Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(mutti @ 2007 12 14, 09:43)
Mes šiemet nutarėm taip pat dėti pinigais į voką ir gražiai supakuoti- papuošti  smile.gif
Papildyta:

Dviguba sąskaita buvo gal dėl to, kad praeitą mėnesį nesumokėjot laiku  mirksiukas.gif  Jei dabar sumokėsit dvigubai, tai kitą mėnesį turėtų atskaičiuoti. Aš nemanau, kad taip "naglai" gali reikalauti pinigų. Mūsų auklėtojos net po litą nedrįsta paprašyti grupės reikmėms,prašo niekam nepasakoti, nes tai griežtai draudžiama. O jūsų atveju, manau, tai per daug atviras parėmimo būdas  rolleyes.gif


bet kodel taip yra, kad tuose darzeliu kviteliuose neraso uz koki laikitarpi ir kiek dienu moki. Mes tai kadangi daznai sergam, bet kai paklausi kodel tokia saskaita, sako, kad uz kita menesi g.gif ....... nu negi dabar kikeviena saskaita vis teirautis uz ka as moku....... , nes ir vel gavau beveik uz pilna menesi moket g.gif nors per 2 men lankom tik ne pilnas 4 savaites
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2007 12 14, 13:39)
bet kodel taip yra, kad tuose darzeliu kviteliuose neraso uz koki laikitarpi ir kiek dienu moki. Mes tai kadangi daznai sergam, bet kai paklausi kodel tokia saskaita, sako, kad uz kita menesi g.gif ....... nu negi dabar kikeviena saskaita vis teirautis uz ka as moku....... , nes ir vel gavau beveik uz pilna menesi moket g.gif nors per 2 men lankom tik ne pilnas 4 savaites


Jei sirgote mėnesio pradžioje, tai kitą mėnesį "atskaičiuos", o jei menesio gale tai už ta mėnesį jau buname sumokėję ir taip pat laukiame mažesnės sąskaitos už kitą mėnesį (nežinau ar aiškiai parašiau). Mes tai mokame už einamą mėnesį, o ne už kitą g.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 12 14, 10:05)
Ne apie auklėtojas gi kalbu. Mūsiškės irgi net lito vaikų reikmėms iš tėvų prašo kaip labdaros iš pašalinių žmonių.
O sąskaitos visos laiku mokėtos. Gal čia niekas ir "nereketavo", tiesiog jeigu tai ir nesusipratimas, aš nedrįsau eiti pas buhalterę išsiaiškinti kaip yra su ta sąskaita. Priežąstis - direktorės kalba ir mūsų delsimas įrašyti sumą į jos duotą mokėjimo nurodymą

Aš palaukčiau sekančio mėn sąskaitos (sausio) ir jei nebūtų atminusuota permoka nueičiau į buhalteriją. Ir tikrai nebus per vėlu mirksiukas.gif Aš savo vyresnėlės permoką pasiėmiau praėjus porai mėnesių. Rėmimo darželis negali reikalauti per prievartą, nes oi kaip jiems kliūtų, jei tarkim tu pasiskųstum mirksiukas.gif

QUOTE(Loreli @ 2007 12 14, 12:39)
bet kodel taip yra, kad tuose darzeliu kviteliuose neraso uz koki laikitarpi ir kiek dienu moki. Mes tai kadangi daznai sergam, bet kai paklausi kodel tokia saskaita, sako, kad uz kita menesi g.gif ....... nu negi dabar kikeviena saskaita vis teirautis uz ka as moku....... , nes ir vel gavau beveik uz pilna menesi moket g.gif nors per 2 men lankom tik ne pilnas 4 savaites


Aš visad skaičiuojuosi lankytas ir nelankytas dienas, nes būna ir auklėtojos sukliūna, ir buhalterė rolleyes.gif

QUOTE(ČIČI @ 2007 12 14, 13:01)
Mes tai mokame už einamą mėnesį, o ne už kitą  g.gif

Visi darželiai taip moka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 12 14, 13:13)
Aš palaukčiau sekančio mėn sąskaitos (sausio) ir jei nebūtų atminusuota permoka nueičiau į buhalteriją. Ir tikrai nebus per vėlu  mirksiukas.gif  Aš savo vyresnėlės permoką pasiėmiau praėjus porai mėnesių.

Per vėlu, - daugiau nei metai nuo to įvykio praėjo mirksiukas.gif Po tiek laiko ir nebeesmė tai daryti. Už lapkritį buvo pilna sąskaita, nors jau kelias dienas buvom sirgę, paskui tas dvigubas gruodis (sirgom porą savaičių ), o sausio sąskaita, tik truputį mažesnė.
Bet tu teisi, turbūt vertėtų skaičiuotis lankytas dienas, ir turėti daktaro pažymų kopijas. Na, kad ir pačiam aiškiau būtų, ir kad prireikus pasiaiškinti su buhaltere, tiksliai žinotum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cute: 14 gruodžio 2007 - 14:00
QUOTE(cute @ 2007 12 14, 14:55)
Per vėlu, - daugiau nei metai nuo to įvykio praėjo  mirksiukas.gif Po  tiek laiko ir nebeesmė tai daryti. Už lapkritį buvo pilna sąskaita, nors jau kelias dienas buvom sirgę, paskui tas dvigubas gruodis (sirgom porą savaičių ), o sausio sąskaita, tik truputį mažesnė.
Bet tu teisi, turbūt vertėtų skaičiuotis lankytas dienas, ir turėti daktaro pažymų kopijas. Na, kad ir pačiam aiškiau būtų, ir kad prireikus pasiaiškinti su buhaltere, tiksliai žinotum.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2007 12 14, 12:39)
bet kodel taip yra, kad tuose darzeliu kviteliuose neraso uz koki laikitarpi ir kiek dienu moki. Mes tai kadangi daznai sergam, bet kai paklausi kodel tokia saskaita, sako, kad uz kita menesi g.gif ....... nu negi dabar kikeviena saskaita vis teirautis uz ka as moku....... , nes ir vel gavau beveik uz pilna menesi moket g.gif nors per 2 men lankom tik ne pilnas 4 savaites

Visad mokam už einamąjį mėnesį. Kadangi mes įsigudrinam dvi savaites mėnesio pabaigoj sirgt, o dvi pradžioj lankyt, tai visad iki paskutinės mėnesio dienos pristatom pažymą biggrin.gif . Užtai mums iškaičiuoja dvi savaites ir mokam tik už pusę mėnesio. Auklėtojoms svarbu, kad pažymą už nelankytas dienas būtų pristatyta iki paskutinės mėnesio dienos 4u.gif . Ir niekad neskaičiuoju, kiek dienų lankėm - pasitikiu auklėtojom.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 12 14, 17:26)
Visad mokam už einamąjį mėnesį. Kadangi mes įsigudrinam dvi savaites mėnesio pabaigoj sirgt, o dvi pradžioj lankyt, tai visad iki paskutinės mėnesio dienos pristatom pažymą biggrin.gif . Užtai mums iškaičiuoja dvi savaites ir mokam tik už pusę mėnesio. Auklėtojoms svarbu, kad pažymą už nelankytas dienas būtų pristatyta iki paskutinės mėnesio dienos 4u.gif . Ir niekad neskaičiuoju, kiek dienų lankėm - pasitikiu auklėtojom.

Aš irgi pasitikėjau auklėtojom, bet kartą visai per netyčią pastebėjau, kad sąskaita neatitinka tikrovės ir kai pradėjom ieškot galų, tai paaiškėjo jog auklėtoja skaičiuodama dienas nuslydo eilute prie kito vaiko ir suskaičiavo to vaiko dienas. Bet klysti yra žmogiška, pataisė, perrašė sąskaitą, o galėjo viskas ir likti nepastebėta.
Atsakyti
Aš esu už dvynius gavus skirtingas sąskaitas hihihi.gif Nors visad vedu abu kartu... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 12 14, 09:59)
Pas mus prailginat iki 19 val. Nemačiau, kad penktadienis būtų išimtis  ax.gif

Tai ir pas mus tas pats.

QUOTE(cute @ 2007 12 14, 11:05)
O sąskaitos visos laiku mokėtos. Gal čia niekas ir "nereketavo", tiesiog jeigu tai ir nesusipratimas, aš nedrįsau eiti pas buhalterę išsiaiškinti kaip yra su ta sąskaita. Priežąstis - direktorės kalba ir mūsų delsimas įrašyti sumą į jos duotą mokėjimo nurodymą

Tiesiog nereikia bijoti tokių dalykų aiškintis, juk ne svetimais pinigais moki, o savais.
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 12 12, 13:13)
Klausykit, ar dar kur nors tėvai patys perka darželines dovanėles vaikams? Ar čia tik pas mus taip?
Buvau kaip ir dauguma nusiteikusi mestis toms vienodoms dovanėlėms, bet pas mus pasirodo patys tėvai perka savo vaikui ką nori, užrašo vardą ir tada senis išdalina.  g.gif

Pas mus tai iki 20 litu ir buvo pasakyta stalo zaidimas,tai nupirkau kaip tik zaidima,kur rident kamuoliuka ir su graziom figurelem eiti,mano sunui bent jau patinka labai,nu aisku jei jis pirmas buna lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai sutarem , kad vaikams bendra dovana i grupe pirksim, patikesim sia uzduoti aukletojoms, jos turetu geriau zinoti ko reikia i grupe. Aukletojoms atskirai nupirkom dovanas.
Atsakyti
QUOTE(olivija1981 @ 2007 12 15, 18:28)
Mes tai sutarem , kad vaikams bendra dovana i grupe pirksim, patikesim sia uzduoti aukletojoms, jos turetu geriau zinoti ko reikia i grupe. Aukletojoms atskirai nupirkom dovanas.

Tai kiekvienas vaikas negaus dovanos iš Kalėdų senio? O kokio amžiaus vaikai?
Atsakyti