Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu antro...

QUOTE(Tomulyte @ 2009 02 26, 17:12)
O aš noriu pametinuko blush2.gif  Ir vyras nori blush2.gif Bet labai erzina aplinkinių požiūris ir nuomonės kišimas.Žinau,kad pradžia sunki.Bet visa tai laikina,vaikai greitai auga.
Šiek tiek stabdo tai,jog pabaigoj nėštumo mažoji turėtų pradėt vaikščiot.Būtų sunkoka.


O as nenorejau pametinuko biggrin.gif norejau mazdaug 2-3 metu skirtumas kad butu, ir stai siurprizas, tarp mano brangenybiu 11 menesiu skirtumas doh.gif Kai pagimdziau suneli, dukryte dar tik isikibus stovedavo, tad tikrai labai baisu buvo, kaip susitvarkysiu. Bet siaip - ypatingai sunkus buvo antrasis menuo (pirma menesi vyras atostogose buvo, tad pagelbedavo labai). O jau po to - viskas super thumbup.gif Teisybe pasakius, gimus antram vaikui man buvo zymiai lengviau tvarkytis, nei gimus pirmam blink.gif Na Dukryte gime neisnesiota, pilvuko diegliai ziaurus buvo ir kitos problemos, bet svarbiausia - i pirmagimi visai kitaip gi ziurima, nes viskas nauja, del slogos norisi gydytoja kad ir nakti i namus kviest. O kai jau vaikas ne pirmas - i viska ziuri daug paprasciau. Is tos puses tai, kad nedaug laiko praeje nuo pirmo vaiko auginimo, labai gerai, nes dar nespeji nieko uzmirst mirksiukas.gif
Beje, dukrytei brolis - kazkas svento, jei ne iskart nueinu pas ji, kai ima verkt, pyksta, barasi, pati nesa koki zaisla... ir taip nuo pat pirmu dienu lotuliukas.gif Sunus irgi - nubunda ir sedi lovytej tyliai. Ir net neziuri i mano puse - dzin, mama atsikelus, ar ne. Bet vos pamato, kad sese galva pakelia - kad sukrykscia... bigsmile.gif wub.gif Taip gera matyt, kaip jiem smagu kartu. Na pries pora dienu jau susimuse pirma karta blink.gif biggrin.gif Na bet tokie tie vaikai, viena ranka dauzia, kita glosto viens kita lotuliukas.gif
Tiesa - kas bijot del nestumu ir gimdymo. Jei su pirmu vaiku buvo sunkus nestumas ar gimdymas, toli grazu nereiskia, kad ir su antru bus taip. Laukdamasi dukrytes du kartus ligoninej gulejau, kai antra karta atvykau, gydytoja (besirde durna karve - negaliu kitaip pavadint tos Laucaitienes blink.gif ) konstatavo - cia persileidimas, guldykit i patologini... Norejau trenkt jai... Puse nestumo beveik tik gulet galejau. I pabaiga lyg viskas susitvarke (isskyrus nuolatini pykinima ir kasdieni vemima), bet gimdymas prasidejo 34 savaite. Buvo be proto skausmingas ir ilgas (18 val. saremiu). Tad irgi issigandau, suzinojus, kad antro laukiuos. Na ir ka - pykino, neneigiu, pienlige erzino, bet tuo visos problemos ir baigesi. I ligonine nuvaziavau "del visko", nes tokie erzinantys pasikartojantys pamaudimai prasidejo. Registraturoj nesuprato, ko atvaziavau net, sako - juk ne pirmas vaikas, turetumet suprast, kaip gimdymas vyksta... O po 2,5 val savo sunu jau laikiau ant ranku thumbup.gif lotuliukas.gif
Taip kad jei tikrai norit pametinuku - nebijokit, viskas imanoma ir net labai verta. Tik pasirupinkit, kad prireikus poilsio turetumet zmogu, kuris gali isleist jus pailset nors kelioms valandoms... Va to tai tikrai reikia ax.gif
Atsakyti
Pametinukas bus blush2.gif Jau laukiuosi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, iskilo ir man toksai klausimas... kaip butu su pasalpa del antro vaikelio? dabar jau sunui 11 men, tai kada as turiu pastoti arba kada pagimdyti,kad gauciau tuos pacius pinigelius?? nes kad ir antro vaikelio norisi, bet reikia gi pagalvoti ir uz ka jam valgyti duosiu:) gal kuri zinot ta laiko tarpa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2009 07 06, 23:17)
Sveikos mamytes, iskilo ir man toksai klausimas... kaip butu su pasalpa del antro vaikelio? dabar jau sunui 11 men, tai kada as turiu pastoti arba kada pagimdyti,kad gauciau tuos pacius pinigelius?? nes kad ir antro vaikelio norisi, bet reikia gi pagalvoti ir uz ka jam valgyti duosiu:) gal kuri zinot ta laiko tarpa? 4u.gif


Na už pametinukus moka normaliai - atskirai už kiekvieną 4u.gif Bet valdžia greit viską pergalvoja,tai visko gali nutikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2009 07 06, 22:17)
Sveikos mamytes, iskilo ir man toksai klausimas... kaip butu su pasalpa del antro vaikelio? dabar jau sunui 11 men, tai kada as turiu pastoti arba kada pagimdyti,kad gauciau tuos pacius pinigelius?? nes kad ir antro vaikelio norisi, bet reikia gi pagalvoti ir uz ka jam valgyti duosiu:) gal kuri zinot ta laiko tarpa? 4u.gif


jei visai nenori padirbeti, tai i dekreta turi suspeti iseiti kol pirmagimiui sueis 3 metai 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi gilūs apmąstymai...ir daug minčių, ir širdelę graužia ir šiaip...galvoju- užeisiu pasipasakoti, gal ka-ką protingo patarsit blush2.gif
pirmajam vaikeliui jau 3 metukai, kaip ir antro reiktų, ne tik reiktų, bet jau ir širdyje norisi (laukiau, kol norėsiu, nors vyras anksčiau norėjo, bet...daugiausia krūvis tenka man, tad ir laukiau..... dabar jau subrendau, bet..... šiemet įstojau mokytis- 1 kursas (mokytis 3,5 m), esu bedarbė (pašalpos negausiu, vyras vienintelis maitintojas)...ir vis mąstau ir vis pergalvoju ir nerandu išeities blush2.gif laukti nebenoriu, nes ir skirtumas bus nemažas tarp vaikų, o ir jau pati traukiu link 30 blush2.gif bet nesmagu dėl pinigėlių, tiek metų dirbau, mokėjau mokesčius ir štao krizė pakišo koją, atleido ir nmegaučiau nė cento, kuris man teisėtai priklauso...ir mokslai, ilgai delsiau, kol apsisprnedžiau, kad tikrai noriu tai studijuoti....
gal kokių minčių turit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
O as ir jau pribrendau. Seniau sakydavau , kad tikrai ne , nebent kai pirmajai bus kokie 6m, bet ziuriu, kad noriu dabar ir vyras nori net gal labiau nei as. Zinau , kad bus sunku, kartais pagalvoju man ir suviena nelengva, bet sunkus bus tik pirmas pusmetis, paskui graziai turetu susidraugaut smile.gif tikiuosi. Na nusprendem, kad imsimes darbu, o nebe kalbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 07 29, 00:14)
O as ir jau pribrendau. Seniau sakydavau , kad tikrai ne , nebent kai pirmajai bus kokie 6m, bet ziuriu, kad noriu dabar ir vyras nori net gal labiau nei as. Zinau , kad bus sunku, kartais pagalvoju man ir suviena nelengva, bet sunkus bus tik pirmas pusmetis, paskui graziai turetu susidraugaut  smile.gif tikiuosi. Na nusprendem, kad imsimes darbu, o nebe kalbu  smile.gif


thumbup.gif
Sekmes 4u.gif
Pas mus panasi situacija, ir daarbai jau atlikti biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų pirmajam dar tik neseniai metukai suėjo, bet su vyru jau kaip ir norėtume antrojo.. ax.gif stabdo tai, kad už metų turime persikraustyti i jo tėvų namą (mum tektų 2 aukštas, vietos dauug), visa bėda, kad reikia kapitalinio remonto, baldų...o dar mano mokslai (3 metai dar priešaky..).. ir dar toks dalykas, kad kai vaikučiui suėjo 6 mėnesiai, išėjo jis vaiko auginimo atostogų.. tai įdomu, kaip skaičiuotų antrojo vaikučio pašalpą?? gal kas galėtų patarti? prieš tai aš buvau, bet vėlaiu nutraukiau ir išėjau iš darbo...šiaip dėl pinigėlių manau prasiverstume, jis dar ir papildomai uždirba, aš šiek tiek gaunu iš universiteto... o svarbiausia, tas mano stiprus noras turėti dar vieną leliuką.. 4u.gif jau taip norisi... blush2.gif ir sūneliui būtų smagu... biggrin.gif na dar tiesa, toks dalykas, kad aš dar lb jauna mamytė, vos 21-eri, gal nereikėtų dar taip skubėt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte @ 2009 07 29, 20:16)
Mūsų pirmajam dar tik neseniai metukai suėjo, bet su vyru jau kaip ir norėtume antrojo.. ax.gif stabdo tai, kad už metų turime persikraustyti i jo tėvų  namą (mum tektų 2 aukštas, vietos dauug), visa bėda, kad reikia kapitalinio remonto, baldų...o dar mano mokslai (3 metai dar priešaky..).. ir dar toks dalykas, kad kai vaikučiui suėjo 6 mėnesiai, išėjo jis vaiko auginimo atostogų.. tai įdomu, kaip skaičiuotų antrojo vaikučio pašalpą?? gal kas galėtų patarti? prieš tai aš buvau, bet vėlaiu nutraukiau ir išėjau iš darbo...šiaip dėl pinigėlių manau prasiverstume, jis dar ir papildomai uždirba, aš šiek tiek gaunu iš universiteto... o svarbiausia, tas mano stiprus noras turėti dar vieną leliuką.. 4u.gif jau taip norisi... blush2.gif ir sūneliui būtų smagu... biggrin.gif  na dar tiesa, toks dalykas, kad aš dar lb jauna mamytė, vos 21-eri, gal nereikėtų dar taip skubėt... 4u.gif


Jei abu turite nora ir galimybes, kodel gi ne thumbup.gif
Jei labai ilgai nedelstumet, gautumet panasius pinigelius kaip ir su pirmu. Kazkiek skirtusi, nes keiciasi mokesciu tarifai, bei dabar sprendziasi ismoku dydis procentais. Smulkesnes informacijos gali rasti sioje temoje, ar net uzklausti:
http://www.supermama...howtopic=458231
Atsakyti
ačiū LoveIS. smile.gif
dar pasitarsim, viską iš naujo įvertinsim,o tada gal ir pasikviesim gandriukus.. ax.gif
Atsakyti
As irgi jau vaikucio noriu… is tikruju tai norejau nuo pat pirmojo gimimo. Tiesa sakant, su pirmuoju buvo sunku – nebuvo ramus vaikas, plius nelabai buvo kam padeti, nes gyvenam svecioj saly o vyras dirbdavo iki isnaktu. Todel antrojo nebijau – manau, kad blogiau nei su pirmuoju, buti negali smile.gif Taciau visiems norams koja kisa finansai – mano vyras nedirba, as vienintele seimos islaikytoja, imam paskola ir perkam busta, plius ne taip seniai sugrizau i darba po pirmojo, tai mano darbas mums svarbiausias ir vienintelis saltinis. Bet kai nusipirksim ir brangusis susiras darba – tuomet, turbut, kaip dievas duos.
Aaa, siaip pametinukai man faina, isskyrus vieninteli dalyka – dvigubus vezimelius! Uzjauciu visas dvynuku ir pametinuku mamas!
Atsakyti