Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pirmąkart paimėt lelių ant rankų?

Pirmą ir kol kas vienintelį kartą laikiau ir prižiūrėjau visą dieną 2 savaičių kūdikį 19 metų..bet jokios baimės nebuvo. Kai paėmiau, tai nebenorėjau paleist.
Atsakyti
Pirma ir kolkas vieninteli kudikėli ant savo ranku laikiau ,tai dukryte wub.gif
Gėda prisipažinti,bet ankščiau bijojau kudikėliu,tai niekada nebuvau laikius lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmą kartą paėmiau ant rankų savo kūdikėlį, prieš tai neteko laikyti mažiukų, dar nemokėjau su jais elgtis, todėl buvo šiek tiek baisu, bet greitai pripratau rolleyes.gif
Atsakyti
pirma karta paemiau savo maziuka ant ranku, bet bijojau. Kita diena baimes jau nebuvo, pripratau, turbut motiniskas instinktas. Bet pirma diena vyras pirmas laike maziu ant ranku, nes pati bijojau, tai jis man ir paaiskino kaip reikia laikyti ir padrasino.
Atsakyti
as pirma karta kudiki paemiau ant ranku pries septynis metu kokius kai buvau mazdaug 15 metu o poto jau savo prie truputuka daugiau nei metus
Atsakyti
augau apsupta vaikų biggrin.gif
vasaras leidau kaime, kai buvau 9 metų gimė pusprolis, reikėjo daug padėti tetai, todėl vis pasikdavau prižiūrėti mažiuko, o poros metų gimė dar vienas pusbrolis ir vėl aš buvau aukle. niekada nebuvo jokios baimės imti vaiką ant rankų, tiesiog man buvo parodyta ir paaiškinta, kaip tai daryti taisyklingai, o aš vaikiukus mylėjau be proto, tai tik džiaugdavaus jei reikdavo panešios ar palutes pakeist (tais laikais dar nebuvo pampersų ax.gif ). taip kad galima sakyti, kad vaikiukus ant rankų pradėjau nešioti nuo 9 metų ir jau turiu nemažą auklės stažą biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai pirmą kartą pėmiau kai buvau 11metų savo sesers dukrytę ir teko padėti auginti nes gyvenom kartu jau praėjo 14metų ir dabar laukiu kada galėsiu savo paimti ant rankų nekantrauju tongue.gif
Atsakyti
Aš tai prieš pat gimdymą laikiau ant rankų draugės ką tik gimusį sūnelį, tai buvo labai baisu, kažkaip nemokėjau paimti. O savo lelius kažkaip visai nebaisu buvo paimti ant rankų ir atrodo, savaime žinojau kaip.
Atsakyti
6 metu pasiemiau is lovytes savo puske ir atitempiau i virtuve, kur sedejo jos mama ir mano mama. Pasakojo, kad abi apsalo: "Ka tu darai?!" O as ramiausiai: "Juk ji nenori ten guleti". Nuo to laiko mama jau duodavo laikyti ir tik pora men.vyresni broli. Iki to laiko drausdavo, gal todel ir puoliau traukti ta mazyle, kol niekas nemate ax.gif
Bet anksciau juos vyste, gal drasiau imti buvo. Kiek save pamenu, niekada nebijojau imti mazius ant ranku, priesingai, pirmoji siam reikalui prisistatydavau rankas istiesus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2006 05 27, 18:18)
Pirma ir kolkas vieninteli kudikėli ant savo ranku laikiau ,tai dukryte wub.gif
Gėda prisipažinti,bet ankščiau bijojau kudikėliu,tai niekada nebuvau laikius lotuliukas.gif


Pas mane tas pats, tik vietoj dukrytės sūnelis lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai nezinau nuo kada pradejau imti lialius i rankas, bet jau senokai. iskaitant tai, kad man 18. bet jauniausia kiek prisimenu tai buvo vieno menesio neturinti pussesere. nuvaziavau ir visa menesi padejau tetai...as kai nuvaziavau pas juo s ji miegojo, o kai pabudo valgyt norejo tai labai reke ir buvo labai raudona, o man ja atnese ir padave. va tada tai tikrai vos nenumiriau. bet kai buvo pavalgius tai is ranku nesinorejo paleisti. o po to dar maziuk asavo sunena laikiau. jam buvo 1,5 menesio. tai brolis kaip imete i rankas, as net nespejau susiorientuoti, ka dtas vaikutis galvos nelaiko, bet automatiskai taip.... thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kol neturėjau savo vaikelio nelabai pasitikėjau savo jėgom imdama ant rankų svetimą vaiką,bijojau pamesti.Kai gimė maniškis,ta pačia baime išgyvenau, matydama savo vaikeli kitų rankose.Galvoje sukdavosi viena mintis, kad tik nepamestų. rolleyes.gif
Atsakyti