Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Kruopike77 @ 2007 12 13, 16:18)
na panašiai  ax.gif

daugiau kaip 100 lt neduočiau hihihi.gif skriaga aš irnesakyk.gif nors vienam darže girdėjau "stafkė" 200 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2007 12 13, 14:46)
Klaipėdos mamytės, patarkit,

pradėjom rimčiau lankyti vieną darželį, kai tariausi dėl priėmimo, tai buvo kalba su direktore, kad paremsim kiek reiks ir pan. Pabrėžiu, nieks nieko nereikalavo i neprievartavo smile.gif...
Tai dabar galvoju, kiek čia pervesti, kad nebūtų per mažai...bet ir patiems nenusiskausmint labai...gal yra kokios "normos"?  blush2.gif

Šiaip tai tikrai nėra jokių normų, jei jau lankot biggrin.gif . Būna tik "įstojimo" mokesčio normos doh.gif

Tai kurį čia jau išsirinkot ax.gif ?

QUOTE(Prula @ 2007 12 13, 16:30)
daugiau kaip 100 lt neduočiau  hihihi.gif skriaga aš  irnesakyk.gif nors vienam darže girdėjau "stafkė" 200 lt  g.gif

drinks_cheers.gif plius dar paskui tie 2%
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 13, 11:30)
Labas rytas mamos, norėjau paklausti, kelinta valanda penktadieniais pasiemat vaikkučius iš darželio?Aš vieną sykį pasiėmiau po penkiu gal 20min, tai paskiau sakė, kad vėlai.

O pas mus šiemet problemos nėra, nes grupė prailginta. biggrin.gif

QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 13, 11:55)
Ačiu už atsakymus. Nu man nepriekaištavo, bet pasakė taip cituoju "Greičiau renkitės aš labai skubu namo".  Bet tai tik viena syki buvo, dabar visalaik ankčiau pasiemu.

Tolerantiškumas. doh.gif

QUOTE(ČIČI @ 2007 12 13, 14:49)
Man tai skamba, kaip priekaistas, nes ir penktadieni jos dirba iki 18 val.

Pas mus dirba iki 17.30 (jei nėra prailginta).
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2007 12 13, 20:31)
Pas mus dirba iki 17.30 (jei nėra prailginta).


Pas mus prailginat iki 19 val. Nemačiau, kad penktadienis būtų išimtis ax.gif

Dėl "stafkių" nieko nebežinau g.gif

Prula, jei dirbi ligonines spindulyje, tai toliau negu aš, o jei netoli Mažvydo al. - tai "darbo kaimyne" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 14 gruodžio 2007 - 09:02
Del cekiu ir as suku galva g.gif Pataikyt aisku be sansu, gal rimai idet i grazius vokus pinigeliu ir viskas g.gif
Atsakyti
Užvedėt kalbą apie stavkes, tai papasakosiu kaip mums buvo.
Nepykit, kad geltonai.
Šiaip tai mums labai pasisekė. Patekom, nes netikėtai atsilaisvino viena vieta. Iš anksto nenešiau nieko (ir gerai padariau). Direktorė aišku kalbėjo, kad parama darželiui labai reikalinga, kad visi tėveliai atiduota savo 2 proc. ir pan. ir... davė neužpildytą mokėjimo nurodymą su paskirtim "parama darželiui". Buvom nusiteikę ir taupėm, kad suma būtų didesnė, nes tikrai buvom laimingi patekę į darželį šalia namų. Tik va gavosi toks dalykas, kad už antrą mėnesį darželio sąskaita atėjo keista. Ji buvo dviguba. Pradžioj galvojau, gal buhalterė apsiriko. O jeigu ne ir čia mes tipo parėmėm jau g.gif Nes per ilgai taupom unsure.gif
Žodžiu taip viską ir palikau. Nelabai skanu buvo, bet tiek to. Aš tik sutaupiau, nes paremti planavom žymiai daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cute: 14 gruodžio 2007 - 09:42
Mes šiemet nutarėm taip pat dėti pinigais į voką ir gražiai supakuoti- papuošti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cute @ 2007 12 14, 09:39)
Užvedėt kalbą apie stavkes, tai papasakosiu kaip mums buvo.
Nepykit, kad geltonai.
Šiaip tai mums labai pasisekė. Patekom, nes netikėtai atsilaisvino viena vieta. Iš anksto nenešiau nieko (ir gerai padariau). Direktorė aišku kalbėjo, kad parama darželiui labai reikalinga, kad visi tėveliai atiduota savo 2 proc. ir pan. ir... davė neužpildytą mokėjimo nurodymą  su su paskirtim "parama darželiui". Buvom nusiteikę ir taupėm, kad suma būtų didesnė, nes tikrai buvom laimingi patekę į darželį šalia namų. Tik va gavosi toks dalykas, kad už antrą mėnesį darželio sąskaita atėjo keista. Ji buvo dviguba. Pradžioj galvojau, gal buhalterė apsiriko. O jeigu ne ir čia mes tipo parėmėm g.gif 
Žodžiu taip viską ir palikau. Nelabai skanu buvo, bet tiek to. Aš tik sutaupiau, nes paremti planavom žymiai daugiau.


Dviguba sąskaita buvo gal dėl to, kad praeitą mėnesį nesumokėjot laiku mirksiukas.gif Jei dabar sumokėsit dvigubai, tai kitą mėnesį turėtų atskaičiuoti. Aš nemanau, kad taip "naglai" gali reikalauti pinigų. Mūsų auklėtojos net po litą nedrįsta paprašyti grupės reikmėms,prašo niekam nepasakoti, nes tai griežtai draudžiama. O jūsų atveju, manau, tai per daug atviras parėmimo būdas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutti: 14 gruodžio 2007 - 09:45
QUOTE(ČIČI @ 2007 12 14, 08:59)
Prula, jei dirbi ligonines spindulyje, tai toliau negu aš, o jei netoli Mažvydo al. - tai "darbo kaimyne"  lotuliukas.gif

karsta.gif ne tiek toli.... tik netoli Vėtrungės ax.gif vadinas man arčiau į darbą tongue.gif
Atsakyti
Ne apie auklėtojas gi kalbu. Mūsiškės irgi net lito vaikų reikmėms iš tėvų prašo kaip labdaros iš pašalinių žmonių.
O sąskaitos visos laiku mokėtos. Gal čia niekas ir "nereketavo", tiesiog jeigu tai ir nesusipratimas, aš nedrįsau eiti pas buhalterę išsiaiškinti kaip yra su ta sąskaita. Priežąstis - direktorės kalba ir mūsų delsimas įrašyti sumą į jos duotą mokėjimo nurodymą
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2007 12 14, 10:54)
karsta.gif ne tiek toli.... tik netoli Vėtrungės  ax.gif vadinas man arčiau į darbą  tongue.gif


mirksiukas.gif tau geriau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(cute @ 2007 12 14, 11:05)
Ne apie auklėtojas gi kalbu. Mūsiškės irgi net lito vaikų reikmėms iš tėvų prašo kaip labdaros iš pašalinių žmonių.
O sąskaitos visos laiku mokėtos. Gal čia niekas ir "nereketavo", tiesiog jeigu tai ir nesusipratimas, aš nedrįsau eiti pas buhalterę išsiaiškinti kaip yra su ta sąskaita. Priežąstis - direktorės kalba ir mūsų delsimas įrašyti sumą į jos duotą mokėjimo nurodymą


Į sąskaitą už maitinimą tikrai negalėjo įtraukti paramos, manau, kad tai buhalteriškai kertasi.
Man irgi buvo taip, kai didyjį užrašiau į darželį. Sakė, kad vėliau paremsim, kai reikės. Na ir, kai ruošėsi dainų konkursui - paprašė paremt ax.gif
O kitame darželyje, kol neatnešiau kvito, kad tikrai parėmiau, nesakė net į kokią grupę galėsim eiti ir ką atsinešti lotuliukas.gif
Mažąją pradėjus leisti visai pasisekė, didino grupę ir mus priėmė visai be paramos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 12 14, 10:14)
Į sąskaitą už maitinimą tikrai negalėjo įtraukti paramos, manau, kad tai buhalteriškai kertasi.

Tada ramiau smile.gif Aš dabar irgi labiau linkusi galvoti, kad čia tiesiog buhalterinė klaida buvo, nes ta paramos sąskaita visai kita ir bankas kitas.
Na, bet šaukštai po pietų, dabar tikrai nebeisiu aiškintis po tiek laiko.
Gerai, kad bent savo 2 proc. atiduodam, tai nesijaučiu neremianti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 12 13, 16:36)
Šiaip tai tikrai nėra jokių normų, jei jau lankot biggrin.gif . Būna tik "įstojimo" mokesčio normos doh.gif

Tai kurį čia jau išsirinkot ax.gif ?
drinks_cheers.gif plius dar paskui tie 2%



Lankom lankom, bet buvom žadėję iš pat pradžių, kad paremsim smile.gif direktorė labai korektiškai pareiškė, kad kai jau rimtai nuspręsim lankyti, o ne tik bandytis, tada ir paremti galėsim...
"Gintarėlį" lankom smile.gif

Na jau maždaug sugalvojau, kiek "pasiūsiu" ax.gif
Atsakyti