Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 18, 02:04)
Foto gal ryt padarysiu, nes fotoaparatas durniuoja blush2.gif
Dabar atrodau kaip cia antroje foto, o pirmoje buvau sviesiais. Kaip jums graziau? Y veida neziurekit, negrazi schmoll.gif  biggrin.gif

http://public.fotki....atarkit/30.html

http://public.fotki....atarkit/58.html



kodel man nerodo, labai labai noriu ir as paziuret:)
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 18, 22:42)
Su citrinu sultimis vasara pries saule gerai ima, arba su Henna purskikliu su ramunelem labai pasviesina naturalius plaukus mirksiukas.gif
Oi  nereikejo man klaust, su sviesiais geriau jauciausi, o dabar visos sakot, kad tamsus graziau biggrin.gif



taip taip, su tamsiais tau tinka smile.gif

o kaip tom citrinos sultim daryti? Su kažkokia proporcija su vandeniu reikia? Ar kaip?

ir dar.. tas Henna būna daugmaž visose kosmetikos parduotuvėse?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2008 03 19, 21:13)
taip taip, su tamsiais tau tinka smile.gif

o kaip tom citrinos sultim daryti? Su kažkokia proporcija su vandeniu reikia? Ar kaip?

ir dar.. tas Henna būna daugmaž visose kosmetikos parduotuvėse?

Ačiū.



taip henna daugmaz visur buna, tikrai sarmoj, droge,kosmadoj yra, net kai kuriuose prekybos centruose:)
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2008 03 19, 21:13)
taip taip, su tamsiais tau tinka smile.gif

o kaip tom citrinos sultim daryti? Su kažkokia proporcija su vandeniu reikia? Ar kaip?

ir dar.. tas Henna būna daugmaž visose kosmetikos parduotuvėse?

Ačiū.



As pirkau droge jy mirksiukas.gif O citrinos sultis tai tiesiog geriau naudoti vasara, kai saulute yra. trecdalis stiklines citrinos sulciu spaustu du trecdaliai vandenuko, uzpili, neperplauni, ir eini ant saulutes pasisildyt thumbup.gif Daznai nereik daryt, nes gali nusausint plauka, bet kartais galima mirksiukas.gif
Atsakyti
aiškutis, ačiū smile.gif
Atsakyti
perskaiciau beveik visa tema,del saves nieko neradau,bet,patau kad Egliukasz dalina labai gerus patarimus,as au sau prizadejau daugiau nekelti kojos i salonus nes beprotiskus pinigus moku,ir vis tiek enudazo taip kaip noriu,paskuti karta nusidaziau sugiharoje pas vaikinuka juoza,be je jis is kauno pats ,paaiskinau ko noriu,sakau noriu suliginti spalva nes galiukai vienos spalvos virsus labai siesus,na zodziu,ir dar atauge saknai 2-4cm,tai kai jis man aiskino viskas ok,nudaze saknis su lorealio blondorandu 6%,o paskui dejo atspalvinezinau kokius atspalvius maise bet ten kur pas mane buvo sviesus srogeles buvau pilka o visur kitur nesuprasi idesiu ryt poryt foto,bet nesuliginomjis man spalvos,nenueme man geltonumo,na zodziu,jau po antros kirpiklos iseinu nepatenkinta.va skaiciau del tu ALPFA DAZUS ,ir prisimeniau kad tas juozukas rode foto savo panelkos o jinai balta balta tokia ligi grazi spalva kaip as noriu,paklausiau su kokieis dazais dazai ja dazai tai atrodo alpfa na zodziu kaip Egliukasz minejo cia.
tai va nusprendziau nupirkti per kokius pazistamus to lorealio blondorando ir sviesintisaknis o veliau nupirksiu droge paprastu loreal dazu kaz kokie nauji be amoniako blondinems pridoda atspalvi,na panasiai bus kaip kirpikloje.dar jus man paaiskinkite,kodel mane negalejo nudazyti su to blondoranu per visa galva tik su mazesniu 3%perksido to?
visi stebesi is mano plauku,sako jums negaila,sakau as jau 13metu sveisinu jas,ir ju storumas nepakito visai,o kaz kada paauglistije man nieks neleido sviesinti,tai pati turguje nusipirkau milteliu ir teip sviesinau kiekviena kart,plaukai aisku buvo kai sienas,po to pradejau su lorialio dazytis,tokia gera spalvyte buvo 1 numeriukas,bet va pakeite palete ir nera dabar tos spalvos.
Egliukasz gal duosi man kokiu patarimu geru,nes jau beviltiskai ziuriu i tos salonus kur atseit ekspertai sedi:(
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2008 03 23, 18:16)
perskaiciau  beveik  visa  tema,del saves  nieko neradau,bet,patau  kad  Egliukasz  dalina labai gerus  patarimus,as au  sau  prizadejau  daugiau nekelti  kojos  i  salonus nes  beprotiskus  pinigus moku,ir  vis  tiek  enudazo  taip  kaip  noriu,paskuti  karta nusidaziau sugiharoje  pas  vaikinuka juoza,be  je  jis  is  kauno pats ,paaiskinau  ko  noriu,sakau  noriu  suliginti  spalva nes  galiukai vienos  spalvos  virsus labai  siesus,na  zodziu,ir  dar  atauge  saknai  2-4cm,tai  kai  jis  man  aiskino  viskas  ok,nudaze  saknis  su  lorealio  blondorandu 6%,o paskui  dejo  atspalvinezinau  kokius  atspalvius  maise  bet ten  kur  pas  mane  buvo  sviesus  srogeles  buvau  pilka  o  visur  kitur  nesuprasi  idesiu  ryt  poryt  foto,bet  nesuliginomjis  man  spalvos,nenueme  man geltonumo,na  zodziu,jau  po  antros  kirpiklos  iseinu nepatenkinta.va  skaiciau  del  tu  ALPFA DAZUS ,ir  prisimeniau  kad  tas juozukas  rode  foto  savo  panelkos  o  jinai  balta  balta  tokia  ligi  grazi  spalva kaip  as noriu,paklausiau  su  kokieis dazais  dazai  ja  dazai  tai  atrodo  alpfa  na  zodziu kaip Egliukasz  minejo cia.
tai  va  nusprendziau  nupirkti  per  kokius  pazistamus  to  lorealio  blondorando ir  sviesintisaknis  o veliau  nupirksiu  droge  paprastu  loreal  dazu  kaz  kokie  nauji  be amoniako blondinems  pridoda  atspalvi,na  panasiai  bus  kaip  kirpikloje.dar  jus  man  paaiskinkite,kodel  mane  negalejo nudazyti  su to blondoranu per  visa  galva  tik  su  mazesniu  3%perksido  to?
visi  stebesi  is  mano  plauku,sako  jums  negaila,sakau  as  jau  13metu  sveisinu  jas,ir  ju  storumas nepakito visai,o  kaz kada  paauglistije  man  nieks  neleido sviesinti,tai pati  turguje  nusipirkau  milteliu  ir  teip sviesinau  kiekviena  kart,plaukai aisku  buvo  kai sienas,po  to  pradejau  su  lorialio dazytis,tokia  gera  spalvyte  buvo 1  numeriukas,bet va pakeite  palete  ir  nera  dabar  tos  spalvos.
Egliukasz  gal  duosi  man  kokiu  patarimu  geru,nes  jau  beviltiskai  ziuriu  i tos  salonus  kur  atseit  ekspertai  sedi:(



Sveikute 4u.gif Viena juoza zinau, bet jis dirba Kaune, Grozio karalysteje dabar. Su alfaparf dazais, ir jo panele yra superiniais ilgais baltais plaukais wub.gif Tai gal cia tas pats? Toks sviesus, su akinukais? g.gif
Dabar kas del dazu - nemaisyk kirpyklinio oksidatoriaus ir droge pardavinejamu dazu nono.gif Reakcijos neprognozuojamos - gali pazaliuoti plaukai, gautis ne tokia spalva ir pan. Juk ten skirti profesionalams - o droginiai labiau tik spalvos palaikymui, ten visai kitokia sudetis ir kitoks dazymas. Geriau issirink is kirpykliniu dazu paletes patinkancia spalva ax.gif Sakai, kad jau tokios nera, bet gali kazkokia artima issirinkti, juk tiek daug dazu yra mirksiukas.gif
Siaip jeigu tavo saknys nera labai tamsios, tai uztenka ir 3%, jeigu sunkiau ima dazus ar tamsios labai, tada su 6% reik dazyt, bet maziau laikyti. Kas 2-3 men su 3% gali pertept visa plauka spalvos atgaivinimui mirksiukas.gif Bet laikyti reik neilgai. Ir siaip noreciau pamatyt tavo plaukuciu nuotrauka ir pageidaujamo atspalvio foto. Tada bandyciau parinkti dazu numeriuka ir firma google pagalba ir galeciau galbut daugiau pagelbeti tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 24, 00:59)
Sveikute 4u.gif  Viena juoza zinau, bet jis dirba Kaune, Grozio karalysteje dabar. Su alfaparf dazais, ir jo panele yra superiniais ilgais baltais plaukais wub.gif Tai gal cia tas pats? Toks sviesus, su akinukais? g.gif
Dabar kas del dazu - nemaisyk kirpyklinio oksidatoriaus ir droge pardavinejamu dazu nono.gif Reakcijos neprognozuojamos - gali pazaliuoti plaukai, gautis ne tokia spalva ir pan. Juk ten skirti profesionalams - o droginiai labiau tik spalvos palaikymui, ten visai kitokia sudetis ir kitoks dazymas. Geriau issirink is kirpykliniu dazu paletes patinkancia spalva ax.gif Sakai, kad jau tokios nera, bet gali kazkokia artima issirinkti, juk tiek daug dazu yra mirksiukas.gif
Siaip jeigu tavo saknys nera labai tamsios, tai uztenka ir 3%, jeigu sunkiau ima dazus ar tamsios labai, tada su 6% reik dazyt, bet maziau laikyti. Kas 2-3 men su 3% gali pertept visa plauka spalvos atgaivinimui mirksiukas.gif  Bet laikyti reik neilgai. Ir siaip noreciau pamatyt tavo plaukuciu nuotrauka ir pageidaujamo atspalvio foto. Tada bandyciau parinkti dazu numeriuka ir firma google pagalba ir galeciau galbut daugiau pagelbeti tau 4u.gif


taip taip taip tai cia tas juozukas ir panelka jo su tesiais ilgais plaukais,o dirba jis kaune tik treciadiniais atvaziuoje dirbti igrozio terapijos ir hirurgjos klinika,ir paminejo jis tuos dazus kuri panele dazo savo bet as nesu tokiu girdejusi,o cia forme is taves antra kart isgirdau.o tai tu dazu galima dabar kur nusipirkti vilniuje ar tik kaune,nes man taip patiko tuos paneles spalva sakau noriu tokiu,bet kodel jis mane nenudaze taip doh.gif ,na saknis jis man daze su 6% betkodel jis man negalejo suliginti spalva ir pvz su 3% po to paskirstyti ant plauku kur geltonas atspalvis?
ir dar gal tu zinau tada sukokiu numeriuku jo pana dazosi?nes man neisdave paslapties schmoll.gif siandien veliau idesiu foto savo plaukuciu,paziuresi patasri,oi kaip idomu su to juozu,cia tikrai jis,sviesiaplaukis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2008 03 24, 11:42)
taip  taip  taip tai  cia  tas  juozukas ir panelka  jo su tesiais ilgais  plaukais,o dirba jis  kaune tik  treciadiniais atvaziuoje  dirbti  igrozio  terapijos  ir hirurgjos klinika,ir  paminejo  jis  tuos  dazus  kuri  panele  dazo  savo  bet  as  nesu  tokiu  girdejusi,o  cia  forme  is  taves  antra kart  isgirdau.o  tai tu  dazu  galima  dabar  kur  nusipirkti  vilniuje  ar  tik  kaune,nes  man  taip  patiko  tuos  paneles  spalva sakau  noriu  tokiu,bet  kodel  jis  mane  nenudaze taip doh.gif ,na  saknis  jis man  daze  su  6%  betkodel  jis  man  negalejo  suliginti spalva  ir pvz  su 3% po  to  paskirstyti  ant  plauku  kur  geltonas  atspalvis?
ir  dar  gal  tu  zinau  tada sukokiu  numeriuku jo  pana  dazosi?nes man  neisdave  paslapties schmoll.gif  siandien  veliau  idesiu  foto  savo plaukuciu,paziuresi  patasri,oi  kaip  idomu su to juozu,cia  tikrai jis,sviesiaplaukis thumbup.gif



As pas jy karta daziausi mirksiukas.gif Dabar ruosiuos netrukus vel uzsukt, nes nusitamsinau plaukus, o jei nueiciau pas savo sena kirpeja ir paprasyciau sruogeliu, tai ji mane pamacius uzmustu doh.gif Nes vargo metus laiko, kol nusviesino is visiskai juodu blink.gif O as vis megstu eksperimentuoti, ir siaip jai nepatinka, kad pati dazausi daznai plaukus, o pas ja ateinu tik prispyrus rimtesniam reikalui, kai jau jauciu, kad sau graziai nebepasidarysiu blush2.gif Tai kai nueisiu, pabandysiu paklausinet, nes jis man siule nubalinti taip plaukus, bet nepasirasiau doh.gif lotuliukas.gif
O zinok spalva ne visada iseina sulyginti schmoll.gif Bet man sunku spresti, kai pamatysiu foto, galesiu daugiau ka pasakyti. Siaip dar geri yra KEUNE dazai mirksiukas.gif

http://www.keune.co....n...?AC=4&BC=19

Grazi spalva 1000 arba 1517 4u.gif
Atsakyti
na va idedu foto kaip mane tas juozukas nudaze nezinau ar matysis,nes siaip perlinis toks atspalvis matosi ant paciu sveisiu mano plauku o visi kiti plaukai vistiekne baltio i geltonuma musauser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
oi kaz ka as cia prikuriau su foto negaliu istrinti:(
Papildyta:
HELP KAIP CIA SUTVARKYTI SITA REIKALA!!!! NEGALIU SUMAZINTI FOTO
Atsakyti
As jau sviesinu plaukus gal 6metus, ir jau taip atsibodo. Tai dabar pagalvojau, kad gal reiktu bandyti sviesinti su citrina. As gyvenu karstam kraste, saule sviecia 350d per metus. Tai galvoju pabandyti si savaitgali. Vienas klaustukas, ar galima ir ant saktu tepti ta citrinos ir vandenio misini? Kaip suprantu, tai tas skysciu istepi visa galva ir sedi saulej. ax.gif patarkit prasau, nes cheminiai dazai jau nuede mano puse plauku, tai nenoriu as ju daugiau kankinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 04 08, 22:42)
As jau sviesinu plaukus gal 6metus, ir jau taip atsibodo. Tai dabar pagalvojau, kad gal reiktu bandyti sviesinti su citrina. As gyvenu karstam kraste, saule sviecia 350d per metus. Tai galvoju pabandyti si savaitgali. Vienas klaustukas, ar galima ir ant saktu tepti ta citrinos ir vandenio misini? Kaip suprantu, tai tas skysciu istepi visa galva ir sedi saulej.  ax.gif patarkit prasau, nes cheminiai dazai jau nuede mano puse plauku, tai nenoriu as ju daugiau kankinti  smile.gif



o tai su kokiais dazais dazai plaukus, kad nuede? as 5 metus sviesinu, man net jokiu nuedimo zymiu nesimato, kokio tipo tavo plaukai?smile.gif
Atsakyti