Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

sveikos 4u.gif

uzsisakiau ir as virtuvinius baldus, bet dabar dilema iskilo ka deti tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu g.gif

a ) hpl plokste ( atsisakiau, nes ikalbejo,kad gali atsokineti ir pan....o ypac jei virtuves siena kampine ir jei kada persals tai gali tekt keist po 4-5m )
b ) plyteles (gal ir nieko butu, bet norisi kazko.....)
c ) stiklas ( nezinau kiek kainuoja , kur daro ir kaip pritvirtinti ir net nezinau kaip atrodo ant sienos, ka po tuo stiklu deti )

ir prasau jusu pagalbos biggrin.gif 4u.gif ka galite patarti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 24 spalio 2007 - 09:22
QUOTE(Nike @ 2007 10 24, 10:21)


joooo ir man šita tema dabar aktualiausia doh.gif tikrai nenoriu plytkų g.gif o daugiau neįsivaizduoju ką sad.gif sakiau išvis nudažysiu labai atspariais dažais iš psio cool.gif nes pas mane vienoj pusėj bus spintelės viršuj, o kitoj nebus.. tai plytkos atkrenta.. nes jei dėsiu vienoj pusėj.. reik ir kitoj.. bet jei ten nebus viršutinių spintelių tai iki kur man jas dėt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2007 10 24, 09:21)
sveikos  4u.gif

uzsisakiau ir as virtuvinius baldus, bet dabar dilema iskilo ka deti tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu  g.gif

a ) hpl plokste ( atsisakiau, nes ikalbejo,kad gali atsokineti ir pan....o ypac jei virtuves siena kampine ir jei kada persals tai gali tekt keist po 4-5m )
b ) plyteles (gal ir nieko butu, bet norisi kazko.....)
c ) stiklas ( nezinau kiek kainuoja , kur daro ir kaip pritvirtinti ir net nezinau kaip atrodo ant sienos, ka po tuo stiklu deti )

ir prasau jusu pagalbos  biggrin.gif  4u.gif ka galite patarti  g.gif



Mes dėsim stiklą. Kiek kainuos, kaip tvirtinsis ir visą kitą info rašiau anksčiau, gal galima kaip pagal paiešką surast g.gif
Šiandien jau atvažiuoja iš Baltijos Marmuro stalviršio atmatuot, tai nežinau kiek jie užtrauks, bet kai bus stalviršis tai galima bus ir stiklą sukti tada bus ir mano foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murrmiau @ 2007 10 24, 09:48)
Ai dar kazkada uzmaciau pas viena mamka stalciuose sudetas lekstes tarp tokiu laikikliu, tai va, jeigu kam idomu vnt kaina 170 lt blush2.gif  blink.gif

bet zinokit kokiu geriu ten yra lotuliukas.gif

Bet tai tu geriu kainos blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 10 24, 10:28)
joooo ir man šita tema dabar aktualiausia  doh.gif  tikrai nenoriu plytkų  g.gif  o daugiau neįsivaizduoju ką sad.gif sakiau išvis nudažysiu labai atspariais dažais iš psio  cool.gif  nes pas mane vienoj pusėj bus spintelės viršuj, o kitoj nebus.. tai plytkos atkrenta.. nes jei dėsiu vienoj pusėj..  reik ir kitoj.. bet jei ten nebus viršutinių spintelių tai iki kur man jas dėt  blink.gif


pas mane ant vienos sienos bus pakabinamos spinteles, o ant kitos tik gartraukis, tai pagalvojau, kad plytkas reiketu deti ant abieju sienu ( aisku jei desiu plytkas )

QUOTE(SoJa @ 2007 10 24, 10:36)
Mes dėsim stiklą. Kiek kainuos, kaip tvirtinsis ir visą kitą info rašiau anksčiau, gal galima kaip pagal paiešką surast  g.gif
Šiandien jau atvažiuoja iš Baltijos Marmuro stalviršio atmatuot, tai nežinau kiek jie užtrauks, bet kai bus stalviršis tai galima bus ir stiklą sukti tada bus ir mano foto  4u.gif


jau perskaiciau blush2.gif tai kaip supratau jums stikla tvirtins kartu su virtuviniais baldais ?

o ka po stiklu galime deti? o tas stiklas lygus buna ar kazkoks rastuotas ir kaip jis tvirtinasi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 24 spalio 2007 - 10:17
QUOTE(Nike @ 2007 10 24, 08:21)
sveikos  4u.gif

uzsisakiau ir as virtuvinius baldus, bet dabar dilema iskilo ka deti tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu  g.gif

a ) hpl plokste ( atsisakiau, nes ikalbejo,kad gali atsokineti ir pan....o ypac jei virtuves siena kampine ir jei kada persals tai gali tekt keist po 4-5m )
b ) plyteles (gal ir nieko butu, bet norisi kazko.....)
c ) stiklas ( nezinau kiek kainuoja , kur daro ir kaip pritvirtinti ir net nezinau kaip atrodo ant sienos, ka po tuo stiklu deti )

ir prasau jusu pagalbos  biggrin.gif  4u.gif ka galite patarti  g.gif

man asmeniskai plyteles patinka labiau,o ir praktiskiau,mano dizainere sake,kad stikla patartina detis tik tuo atveju jei vietuve del grozio,tik arbatai atsigerti,o jei kepi verti ir daug naudojiesi ja labai nepraktiska...
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 10 24, 11:17)
man asmeniskai plyteles patinka labiau,o ir praktiskiau,mano dizainere sake,kad stikla patartina detis tik tuo atveju jei vietuve del grozio,tik arbatai atsigerti,o jei kepi verti ir daug naudojiesi ja labai nepraktiska...


tai toks jausmas, kad jei susidėsi plyteles, tai tada sienos nesitaškys kepant doh.gif . O man atrodo pavalyti stiklą daug lengviau negu plyteles, nors pripažystu, kad priklausomai nuo šviesos kritimo, stiklo ir t.t. apsitaškymai ant stiklo matosi labiau
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2007 10 22, 12:49)

Norejau paklausti del grindu virtuveje? Ar esi patenkinta? gal plyteles visdelto praktiskiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 10 24, 08:41)
pas mane bute kampinėj spintelėj karuselė.. nu nerealus dalykas  thumbup.gif  pasisuki pasiimi ką reik...


Noriu palaikyti klausima, kaip ta kampine karusele, bet noreciau dar smulkiau, o tavo spintutes (jei ne paslaptis) kokie ismatavimai, koks dureliu plotis ir svarbiausiai kokia pacios karuseles kaina, labai domina, nes mintis apie nauja virtuve jau beveik gimus tik vis dar deliojuosi jus visas skaitydama. labai aciukas uz informacija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudakis @ 2007 10 24, 11:36)
Norejau paklausti del grindu virtuveje? Ar esi patenkinta? gal plyteles visdelto praktiskiau? g.gif


Del praktiskumo tai taip - plyteles praktiskiau, o medinems grindims prieziuros daugiau reikia, labiau saugoti reikia ir t.t., bet is esmes nemegstu plyteliu, nes kai nesildai (cia jeigu sildymas grindinis), tai kojoms salta, o cia gali basas kiaurus metus vaiksciot ir vaikui ropinet geriau, o be to man daug graziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 24, 10:47)
Bet tai tu geriu kainos blink.gif  doh.gif


Tai čia kaip supratau mamytė Blum'o kainas surašė, o šios firmos furnitūra yra viena iš brangiausių. Tikrai galima gauti daug pigesnių analogų, tik reikia pasidomėti ir paieškoti. Aš taip pat jau baiginėju virtuvinio projektuką, tai dabar sprendžiu, ko atsisakyt, o ko ne, nes jei kampinė karuselė kainuoja apie 1000,00, o į kampą aš galvoju sukišti mažai naudojamus daiktus, tai manau tie mažai naudojami rakandai tikrai neverti tokios prabangos. Puodus sudėsiu į stalčių, kurių žadu turėti du po 900 ir vieną 500, na vienu žodžiu vietos tikrai daug, tai užkonservuoti 1000 Lt kampe manau neverta. Prašysiu, kad ten padarytų paprastas lentynas ir sukrausiu pvz gėlių vazonus, kurių šiuo metu nenaudoju, o MB turės kur tuščius alaus butelius laikyt , arba įrankius kokius, na sugalvosiu ką įkišt g.gif
O man dabar galva skauda dėl viršutinių spintelių, kiek jų daryt ir kokio aukščio, horizontaliai atidaromas ar vertikaliai, nu vienu žodžiu yr reikalų ... Dėl sienos dar nenusprendžiau ką dėt, nors linkstu prie plokštės.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2007 10 24, 10:06)
pas mane ant vienos sienos bus pakabinamos spinteles, o ant kitos tik gartraukis, tai pagalvojau, kad plytkas reiketu deti ant abieju sienu ( aisku jei desiu plytkas )
jau perskaiciau  blush2.gif  tai kaip supratau jums stikla tvirtins kartu su virtuviniais baldais ?

o ka po stiklu galime deti? o tas stiklas lygus buna ar kazkoks rastuotas ir kaip jis tvirtinasi ?


Mums stiklą dės po to kai Baltijos Marmuras uždės stalviršį. Stiklą mes pasirinkom būtent tonuotą, nes tokio paties tonuoto stiklo bus ir spintelės, tai pagalvojom, kad tarpusavyje turės derėti. Raštuotas stiklas tai gal ir nelabai praktiška g.gif nes tarp tų raštų gi kaupsis brudas, bet tų stiklų tai visokių atspalvių yra. Po stiklu dar galima dėti ir apšvietimą, bet mūsų apšvietimas eis iš spintelių apačios. Šiaip tai Vilniuje Vokės3 salone yra Havana kompelktukas su stiklu ir dar su tokiom lentynėlėm-spintelė, tai iš tikro vaizdas thumbup.gif Su nusibodusiom plytėlėm tai nėr ko ir lyginti. Beje valyti tarpus tarp plytelių virtuvėj tai man wacko.gif wacko.gif
Stiklas tvirtinasi varžtais. Yra gi tokių gražių tų varžtų galiukų, atrodo kaip prikniedyta, bet mes kaip jau ir rašiau vis gi tvirtinsim ant viršaus relingus.
Atsakyti