Įkraunama...
Įkraunama...

Įgimta stuburo išvarža

QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 13:46)
... šios dienos rezultatas:Ugnius sėdi,yra labai draugiškas,bendraujantis,sakiniais dar nekalba,bet visus puikiai pažįsta,krečia savo pokštus,be galo smalsus,kad ir be galo sunkiai,bet pats pradėjo pasiramsčiuodamas eiti aplink lovą!O kartais mane apsikabina ir sako:mama atiū(mama ačiū).


Esu susidurusi ne su vienu atveju, kai gydytoju spejimas buvo klaidingas. Jusu atveju, itariu, jie bijojo ne pagrindiniu diagnoziu, o salutiniu, kurios galejo pasireiksti. Svarbiausia etapa Jus iveiket - leidot visiem suprasti, kad bukle gereja. Dabar jie kalba objektyviau, nes diagnozes nera tokios baisios, kaip atrode anksciau. Dziaukites kiekviena smulkmena ir skatinkite savo vaika dar vienam, naujam gyvenimo ZINGSNIUI. .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 15 spalio 2007 - 13:30
Yra ir gydytojų iš didžiosios raidės thumbup.gif Vienam jų būsim visą gyvenimą dėkingi,tai KUMK neurochirurgas A.Matukevičius.Kai Ugnius buvo 4mėn jam darė stuburo operaciją ir jį ištiko koma.Joje pragulėjo 1mėnesį,tame tarpe dar širdis sustojo,ir tik savo vyrui ir gyd.A.Matukevičiui esu dėkinga,kad aš pati šiandien esu su savo šeima.Bet esu didelė savigrauža ir vis kankinu save visokiais kvailais klausimais.Mano širdis dar labai smarkiai kraujuoja,nes kaip bebūtų vistiek žinau,kad Ugnelis bus KITOKS nei kiti vaikai...O to KITOKS aš labai bijau....LABAI verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 16:06)
Yra ir gydytojų iš didžiosios raidės thumbup.gif Vienam jų būsim visą gyvenimą dėkingi,tai KUMK neurochirurgas A.Matukevičius.Kai Ugnius buvo 4mėn jam darė stuburo operaciją ir jį ištiko koma.Joje pragulėjo 1mėnesį,tame tarpe dar širdis sustojo,ir tik savo vyrui ir gyd.A.Matukevičiui esu dėkinga,kad aš pati šiandien esu su savo šeima.Bet esu didelė savigrauža ir vis kankinu save visokiais kvailais klausimais.Mano širdis dar labai smarkiai kraujuoja,nes kaip bebūtų vistiek žinau,kad Ugnelis bus KITOKS nei kiti vaikai...O to KITOKS aš labai bijau....LABAI verysad.gif

cia toks psichologinis barjeras. mano vaikas su visiska negalia,o as vis tikiuosi labai daug is jos. jau du metai su sia negalia gyvenam,bet vis dar nesusigyvenau. Nors man sako jog ji nebus kaip visi vaikai,o as giliai giliai turiu vilti...........
Papildyta:
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 13:46)
Mūsų Ugniukas antras vaikas šeimoje.Be galo lauktas,išsvajotas.Visas nėštumas buvo idealus.Nėštumo pabaigoje gydytojai apšvietė,kad vaikelis turi didelę stuburo išvaržą,galvoje-hidrocefalija,ir kad mirs pilve...Gimė mūsų stebuklėlis pilnai išnešiotas,ruošėmės laidotuvėms...Bet jis norėjo gyventi.Gyd.liepė nieko gero nesitikėti,nes vaikas nevaikščios,nekalbės,gal net nereaguos į aplinką.Sakė operuoti nei galvos,nei stuburo negali,liepė vežtis namo ir laukti kol numirs...Parsivežėm,bet nelaukėm kol numirs!Darėm viską,kad mažytis gyventų.Daugelis gyd.atvirai šaipėsi iš mūsų pastangų gelbėti invalidą,bet šios dienos rezultatas:Ugnius sėdi,yra labai draugiškas,bendraujantis,sakiniais dar nekalba,bet visus puikiai pažįsta,krečia savo pokštus,be galo smalsus,kad ir be galo sunkiai,bet pats pradėjo pasiramsčiuodamas eiti aplink lovą!O kartais mane apsikabina ir sako:mama atiū(mama ačiū).Dabar gyd.sako,kad jis vaikščios,tik reikia labai daug mankštų,masažų,o svarbiausias gydytojas yra laikas.Tik labai norėčiau,kad tas ponas gydytojas ir mane nuo visų baisių išgyvenimų pagydytų,kuriuos patyriau per beveik 3metus...
sleep.gif

tu stipri moteris. Jog tiek daug istverei. Mankstink ugniuka,veziok i sanatorijas,naudokis visom procedurom kurios jums priklauso. Pamatysi pati rezultatai bus akivaizdus.
man taip pat sake jog negyvens,kai isgyveno,jog tik egzistuos. O ji pilna dziaugsmo,visiems sypsosi. Odabar net bijau klausti,ar sedes,.ar vaikscios....
Atsakyti
Tavo lėlytė tikra gražuolė,linkiu jai daug sveikatėlės,o tau stiprybės ir tikėjimo.Labai norėčiau ir aš savo stebuklėlį parodyti,tik nežinau kaip nuotrauką čia įkelti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 16:06)
Yra ir gydytojų iš didžiosios raidės thumbup.gif Vienam jų būsim visą gyvenimą dėkingi,tai KUMK neurochirurgas A.Matukevičius.Kai Ugnius buvo 4mėn jam darė stuburo operaciją ir jį ištiko koma.Joje pragulėjo 1mėnesį,tame tarpe dar širdis sustojo,ir tik savo vyrui ir gyd.A.Matukevičiui esu dėkinga,kad aš pati šiandien esu su savo šeima.Bet esu didelė savigrauža ir vis kankinu save visokiais kvailais klausimais.Mano širdis dar labai smarkiai kraujuoja,nes kaip bebūtų vistiek žinau,kad Ugnelis bus KITOKS nei kiti vaikai...O to KITOKS aš labai bijau....LABAI verysad.gif


Žinau, kad baisu, baisu ir mums. Vis dar dreba širdis kai kalbuosi su kuo nors, kas apie ją žino nedaug. Jaučiu baimę pasakyti, kad ji kitokia unsure.gif reikia tiesiog laiko, kad viskas nusistovėtų. Kiekvienam skirtingai, vieniems greičiau tas laikas, kai viskas sustoja į senas vėžias, ateina, kitiems lėčiau. Belieka laukti mirksiukas.gif ir kapstytis kažkaip, džiaugtis tuo kas yra console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 15 spalio 2007 - 15:43
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 16:27)
Tavo lėlytė tikra gražuolė,linkiu jai daug sveikatėlės,o tau stiprybės ir tikėjimo.Labai norėčiau ir aš savo stebuklėlį parodyti,tik nežinau kaip nuotrauką čia įkelti mastau.gif

atsiusk man nuotraukeliu,o as pabandysiu sudeti thumbup.gif o tu nori prisegto albumelio? 4u.gif
Atsakyti
O į ką tau atsiūsti,juk tavo el.pašto adreso neturiu.Ar galima kaip nors kitaip?Gali būti ir albumas.
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2007 10 15, 19:16)
O į ką tau atsiūsti,juk tavo el.pašto adreso neturiu.Ar galima kaip nors kitaip?Gali būti ir albumas.

Atsiprasa blush2.gif pamirsau parasyti miglejolita@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2007 10 15, 14:08)
Kaip smagu, kad nuvylėt tuos kurie jums nieko gero nežadėjo, kad tavo sūnelis tiek daug gali  wub.gif O jausmai labai suprantami. Man taip pat dar išlenda tai vienas, tai kitas kas vis dar neleidžia žaizdom sugyti verysad.gif Bet pasižiūrėjus į savo mažylę pasidaro taip šilta ir gera, kad ją turiu. Kiekvienas jos padarytas naujas dalykas man kaip stebuklas, įvykis  clap.gif
va nesenai pasidalinau savo džiaugsmu su pažįstama, kad mažylė išmoko bučiuką duoti, tai ji nelabai suprato to mano džiaugsmo, to entuziazmo su kurio pasakojau apie tai. Jai tai savaime suprantamas dalykas, ji to net nesureikšmino, o man tai didžiausia šventė wub.gif  wub.gif  wub.gif


Laba vakareli visoms mamytems ir ne tik. 4u.gif As naujoke, atradusi jusu pokalbi apie įpatingus vaikučius. Kadangi ir as turiu tokį angeliuką tai skubu jungtis prie jūsų. Mano sūnelis Saimonas irgi gimė su stuburo išvarža, ir vandenligė prisijungė kaip lydima liga, na o po vandenes operacijos dėl uždegimo ir meningitas paskutini taška padėjo visoms bėdelėms. Mano sūneliui jau 8,5 metuku. Pernai iškilmingai užsidėjome kostiuma ir nuėjome į pirmą klasę. Nors mano sūnelis ištaria vos pora žodeliu, nieko nesupranta ką ten mokytoja kalba apie skaičiukus ar raideles, tačiau auklėtojos pagalba nupiešti piešinėliai ir gerų tetučių dėmesys palydėjo mano sūnytį jau į antrąją klasę.
Atsakyti
Beje taip pat lenkiuosi gyd.Matukevičiui, neteko laimė papulti pas Jį nuo pat gimimo, tačiau Jo dėka mes gana ramiai gyvenam jau gal trejeta metelių. O tai labai...labai daug.
Atsakyti
QUOTE(Andrile @ 2007 10 16, 22:36)
Beje taip pat lenkiuosi gyd.Matukevičiui, neteko laimė papulti pas Jį nuo pat gimimo, tačiau Jo dėka mes gana ramiai gyvenam jau gal trejeta metelių. O tai labai...labai  daug.

sveikute,junkis prie musu.
saunu jog jus einate jau i antra klase. stiprybes jums thumbup.gif
Atsakyti
Andrile,o kas tavo mažyliui yra?Kokios bėdelės kamuoja?Kuo jums gyd.Matukevičius pagelbėjo?(na aš ir smalsi) :geda
Atsakyti