Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

niu va del kavos tirsciu ... smile.gif) kaip jus juos naudojat veidui?
Atsakyti
veidui nepatarčiau kavos tirščių,juk veido oda jautresnė...(aš nenaudoju)

o ką naudojate plaukams,kokia kaukes darote?
Atsakyti
aš tai žinau dar tookią vieną, jau tikrai labai naminę priemonę.
viena giminaitė pasakojo ir per radiją esu girdėjus iš vienos rusų artistės, kad labai gerai veidą yra prausti su savo ... sisiuku. (nejuokauju)
pati nesu bandžius, kažkaip nedrįstu, bet sako veikai tikrai super.
veidas labai skaistus patampa ir oda sensta lėčiau. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nagus trinti citrinos riekele - labai padeda, sustiprina, ir nebeplaukit indu su FAIRY
o veidui - sviezio agurko riekeles
Atsakyti
As nuvaziavau pas uosviene, jos nebuvo kambary, prisipyliau i dubeneli sviezio pienuko ir sumerkaiu rankytes. Kaifuoju. Oba, ziuriu uosviene jau tapdury laugh.gif Zinau, jei kam kokios zaizdos ant kuno buna, tai reikia pieno vonias daryti. Ar vienas kartas mano rankoms padejo- nezinau.
Atsakyti
plaukam yra tokia kauke:
saukstas alyvu aliejaus;
puse citrinos sulciu;
ir saukstas majonezo
ismaisyti ir uztempus ant plauku palaikyti 10min
iskalauti siltu vandeniu smile.gif
Atsakyti
mexica>>> o ka ta plauku kauke duoda? zvilgesio, purumo ar siaip atgaivina kudlas...? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (gama @ 2004 06 17, 12:55)
aš tai žinau dar tookią vieną, jau tikrai labai naminę priemonę.
viena giminaitė pasakojo ir per radiją esu girdėjus iš vienos rusų artistės, kad labai gerai veidą yra prausti su savo ... sisiuku. (nejuokauju)
pati nesu bandžius, kažkaip nedrįstu, bet sako veikai tikrai super.
veidas labai skaistus patampa ir oda sensta lėčiau. thumbup.gif thumbup.gif

Cia tai geras laugh.gif
Atsakyti
Taigi sisiuke slapalo yra. To, kur dedamas i kremus. Jis veikia priesuzdegimiskai. smile.gif Siaip - gera ideja, bet pats procesas kazkoks neromantiskas gaunasi g.gif
Atsakyti
Pavargusioms, paraudusioms akims:Uzpili sauksteli sausu salaviju (pirkau vaistineje) verdanciu vandeniu, palaikai 15 min., perkosi, o tada dedi kompresiukus ant akiu ir paguleti taip koki 10-15 minuciu. P a s a k a thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (zapuks @ 2004 06 18, 07:38)
Taigi sisiuke slapalo yra. To, kur dedamas i kremus. Jis veikia priesuzdegimiskai. smile.gif Siaip - gera ideja, bet pats procesas kazkoks neromantiskas gaunasi g.gif

Tai jei mane beria, tai su sisiuku veida pavalyti? Ir turbut pats prausimasis tuo geru, tai yra tik pavalymas veido su sudrekintu tamponeliu? Hmmm, kaip cia prisiruosus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Karolyn @ 2004 06 17, 20:28)
mexica>>> o ka ta plauku kauke duoda? zvilgesio, purumo ar siaip atgaivina kudlas...? rolleyes.gif

atsigauna plaukai,suteikia zvilgesio...bandziua viena karta.man patiko,bet paskui majonezas bajgesi taj nebedariau biggrin.gif
Atsakyti