Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

Yra metuose naktis, kai nenori miego.
Nes laukiame kažko nuostabaus, nepakartojamo.
Kiekvienas norime pajusti savo širdies virpėjimą,
kai laikrodžio rodyklės sustoja ties 12-ta
Tai susitinka metai...
Bet šitas susitikimas labai trumpas - sekundė - dar mažiau, -
Ir laukiame jo ištisus metus.
Labai noriu, jog šią akimirką Jūsų veiduose
šviestų vien džiaugsmas ir laimė.

SU NAUJAIS METAIS! SU NAUJAIS DARBAIS IR SIEKIAIS!
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad radau šią temą 4u.gif Suaugusiam žmogui provincijos kardiologė nustatė mitralinio vožtuvo pirmo laipsnio nepakankamumą ir siunčia konsultacijai į Santariškių Kardiologijos ir angiologijos centrą. Gal kuri nors praėjote šiuos kelius ir žinote pas kurį gydytoją geriausiai registruotis ten, kuris specializuojasi šioje srityje? Ačiū už pasidalinimą patirtimi 4u.gif .
Atsakyti
HHmmm .... g.gif paskaiciau sia tema ir nesuprantu kodel kaikurie daktarai teigia kad tai ne liga.juk jai paskui gali tekt operuot. g.gif ir manau si liga visam gyvenimui.
as pakliuvau pas labai gera daktare Kaune,man nustate 1-2 l,nesandaruma,israse gert mildronata ir non salt.liepe saugot save,nekilnot sunkiai,nesinervuot,netgi pakeist mityba,nesportuot,taip pat sake kad turint daug temperaturos butina operuotis,nes pro ta nesandaruma patenka ligos virusas (bet gal cia ne mano laipsni)
o savijauta mano tikrai nekokia,sirdyje sunkumas,kaskoks spaudimas,kaska sunkiau panesu iskart prisest reikia,greit privargstu kaska dirbdama,o ir sirdies plakimas pas mane visada neritmiskas unsure.gif tris dienas turejau temperaturos,neauksta iki38,dabar lyg ir temperaturos nebera jau visa diena,bet sirdy toks gilus durimas doh.gif verysad.gif gal reiketu pas gyditoja vel pasirodyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poliubomu: 05 balandžio 2012 - 18:30
Na čia kaip raišumas-ne liga,negydomas,bet kad sveikas esi,nepasakys niekas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 05, 18:34)
Na čia kaip raišumas-ne liga,negydomas,bet kad sveikas esi,nepasakys niekas doh.gif

o po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(poliubomu @ 2012 04 06, 09:38)
o po operacijos?

operuoja 4 laipsnio nesandaruma,o ir po operacijos sioks toks nesandarumas lieka.1-2 laipsnis tikrai neoperuotinas.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 04 06, 10:31)
operuoja 4 laipsnio nesandaruma,o ir po operacijos sioks toks nesandarumas lieka.1-2 laipsnis tikrai neoperuotinas.

taip zinojau kad sis laipsnis neoperuojamas,bet amn tik buvo ydomu suzinot ar kaskas lieka dar po operacijos,jau supratau,aciu 4u.gif
Atsakyti
kas kiek laiko reikia tikrintis? Man per puse metu skausmai padaznejo ir stipresni pasidare
Atsakyti
QUOTE(poliubomu @ 2012 05 28, 08:24)
kas kiek laiko reikia tikrintis? Man per puse metu skausmai padaznejo ir stipresni pasidare

Kartą per metus mirksiukas.gif Kardiograma plius echoskopija ir kardiologo konsultacija.Aš dar darausi kalio,magnio,natrio,chloro tyrimus ir veloergometriją (bet čia dėl širdies nepakankamumo)
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 05 28, 16:52)
Kartą per metus  mirksiukas.gif  Kardiograma plius echoskopija ir kardiologo konsultacija.Aš dar darausi kalio,magnio,natrio,chloro tyrimus ir veloergometriją (bet čia dėl širdies nepakankamumo)

aisku,buvau pas daktare,dare kalio tyrima,dare kardiograma,vaikstau kas dvi dienas leistis mildronata,israse non salt,ir magnesium diaspolar,ziuresiu ka pasakis po desimt dienu,nors savijauta nekokia schmoll.gif sirdis plaka sau kaip nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(poliubomu @ 2012 05 29, 13:29)
aisku,buvau pas daktare,dare kalio tyrima,dare kardiograma,vaikstau kas dvi dienas leistis mildronata,israse non salt,ir magnesium diaspolar,ziuresiu ka pasakis po desimt dienu,nors savijauta nekokia  schmoll.gif sirdis plaka sau kaip nori g.gif

Kokiu tik tyrimu nedariau, ir kalio, ir magnio, o kad man gelezies trukumas - tai gydytoja nemate!!! ziauriai jauciau tabaluojantis sirdele, negaledavau uzmigti ant kaires puses, atrodydavo, ji ten spurda , vartos, bet kai pageriau pora menesiu gelezies preparatu, sirdies nebejauciu visai, o iki tol - gerdavau cordisoli, leido mildronata ir tt. Tokia mano patirtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2012 05 29, 15:40)
Kokiu tik tyrimu nedariau, ir kalio, ir magnio, o kad man gelezies trukumas - tai gydytoja nemate!!! ziauriai jauciau tabaluojantis sirdele, negaledavau uzmigti ant kaires puses, atrodydavo, ji ten spurda , vartos, bet kai pageriau pora menesiu gelezies preparatu, sirdies nebejauciu visai, o iki tol - gerdavau cordisoli, leido mildronata ir tt. Tokia mano patirtis smile.gif

man niekada nedare gelezies tyrimo.visada tik kalio ir magnio. gal reik paciai pasiprasyt? buvau jau iw kaune pasirodyt po metu laiko,tai sake kad girdis stipresnis nesandarumas,ir dar sirdies kitoje dalyje girdis kitas uzimas,tai laukiu ir bijau ekoskopo.daktare sake pagert valerijono.nes ir miegu labai sunkiai,bet man visai nepadeda
Atsakyti