Įkraunama...
Įkraunama...

Įgimta stuburo išvarža

Labai prašau atsiliepti tas mamytes,kurios augina vaikiukus su įgimta stuburo išvarža ir kitomis lydinčiomis ligomis.Manau,kad tikrai turėsime apie daug ką paplepėti soske.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 11, 11:48)
Labai prašau atsiliepti tas mamytes,kurios augina vaikiukus su įgimta stuburo išvarža ir kitomis lydinčiomis ligomis.Manau,kad tikrai turėsime apie daug ką paplepėti soske.gif



ju daug manau nera bet kantriai palauk tikrai sulauksi sekmes ....
Atsakyti
Labai tikiuosi
ok.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 11, 13:53)
Labai tikiuosi
ok.gif



labas ax.gif Nu va pavyko ir naują tėmelę atidaryti 4u.gif Tikiuosi rasi panašaus likimo mamyčių rolleyes.gif group.gif
Atsakyti
Tai tau trude sakau didelį DĖKUI,kad padėjai susigaudyti interno platybėse clap.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 11, 20:47)
Tai tau trude sakau didelį DĖKUI,kad padėjai susigaudyti interno platybėse clap.gif


na jau irnesakyk.gif pati puikiai susigaudei, aš čia neprie ko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 11, 12:48)
Labai prašau atsiliepti tas mamytes,kurios augina vaikiukus su įgimta stuburo išvarža ir kitomis lydinčiomis ligomis.Manau,kad tikrai turėsime apie daug ką paplepėti soske.gif

Apie hidrocefalija cia:
http://www.supermama...showtopic=25119

O jum tie tarpai labai dideli, nes musu buvo nedidelis nukrypimas nuo normos. Kelis menesius pagerem Diacarb'a ir viskas susitvarke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 12 spalio 2007 - 10:46
DIDELIS dėkui toms kas užsukat į mano temelę 4u.gif Kas dar turit kokios informacijos apie įgimtą stuburo išvaržą ir hidrocefaliją,kviečiu pasisakyti listen.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 12, 13:40)
DIDELIS dėkui toms kas užsukat į mano temelę 4u.gif Kas dar turit kokios informacijos apie įgimtą stuburo išvaržą ir hidrocefaliją,kviečiu pasisakyti listen.gif


manau jei ir nesulaiksi kitų mamyčių su tokiom pačiom ligelėm, vistiek galim bendraut. juk bėdos ir išgyvenimai tikriausia panašūs ax.gif galim jais dalintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2007 10 15, 12:48)
manau jei ir nesulaiksi kitų mamyčių su tokiom pačiom ligelėm, vistiek galim bendraut. juk bėdos ir išgyvenimai tikriausia panašūs ax.gif galim jais dalintis  blush2.gif

as sutinku su trude. papasakok apie savo vaikeli daugiau,gal rasime ir panasumu,o gal ko nezinai,jei zinosime pasakysime thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų Ugniukas antras vaikas šeimoje.Be galo lauktas,išsvajotas.Visas nėštumas buvo idealus.Nėštumo pabaigoje gydytojai apšvietė,kad vaikelis turi didelę stuburo išvaržą,galvoje-hidrocefalija,ir kad mirs pilve...Gimė mūsų stebuklėlis pilnai išnešiotas,ruošėmės laidotuvėms...Bet jis norėjo gyventi.Gyd.liepė nieko gero nesitikėti,nes vaikas nevaikščios,nekalbės,gal net nereaguos į aplinką.Sakė operuoti nei galvos,nei stuburo negali,liepė vežtis namo ir laukti kol numirs...Parsivežėm,bet nelaukėm kol numirs!Darėm viską,kad mažytis gyventų.Daugelis gyd.atvirai šaipėsi iš mūsų pastangų gelbėti invalidą,bet šios dienos rezultatas:Ugnius sėdi,yra labai draugiškas,bendraujantis,sakiniais dar nekalba,bet visus puikiai pažįsta,krečia savo pokštus,be galo smalsus,kad ir be galo sunkiai,bet pats pradėjo pasiramsčiuodamas eiti aplink lovą!O kartais mane apsikabina ir sako:mama atiū(mama ačiū).Dabar gyd.sako,kad jis vaikščios,tik reikia labai daug mankštų,masažų,o svarbiausias gydytojas yra laikas.Tik labai norėčiau,kad tas ponas gydytojas ir mane nuo visų baisių išgyvenimų pagydytų,kuriuos patyriau per beveik 3metus...
sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 13:46)
Mūsų Ugniukas antras vaikas šeimoje.Be galo lauktas,išsvajotas.Visas nėštumas buvo idealus.Nėštumo pabaigoje gydytojai apšvietė,kad vaikelis turi didelę stuburo išvaržą,galvoje-hidrocefalija,ir kad mirs pilve...Gimė mūsų stebuklėlis pilnai išnešiotas,ruošėmės laidotuvėms...Bet jis norėjo gyventi.Gyd.liepė nieko gero nesitikėti,nes vaikas nevaikščios,nekalbės,gal net nereaguos į aplinką.Sakė operuoti nei galvos,nei stuburo negali,liepė vežtis namo ir laukti kol numirs...Parsivežėm,bet nelaukėm kol numirs!Darėm viską,kad mažytis gyventų.Daugelis gyd.atvirai šaipėsi iš mūsų pastangų gelbėti invalidą,bet šios dienos rezultatas:Ugnius sėdi,yra labai draugiškas,bendraujantis,sakiniais dar nekalba,bet visus puikiai pažįsta,krečia savo pokštus,be galo smalsus,kad ir be galo sunkiai,bet pats pradėjo pasiramsčiuodamas eiti aplink lovą!O kartais mane apsikabina ir sako:mama atiū(mama ačiū).Dabar gyd.sako,kad jis vaikščios,tik reikia labai daug mankštų,masažų,o svarbiausias gydytojas yra laikas.Tik labai norėčiau,kad tas ponas gydytojas ir mane nuo visų baisių išgyvenimų pagydytų,kuriuos patyriau per beveik 3metus...
sleep.gif


Kaip smagu, kad nuvylėt tuos kurie jums nieko gero nežadėjo, kad tavo sūnelis tiek daug gali wub.gif O jausmai labai suprantami. Man taip pat dar išlenda tai vienas, tai kitas kas vis dar neleidžia žaizdom sugyti verysad.gif Bet pasižiūrėjus į savo mažylę pasidaro taip šilta ir gera, kad ją turiu. Kiekvienas jos padarytas naujas dalykas man kaip stebuklas, įvykis clap.gif
va nesenai pasidalinau savo džiaugsmu su pažįstama, kad mažylė išmoko bučiuką duoti, tai ji nelabai suprato to mano džiaugsmo, to entuziazmo su kurio pasakojau apie tai. Jai tai savaime suprantamas dalykas, ji to net nesureikšmino, o man tai didžiausia šventė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti