Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

Man dabar nustatė trečią laipsnį ir pradėjo gasdinti ,kad operuoti .Labai bijau.Fizinio krūvio metu spaudimas pradeda viršutinis kilti,o apatinis mažėti.Šiandien pamatavau tai buvo 143-49,po penkių minučių buvo 137-55.Kai skirtumas siekė  beveik šimtą buvo nekaip.O ryte buvo labai nedidelis.Atsikėlus buvo net 124-72,tai pirmas toks pakilimas šiais metais,o po to buvo 111-62.108-55.,bet kai šoka virš 140,o apatinis 55,arba 50-tai jau blogai sako gydytojai.

Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2017 03 08, 21:33)
<p>Man dabar nustatė trečią laipsnį ir pradėjo gasdinti ,kad operuoti .Labai bijau.Fizinio krūvio metu spaudimas pradeda viršutinis kilti,o apatinis mažėti.Šiandien pamatavau tai buvo 143-49,po penkių minučių buvo 137-55.Kai skirtumas siekė  beveik šimtą buvo nekaip.O ryte buvo labai nedidelis.Atsikėlus buvo net 124-72,tai pirmas toks pakilimas šiais metais,o po to buvo 111-62.108-55.,bet kai šoka virš 140,o apatinis 55,arba 50-tai jau blogai sako gydytojai.
</p>

Na kiek zinau, prie 3 laipsnio jau siulo operuoti... 4u.gif Klinikose jau buvot?
Atsakyti

Ne nebuvau,nes nėra talonų iki balandžio 25d,nei pas vieną kardiologą.Kita savaite ,jei gausiu  siuntimą važiuoju į Vilnių.

Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2017 03 09, 08:43)
<p>Ne nebuvau,nes nėra talonų iki balandžio 25d,nei pas vieną kardiologą.Kita savaite ,jei gausiu  siuntimą važiuoju į Vilnių.
</p>

Parasykit kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, atlieku pareiga, nes esu pasizadejas sau, kad pasidalinsiu informacija, kurios pats ieskojau ir neradau , Pries du metus, kaip is giedro dangaus suzinau, kad turiu sirdies yda, dabar man 52. Atliko vostuvo pakeitima, staciaus metala, nes biologinis labiau tinka vyresnio amziaus zmogui, jo tarnavimo laikas trumpesnis ,10-15 metu, bet jei viskas gerai, bedu maziau, metalas tarnauja ilgiau, siokiu tokiu nepatogumu turi, nakti girdis kai jis dirba:-) ir pastovus vaistu naudojimas, magnetines audros,jas jauti, bet tragedijos ner .
Chirurgai musu puikus.Operacijos baugintis nereik, tik patarimas, po operacijois skubet i palata nereik, kiek laiko reanimacijoje, tiek ir bukyte, as mat paskubejau,kita diena pasiprasiau i palata, todel turejau komplikacija, bet cia mano kalte, juk erelis, na kaip ir visi vyrai. patarimas artimiems, butina pirma para, kai jusu artimasis bus palatoje buti su juo, imkyt atostogas, atsiprasykite is darbo, bet nors para laiko su juo reik pabuti, del ko nepasakosiu, bet patikekite reik. ir dar, tie kurie operuosis, vyrai ir moterys, kai jau nukeliausyte iki palatos ir jus prades lankyti daktarai, viska darom ka jie sako, VISKA, reik pust kamuoli, patikekyte atrodo vaikiskas uzsiemimas, bet jei noryte greiciau atsigaut , ji reik, butina pust ir kuo dazniau tuo greiciau atsigaus jusu plauciai, kitaip jie subliuks ir amen, ssusitikimas su angelais, mankstos butinos, suprantu, kad kai buvai isskrostas kaip krabas , ne kas, bet tas mankstas, daryti reik, siuloma bus reabelitacija, ji irgi butina, tikrai padeda, as buvau Valkininkuose, patiko, maisto pakanka, o kam mazai irgi gerai, svorio perteklius -blogis.Todel artimieji, neserkyte zmogaus , kuri mylite. Na kas dar, hmmm, na kiekvienas grista i beveik normalu gyvenima skirtingai, kodel rasau beveik, nes beveik, nes reik savikontroles, fizinis kruvis butinas, bet su saiku, alkoholis, kam tai svarbu, jis toleruojamas, normos ribose, as iki siol rukau, bet mano kraujagysles puikios, kam su jom beda, geriau mest, tam tinkamas laikas, aplamai reiktu mest, tai bjaurastis, na nebent pypke , jos sunku atsisakyti :-) Bendrai viska darau kaip ir iki operacijos, tik ryte nesoku iskart is lovos, jokiu staigiu pasilenkimu , sunkiausiai prie to priprast, kad neesi BMW :-), Tiesa , vyrams manAU TAI TURI RUPET :-) su tuo viskas puiku, jokiu pablogejimu, net pagerejimas jaucias :-) tik vel, neskubam :-) greitukai mums netinka :-). Tai tiek, jei kas dar ko noretu paklaust, butinai atsakysiu.
P.S. gyvenimas grazus, mylek ji ir jis pamils TAVE...tiesa , kava galima ir reik gert :-)
Atsakyti
Sveiki,

Prisiregistravau papasakoti savo istorija kad taip nebijotumėt smile.gif
17 metu man diagnozavo Aortos vožtuvo anomalija, vietoje tribūrio vožtuvo buvo tik dvi burės.
Teko mesti visus sportus.
Man dabar 28 metai. Prieš metus gydytojai pasakė gal užteks, padarom operacija, 50:50 kad bus geriau, bet ne iš karto, o po metų po kitų.
Hmm... daug nežadantis ir nepaguodė...
Abejojimų daug, bet gydytoja gi Santariškių profesorė "Laučiuvienė", jos kompetencija abejoji nereikia.
Na ką, lapkričio 20 d., rytoj operacija, kokio vožtuvo noriu, metalinio ir visa likusį gyvenimą gerti kraują skystinančius ar dar sugryšti kokius 3 kartus kaip minimum bet niekas netiksės ir kraujo skystinti nereiks. (bent kokius 10-15 metų). Niekas nieko nerekomenduoja, tik lapas popieriaus ir tušinukas...
Praėjo operacija, (8 darbo valandos), operacija rimta, prabundu kaip po avarijos su automobiliu..
viską skauda, krutinę visą, ir kam aš operavausi... atsigaunu gerai, sako jaunas, geras organizmas, operacija pavyko puikiai (Karaliumi ir Zorinu neabejočiau ir rekomenduoju pasitikėti šitais stebukladariais).
Reabilitacija - vaikštau kartu su diedukais, sunku 27 metų būti vienodu su 60-70 metų žmonėmis, aišku kelis kartus persistengiau, atsiguliau su lašeline, bet išmokau nuleisti garą.
Pirmi trys mėnesiai sunkūs, nieko kelti, nieko daryti negalima, tik vaikščioti.
Jau praėjo pusė metų, jaučiuosi gerai, krūtinė panašu beveik sugijo, randas gražus (juk vyrus randai puošia), panešioju jau ir vieną kitą bulvių maiša, į krepšinį pamėtau, noriu ir pradėti sportuoti, bet bijau persistengti, sakė iki metų po operacijos nepersistengti. Jaučiuosi kad jėgų turiu jau dabar daugiau negu prieš operaciją. Tik vienas minusas - metalinis vožtuvas tiksi lyg laikrodis, bet žmona susitaikė su tuo, aš irgi, iš proto neišeisiu.
Pradžiai tiek, jeigu kas nors pasikeis pranešiu, bet gyvenimas gražus. Nebijokime šitos ligos, džiaugiuosi kad buvau drasus ir pasidariau tai ką REKOMENDAVO su žodžių GAL bus geriau ateityje...
ps. Gramelį padarau vieną kitą, tėvelis būsiu, atrodo viskas veikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzeryy: 06 birželio 2017 - 18:49
QUOTE(Dzeryy @ 2017 06 06, 20:47)


Jau praėjo pusė metų, jaučiuosi gerai, krūtinė panašu beveik sugijo, randas gražus (juk vyrus randai puošia), panešioju jau ir vieną kitą bulvių maiša, į krepšinį pamėtau, noriu ir pradėti sportuoti, bet bijau persistengti, sakė iki metų po operacijos nepersistengti. Jaučiuosi kad jėgų turiu jau dabar daugiau negu prieš operaciją. Tik vienas minusas - metalinis vožtuvas tiksi lyg laikrodis, bet žmona susitaikė su tuo, aš irgi, iš proto neišeisiu.
Pradžiai tiek, jeigu kas nors pasikeis pranešiu, bet gyvenimas gražus. Nebijokime šitos ligos, džiaugiuosi kad buvau drasus ir pasidariau tai ką REKOMENDAVO su žodžių GAL bus geriau ateityje...
ps. Gramelį padarau vieną kitą, tėvelis būsiu, atrodo viskas veikia...

sveiki, mano mamai dare tokia operacija pries 16 metu, dziaugiuosi kad ji gyvena, nors tikrai labai reikia prisiziureti - gerti krauja skystinancius vaistus. ziureti maista nes labai svarbu cholesterolis, bet ir patariu nepersistengti, nenesioti sunkiu daiktu, nes mama truputi atleido vadzias ir voztuvas atiro, jau keli metai stebi ji ir teks rudeni operuotis, vel ji prisiuti, o tai kaip sake gydytojai greiciausiai nuo per didelio kruvio atiro...
Atsakyti

Aš ruošiuosi aortos vožtuvo operacijai.Pas mane didesnė problema su aorta,nei su vožtuvu.Aorta jau 45mm.Ir vožtuvas jos neuždengia ir darosi 3 laipsnio vožtuvo nesandarumas,Gal kam teko susidurti su tokia diagnoze ir galėtų pasidalinti.Gal kieno iš artimųjų buvo.BŪsiu be galo dėkinga.Skubu.

Atsakyti