(jblmami @ 2007 10 08, 15:45)
Nereikia daryti pak. spinteliu ir gartraukio viename aukstyje, nes ju funkcijos skirtingos.


ok drinks_cheers.gif kai dizainere pasake kad vienodam auksty pabraize,nes graziau,tai ir prilipo man, paskui pasiule spinteles truputi nuleisti, tai ir nezianu ka daryt g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Iriska, as tavo vietoje saldytuva deciau i priesinga kampa nei durys, o kampa (ar tikrai nori kampo o ne stalo?) tada stumteleciau siek tiek toleliau, prie kito kampo. beje, jauciu net ir patogu butu, valgant pvz pritrukote kecupo kokio, tai visai salia saldytuvas smile.gif
Atsakyti
[quote=Iriska,2007 10 08, 21:19]
Sveikutes

Zinokit idejos jau eina i pabaiga. Tai prasau jusu nuomones. Virtuve didele. Bet iejimas i ja tooks durnas.
Problema tame, kad nezinau kur ikisti saldytuva. Taip kaip parodyta, man atrodo bus negrazu, nes ieinant i virtuve pamatai iskarto tokia kolona. doh.gif user posted image Ka manote?
Keisti koordinaliai negaliu, nes jau ventiliacijos isvestos ir alsuoklis.

o tu nenorėtum virtuvę perstumti prie sienos su lagais ax.gif tada šaldytuvą perkelti į kampą (už valgomojo) ir po langu pasidaryti daugiau apatinių spintelių blush2.gif
Atsakyti
[quote=Sheshkiux,2007 10 09, 09:20]
[quote=Iriska,2007 10 08, 21:19]
Sveikutes

Zinokit idejos jau eina i pabaiga. Tai prasau jusu nuomones. Virtuve didele. Bet iejimas i ja tooks durnas.
Problema tame, kad nezinau kur ikisti saldytuva. Taip kaip parodyta, man atrodo bus negrazu, nes ieinant i virtuve pamatai iskarto tokia kolona. doh.gif user posted image Ka manote?
Keisti koordinaliai negaliu, nes jau ventiliacijos isvestos ir alsuoklis.

o tu nenorėtum virtuvę perstumti prie sienos su lagais ax.gif tada šaldytuvą perkelti į kampą (už valgomojo) ir po langu pasidaryti daugiau apatinių spintelių blush2.gif
[/quote]

Zinok negaliu gartraukio prie kitos sienos daryti.
Papildyta:
QUOTE(Bomba @ 2007 10 09, 08:58)
Iriska, as tavo vietoje saldytuva deciau i priesinga kampa nei durys, o kampa (ar tikrai nori kampo o ne stalo?) tada stumteleciau siek tiek toleliau, prie kito kampo. beje, jauciu net ir patogu butu, valgant pvz pritrukote kecupo kokio, tai visai salia saldytuvas smile.gif


Zinok tada tas saldytuvas toks vienisas stovi, ne i tema visiskai. Tada prie jo reikia dar kazko. g.gif
Atsakyti
Iriška, aš ir nesiūliau perkelti kaitlentės su gartraukiu blush2.gif aš tik siūliau pailginti virtuvinį komplektą (kažkiek apatinių spintelių pridėti, kai kurias perstumti mirksiukas.gif )ir perkelti šaldytuvą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheshkiux: 09 spalio 2007 - 08:50
Iriska, as tau irgi siulyciau vat toki varianta pasimastyti

user posted image

user posted image

Uz saldytuvo daryti spinta didele pasidejimui. Aisku reikia gerai pasimatuoti langu atstumus, nisas.
Atsakyti
man sitas variantas super, daugiau vietos daiktams ir vaizdelis labai grazus thumbup.gif:
Atsakyti
niu va lietutis vizualizavo mano siulyma, man tai liuks taip thumbup.gif o jau toliau niuansai, stalciai dureles, bet pats isdestymas toks erdviausias
Atsakyti
lietuti tu šaunuolė drinks_cheers.gif aš tą ir norėjau pasakyti ax.gif
Žinoma vaizdas daugiau pasako nei žodžiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Na svarbu dabar, kad ir Iriskai patiktu ir pasisemtu is to kazkokiu ideju. Nes man irgi vaizdas fainesnis. Ir as dar daryciau uz duru lentynas atviras - kazkam - suvenyram, dekoratyviniems indams, kulinarinems knygoms ect.
Atsakyti
SUPERRRRR thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2007 10 09, 11:29)
SUPERRRRR  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


bet isivaizduoju kiek tai kainuos verysad.gif
Atsakyti