Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

heiphi - čia reklama?
Atsakyti
Sveikos, pagaliau mes jau baigiam isgydyti AD per 4 menesius po Aberon kompiuterines diagnoztsikos tyrimo thumbup.gif
Ir dar labai gerai padejo Bioptron lempa. Bandykit, ieskokit, ir nenuleiskit ranku ax.gif Nes daugumai gydytoju Jusu vaikutis yra eilinis, ir jiems tiesa sakant nusispjaut i Jusu vargus, kancias, nezinia, nemigo naktis ir t.t. Todel tik pacios mamos galite atrasti ta vieninteli ar kelis budus, kurie padetu Jusu mazyliams kovoti su sia liga.
Atsakyti
QUOTE(Lulutu @ 2008 01 30, 11:44)
As irgi netikejau, kad isauga, bet maniske isaugo  thumbup.gif
Baisu prisiminti kaip viskas buvo nuo gimimo, kaip kovojom, kaip iekojom priezasciu ir t.t. Kai 2 m. padareme visus tyrimus, pasidare baisu ir iskylo klausimas "O ka mes valgysime?"  doh.gif  Bet laikui begant prie visko prisitaikai ir pripranti. Vardinti ko negalima buvo valgyti beprasmiska, lengviau isvardinti ka valgem  smile.gif  Ir taip mes kankinomes iki 6.5 metu, kol nepastebejome, kad vaiko neberia isviso! Pries menesi pasidareme tyrimos, o  gi paaiskejo, kad dabar galime valgyti viska, isskyrus 2 produktus  thumbup.gif  Laimes buvo, jus net neisivaizduojate  lotuliukas.gif  Vaikas dabar karta i savaite degustuoja naujus valgius ir kiekviena diena mums svente  4u.gif
Linkiu visom mamytem kantrybes ir styprybes  mirksiukas.gif

kokie tie buvo 2 produktai, kuriu negalejo tavo vaikas valgyt? buk gera, parasyk
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2008 01 29, 23:24)
Niki,
gaila, kad kolkas be pagerejimo. Parasyk, kaip sekes tyrimai, kai juos atliksit. Sekmes!    4u.gif

dautan,
jei turesi laiko papasakok daugiau apie savo dieta. As nevalgiau tik pagrindiniu alergenu (pieno, sojos, kiausiniu, sokolado, zuvies ir pan) ir tik 4 dienas. Ilgiau atsisakyti daug maisto produktu gydytojai kaip ir nerekomenduoja, gali padaryti maziukui daugiau zalos nei naudos.. juk jokie tyrimai mano dukrytei nedaryti - gal ji visai ir nealergiska maistui. Tokiai dietai, kaip tu laikaisi, turbut reikia pasiruosti (kad vaikui netruktu mineralu, baltymu, vitaminu ir pan). Ir kodel pagerejimas tik po 6 savaiciu... labai jau ilgas laiko tarpas g.gif Kiek zinau jei nera pagerejimo per pora savaiciu, gydytojai jau siulo keisti krema ir pan.
Idomu butu daugiau suzinoti  blush2.gif

Lizy,
saunuole, kad prisijungei. Patikek, tu tikrai ne viena wink.gif As apsilankau ir angliskame mamyciu forume - ten irgi daug mamu iesko budu kovoti su ta pacia problema. Ir beveik visos raso, kad isbande daugybe kremu, kol randa vaikui tinkanti. Ir tiek daug istoriju, kaip padejo ivairiausi dalykai.. kartais man atrodo, kad vaikai paprasciausiai isaugo  unsure.gif Is kitos puses, apie kai kuriuos kremus ar metodus pozityviai atsiliepia dauguma mamu, o kiti beveik visoms nepatinka. Bet kokiu atveju, susidariau ispudi, kad i isgijima (ar isaugima) ilgas ir nelygus kelias.. verysad.gif

Simulka,
Yra tokia versija, kad skiepai gali issaukti dermatita, kai vaikas i ji linkes. Ir tai nepriklauso nuo isvalyto ar ne skiepo, o tik del to, kad nestipri imunine sistema. Bent jau homeopatai taip sako... ir siulo stiprinti vaiko imuniteta bendrai...


sian buvau Euro vaistinej ir nupirkau LAKYSIAUS zoles. Ja patare vaiku gyd.nuoviro ipilt i vonele, kai maudysiu vaikiuka. sako, kad ji pries sia baisia liga. O ir vaistininke prasitare, kad jos dukrelei butent po 4 men. skiepo atsirado si liga:(
Taigi, mielosios, juk nenusimanydama apie skiepu vakcinas, nezinosi, ar jos isvalytos, ar neisvalytos leidziamos, ar ne taip? O, be to, nemanau, kad musu valdziai priemus istatyma, kad visi skiepai nemokami, kad musu vaikiukams leidziami isvalyti....
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 01 29, 22:24)
dautan,
jei turesi laiko papasakok daugiau apie savo dieta. As nevalgiau tik pagrindiniu alergenu (pieno, sojos, kiausiniu, sokolado, zuvies ir pan) ir tik 4 dienas. Ilgiau atsisakyti daug maisto produktu gydytojai kaip ir nerekomenduoja, gali padaryti maziukui daugiau zalos nei naudos.. juk jokie tyrimai mano dukrytei nedaryti - gal ji visai ir nealergiska maistui. Tokiai dietai, kaip tu laikaisi, turbut reikia pasiruosti (kad vaikui netruktu mineralu, baltymu, vitaminu ir pan). Ir kodel pagerejimas tik po 6 savaiciu... labai jau ilgas laiko tarpas g.gif Kiek zinau jei nera pagerejimo per pora savaiciu, gydytojai jau siulo keisti krema ir pan.
Idomu butu daugiau suzinoti  blush2.gif

Valgiau visų pagrindinių maisto produktų grupių produktų. Jei įdomų, galiu el. paštu permesti keletos savaičių valgymo užrašus. Buvo gal šiek tiek vienodas maistas, bet svarbiausia, kad galėjau valgyti mėsą, gerti juodą kavą. Visa kita įmanoma pakeisti.
Pagerėjimas pasirodė taip vėlai, nes visas veidukas buvo baisus - vienas didelis šašas. Kurį laiką pradėjus laikytis dietos situacija vis dar blogėjo blogėjo, o kol dalinai susitvarkė - tiek laiko ir praėjo. Baisusis paūmėjimas pasireiškė man susirgus ir išgėrus labai daug arbatos "Gripolis 2" (sūneliui buvo 3 mėn.). Mano nuojauta dėl alergijos maistui buvo teisinga. Labai greižtai dietos laikiausi 4,5 mėn. Po to dar 2 mėn. atidžiai rinkausi maistą, bet palaipsniui ėmiau mėginti įvairesnius produktus, o ir sūnelis ėmė daugiau pats valgyti.

Dietos laikytis nebuvo sunku, nes skaičiau, kad esant alergijai svarbu apsaugoti kiek įmanoma vaikiuką nuo alergenų, nes vėliau gali kilti kitų komplikacijų.

Dėl tokios ilgos dietos galėjo nukentėti nebent mano pačios organizmas, nes pieno gamybai organizmas naudoja ir vidinius kūno išteklius. Kol kas jokių neigiamų dalykų nepastebėjau, buvo Hb suprastėjęs, bet tai normalus dalykas.

Hormoninių tepalų nenaudojome, tavegilio taip pat negėrėme. Apsiėjome su dieta, Fuxino tirpalu, Elidel kremu, Basaliu, Bepantenu ir Excipial kremu.
Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2008 01 29, 10:23)
Sveikos mamos, sakykit, o per kiek laiko turi praeiti berimas kai pasalini alergena?
Mes jau visa menesi isberti ir dar nebuvo dienos, kad odele liktu svari, nors ir gereme tavegili, tepu dermobaza, laikausi dietos, pilnai neatsisakiau tik kvieciu, t.y. valgau rugine duona(bet joje vistiek yra kvietiniu miltu) ir batona (stengiuos nedaug), o berimas nenyksta....Berimai nera labai ryskus, sakyciau nei paumejimo nei pagerejimo...Ar cia jau gerai, kad neblogeja, ar dar mazinti savo meniu...??? 4u.gif

Hm, aš irgi galvoju apie dietas, nes dar maitinu savo lelių MP, bet iš kitos pusės - negaliu laikytis jos, nes jau trečio leliaus laukiuosi. doh.gif Teks atjunkyti ligoniuką ir žiūrėti maistuką labai labai! g.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2008 01 29, 22:24)
Niki,
gaila, kad kolkas be pagerejimo. Parasyk, kaip sekes tyrimai, kai juos atliksit. Sekmes!    4u.gif

Ačiū labai labai! aciuks.gif
QUOTE(Lulutu @ 2008 01 30, 10:44)
<...>Pries menesi pasidareme tyrimos, o  gi paaiskejo, kad dabar galime valgyti viska, isskyrus 2 produktus  :<...>

Lulutu, džiaugiamės dėl jūsų! thumbup.gif
Man irgi įdomu, kokie tie 2 produktai, kuriems yra alergija. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 01 30, 19:26)
Jei įdomų, galiu el. paštu permesti keletos savaičių valgymo užrašus.


Zinoma, noriu. Busiu labai dekinga wub.gif As ruosiuosi bandyti viska, kol surasim 'savo'.
g.petravicius@btinternet.com
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 01 31, 00:55)
Hm, aš irgi galvoju apie dietas, nes dar maitinu savo lelių MP, bet iš kitos pusės - negaliu laikytis jos, nes jau trečio leliaus laukiuosi.  doh.gif Teks atjunkyti ligoniuką ir žiūrėti maistuką labai labai!  g.gif

Ačiū labai labai! aciuks.gif

Lulutu, džiaugiamės dėl jūsų!  thumbup.gif
Man irgi įdomu, kokie tie 2 produktai, kuriems yra alergija.  unsure.gif

Niki_oi tai idomu, siais laikais vaiku laukiamasi del ko g.gif
juk vaika augint_prabanga g.gif
bet kaip bebutu_sekmes tau iki galo:)
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 01 30, 21:26)
Valgiau visų pagrindinių maisto produktų grupių produktų. Jei įdomų, galiu el. paštu permesti keletos savaičių valgymo užrašus. Buvo gal šiek tiek vienodas maistas, bet svarbiausia, kad galėjau valgyti mėsą, gerti juodą kavą. Visa kita įmanoma pakeisti.

o gal ir man galetum??? 4u.gif Jau neismanau, ka valgyt, taip atsibodo tas pats per ta pati...renata_kikutiene@yahoo.com.Aciu is anksto 4u.gif

QUOTE(*Niki* @ 2008 01 31, 00:55)
Hm, aš irgi galvoju apie dietas, nes dar maitinu savo lelių MP, bet iš kitos pusės - negaliu laikytis jos, nes jau trečio leliaus laukiuosi.  doh.gif Teks atjunkyti ligoniuką ir žiūrėti maistuką labai labai!  g.gif

Sekmes jum!!!
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano suneliui taip pat atopinis dermatitas. Raudoni zandukai ir riesai, maziukas net per miegus kasosi.Nieko naujo nevalgom, bet viena diena viskas isbala, o kita vel atsiranda. Vakar seimos gydytojos siuntimu lankemes Klinikose pas dermatoalergologe, tai sake, kad nieko baisaus ir del tiek panikuoti neverta svarbu, kad toliau neplistu, bet kas idomiausia, iskart israse ADVANTAN hormonini krema.Kad jis kompensuojamas as pati jai pasakiau, atseit nezinojo...
Iskarto vaika teplioti hormonais nesiruosiu, juolabiau, kad pasak gydytojos tai nera didele beda. Dabar ruosiames pasirodyti alergologams, gal ju bus kitokia nuomone, ar kokius tyrimus skirs, net nezinau ka daryt, kol kas apsistojom ties Basalio kremu, bet zymiu pagerejimu nematyti.
Gal galetumet ka nors patarti?
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 01 30, 12:46)
Rašai, kad tavo vaikeliui šita liga nuo gimimo. Norėjau paklausti, ar buvo taip, kad visą laiką nėjo su ta liga susidoroti, gal būdavo pagerėjimų, gal net visai išnykdavo, bet po kiek laiko vėl atsinaujindavo, o gal visą laiką buvo išbertas be pokyčių?


Visa laika nebuvo isberta, bet bere daznai ir kazkokiu pagerejimu nesijaute. Visa laika tepliojomes hormoniniais kremai, praeina berimas vienoj vietoj, islenda kitoj.. Visa laika laikemes grieztos dietos, bet nuo visko vistiek negali apsisaugoti, nes alergiska buva pagrindiniams produktams (kiausiniai, pienas ir t.t.).
Atsakyti
[quote=simulka,2008 01 30, 16:43]
kokie tie buvo 2 produktai, kuriu negalejo tavo vaikas valgyt? buk gera, parasyk
Papildyta:

Negali ir niekada negales valgyti zuvies ir visu tos kilmes produktu, nes vieninteli produkta rado kraujyje (daremes tyrimus Grybo g.), ir dar liko kiausiniai, bet kaip tyrimai parode alergine reakcija jau mazesne negu pries 3 metus buvo, tai yra tikimybe, kad ir sitoj vietoj viskas gali susitvarkyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viduliukas @ 2008 01 31, 11:40)
Sveikos mamytes, mano suneliui taip pat atopinis dermatitas. Raudoni zandukai ir riesai, maziukas net per miegus kasosi.Nieko naujo nevalgom, bet viena diena viskas isbala, o kita vel atsiranda. Vakar seimos gydytojos siuntimu lankemes Klinikose pas dermatoalergologe, tai sake, kad nieko baisaus ir del tiek panikuoti neverta svarbu, kad toliau neplistu, bet kas idomiausia, iskart israse ADVANTAN hormonini krema.Kad jis kompensuojamas as pati jai pasakiau, atseit nezinojo...
Iskarto vaika teplioti hormonais nesiruosiu, juolabiau, kad pasak gydytojos tai nera didele beda. Dabar ruosiames pasirodyti alergologams, gal ju bus kitokia nuomone, ar kokius tyrimus skirs, net nezinau ka daryt, kol kas apsistojom ties Basalio kremu, bet zymiu pagerejimu nematyti.
Gal galetumet ka nors patarti?


Aisku, as ne medike, bet kaip mama mamai - pritariu tau del hormoniniu tepalu (pas mus anglijoj juos vadina 'steroidiniais', bet cia, matyt, tas pats). Jie juk priezasties nepanaikina, tik tam kartui apgydo. Ir man atrodo jais tepti reikia, kai jau niekas kitas nepadeda ir kai vaikiukui labai blogai (pvz negali nakti miegoti), ir tik blogiausias vietas.
Pasiskaityk sita tema, manau rasi patarimu, kaip sumazinti niezuli ir drekinti oda. As naudoju sviestmedzio sviesta (shea butter) ir Aveeno krema (is avizu), nes jie naturalus, o mano pupai dar tik 3.5 men. Kolkas as jais patenkinta ir kolkas nera taip blogai, kad reiketu steroidiniu/hormoniniu kremu.
Be kremu yra daug kitu priemoniu, kaip sumazinti vaikui diskomforta, bet turbut pati jau prisiskaitei mirksiukas.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 31 sausio 2008 - 16:08