Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu antro...

QUOTE(paulauske @ 2008 07 10, 20:08)
O as manau, kad netinkamo laiko bet kuriam vaikuciui nera - jei nori tai ir reikia..... mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal galit kad padeti - kodel man nerodo liniuosciu?


Kai rasai zinute, apacioje yra laukelis su "ijungti parasa", ten reikia uzdeti varnele mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kai pagimdžiau pirmą,tai irgi maniau,kad antro tai jau tikrai niekada nenorėsiu. Bet praėjo šiek tiek laiko ir automatiškai pradėjom su vyru apie antrą galvot rolleyes.gif Tikrai manau,kad šeima su vienu nepilna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-LR- @ 2009 01 02, 21:26)
Na kai pagimdžiau pirmą,tai irgi maniau,kad antro tai jau tikrai niekada nenorėsiu. Bet praėjo šiek tiek laiko ir automatiškai pradėjom su vyru apie antrą galvot rolleyes.gif  Tikrai manau,kad šeima su vienu nepilna... verysad.gif

Na vat pasigimdziau antra vaikuti wub.gif Jam dar tik vos 8 menuo eina, o jau ir trecio norisi lotuliukas.gif Tokie fainulkos tie vaikai doh.gif Auginciau ir auginciau!
O jau kaip brolis maziu myli doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2008 07 10, 11:05)
O kas čia keisto... g.gif  Jūs pasakitykit kai kuriuos postus, man keista kai rašo kad reikia pastoti kad neišeiti į darbą ir gauti tuos pačius pinigus...Nu ok, šaunu...susiplanuoji, pagimdai...Bet kur tas noras???....Na bent jau aš laukiu kol pas mane bus noras gimdyti antrą vaiką, kai aš būsiu pasiruošusi tam...Bet kad gimdyti antrą nesulaukus kol sueis pirmajam 3, ir tik todėl kad gauti pinigus... schmoll.gif Čia yra mano nuomonė... 4u.gif Ir puikiai žinau kad nėra pigu auginti vaiką..Ir vat prieš keletą dienų kalbėjau su viena pažystama moterim šia tema, ji kaip tik nėščia ir pasirodo taip pat susiplanavo pasigimdyti iki 3m...Tai paklausiau : o ar nori to vaiko?...Sako : nelabai, nes esu pavargusi nuo pirmojo, bet užtat nereiks eiti dirbti, ir gausiu pinigus... blink.gif tai vat ir čia paskaičius tai iš kai kurių postų susidaro toks įspūdis...Atsiprašau jei taip nėra, bet sakau ką matau... 4u.gif  ax.gif Ir nuoširdžiai linkiu Sėkmės planuojančioms, nesvarbu dėl ko... mirksiukas.gif  4u.gif


tarkim ir as pati galvoju, kad jei nesikeis Lietuvoje padetis i gera, reiks ir antro vaikucio susilaukti,kol pirmai dar nera 3 metu. mes norime antro vaiko, gal ir gerai butu palaukti dar kokius 2-3 metus, bet... jei teks grizti i darba uz koius tarkim 1000lt, vaikas prades sirgti einant i darzeli, sedek "ant bilietenio", tai nesamone. o po 2 metu gal galvosi, kad reikia palaukti kazko, taip ir nusikels antras vaikiukas. todel ir galvojam apie antra, ir dvieju metu skirtumas tarp vaiku yra pats tas, ir nereiks sukti galvos, kaip valstybe skaiciuos uz antra vaika, juk kiekviena seima apsvarsto piniginius reikalus, ir nieko cia keisto. juk nesam asocialus zmones, kurie vaikus tik ir gimdo del pasalpu, ir negalvoja kaip reiks tuos vaikus i gyvenima isleisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2009 01 05, 10:08)
tarkim ir as pati galvoju, kad jei nesikeis Lietuvoje padetis i gera, reiks ir antro vaikucio susilaukti,kol pirmai dar nera 3 metu. mes norime antro vaiko, gal ir gerai butu palaukti dar kokius 2-3 metus, bet... jei teks grizti i darba uz koius tarkim 1000lt, vaikas prades sirgti einant i darzeli, sedek "ant bilietenio", tai nesamone. o po 2 metu gal galvosi, kad reikia palaukti kazko, taip ir nusikels antras vaikiukas. todel ir galvojam apie antra, ir dvieju metu skirtumas tarp vaiku yra pats tas, ir nereiks sukti galvos, kaip valstybe skaiciuos uz antra vaika, juk kiekviena seima apsvarsto piniginius reikalus, ir nieko cia keisto. juk nesam asocialus zmones, kurie vaikus tik ir gimdo del pasalpu, ir negalvoja kaip reiks tuos vaikus i gyvenima isleisti ax.gif


Vienas svarbesnių motyvų, dėl ko susiplanavom antrą leliuką.
Visada žinojau, kad mano šeimos min. planas 2 vaikai. Tik vis svarsčiau, koks tas amžiaus skirtumas tarp vaikų "teisingesnis" (na, kad ir pati nepervargusi būčiau, ir vaikams dar būtų įdomu žaisti).
Kai pajutau, kad jau norisi gyventi labiau sau (t.y. pradėjau kaifuoti, kad vaikas labiau savarankiškas, galiu kažkur ilgėliau išbėgus pabūti, susimąstydavau apie karjerą ir pan.), tada pagalvojau, kad jau antro reikia, nes paskui nebus laiko....
Žinoma ne paskutinėje vietoje liko ir dabartinė LT ekonominė padėtis. Baisu sėdėti "ant Sodros biudžeto", bet nemažiau baisu ir grįžti į darbą, kai moteris su darželinuku vaiku yra ko gero negeidžiamiausia darbuotoja darbo rinkoje.
Dabar skirtumas bus 2,5m ir labai liuks! Idealiau, jaučiu ir prie geriausių norų nebūčiau suplanavusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2009 01 08, 20:42)
Vienas svarbesnių motyvų, dėl ko susiplanavom antrą leliuką.
Visada žinojau, kad mano šeimos min. planas 2 vaikai. Tik vis svarsčiau, koks tas amžiaus skirtumas tarp vaikų "teisingesnis" (na, kad ir pati nepervargusi būčiau, ir vaikams dar būtų įdomu žaisti).
Kai pajutau, kad jau norisi gyventi labiau sau (t.y. pradėjau kaifuoti, kad vaikas labiau savarankiškas, galiu kažkur ilgėliau išbėgus pabūti, susimąstydavau apie karjerą ir pan.), tada pagalvojau, kad jau antro reikia, nes paskui nebus laiko....
Žinoma ne paskutinėje vietoje liko ir dabartinė LT ekonominė padėtis. Baisu sėdėti "ant Sodros biudžeto", bet nemažiau baisu ir grįžti į darbą, kai moteris su darželinuku vaiku yra ko gero negeidžiamiausia darbuotoja darbo rinkoje.
Dabar skirtumas bus 2,5m ir labai liuks! Idealiau, jaučiu ir prie geriausių norų nebūčiau suplanavusi  doh.gif


thumbup.gif
As lygiai taip pat mastau rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano vaikeliui 5metai,man sirdi spaudzia kai isgirstu kaip vaikas teciui sako -kodel mama negali isgimdyti bruolio? doh.gif As pati be galo noreciau ,daugiau nieko nematau gatvej tik mamytes su vezimukais ,bet ...negaliu ,nes sergu depresija jau 3metai ir vartoju vaistus kuriu negaliu seip staiga nutraukti,nors jau jauciuosi gan gerai ir noreciau nutraukineti vaistus.Spjauciau i viska ,kad studijos,kad namas statyti nebaigtas-vaikas ateina tarsi viska patvarko i gera ir sudelioja i vietas
Atsakyti
As irgi labai noriu antro vaikiuko wub.gif Dukrytei vos 3 menesiukai suejo ir jau apie antra pradejau patyliukais svajot. Po to prasitariau vyrui. Is pradziu jis buvo kategoriskai pries, bet po truputi, po truputi pratinau ji prie tokios minties ir dabar jau mes abu norim antro mazylio smile.gif Dar truputi luktelsim - tegu dukrytei bent metukai sueina - ir bandysim blush2.gif
Jauciu, kad jei ne dabar, tai tas "kazkada" gali ir neateit. Baigt neseniai pradetas studijas, ieskotis naujo darbo, padirbet ten... Taip praeis geri 5-6 metai, man jau virs 30 butu doh.gif Neee, reikia greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir mes planuojam jau antra vaikuti, pritariu visom issakytom mintim. Kad veliau ir laiko surasti nebebus kada, ir vaikam bus smagiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2009 02 24, 22:55)
Ir mes planuojam jau antra vaikuti, pritariu visom issakytom mintim. Kad veliau ir laiko surasti nebebus kada, ir vaikam bus smagiau  thumbup.gif

O kokio amziaus tavo pirmas vaikelis? Ramus?
Mano mergina gan rami, bet va jau 7 menesius nesu visa nakti ismiegojusi. O dabar dantys dygsta, tai naktimis kas pora valandu kilojuosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oote @ 2009 02 25, 10:11)
O kokio amziaus tavo pirmas vaikelis? Ramus?
Mano mergina gan rami, bet va jau 7 menesius nesu visa nakti ismiegojusi. O dabar dantys dygsta, tai naktimis kas pora valandu kilojuosi doh.gif


Taip jau buna ax.gif As visa nakti nebuvau ismiegojus iki tol, kol mazylei suejo 2 metukai rolleyes.gif Bet jau senokai svajojam apie antraji vaikeli wub.gif
Atsakyti
Kai pagalvoju, jei mano ir antras nestumas butu toks nelengvas kaip pirmasis, tai vargelis laukia unsure.gif Tada bent galedavau leist sau daugiau pagulet, ilgiau pamiegot, po ligoniniu turedavau laiko atsigaut... O dabar, kai mazyle viena jau yra, tai nepritinginiausi... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oote: 25 vasario 2009 - 11:20