Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 02:25)
Aga, cia mano dukriukas  bigsmile.gif Aciu uz komplimenta  4u.gif O tavo nuotraukoj gal krutas Matas?  mirksiukas.gif
Oi, kaip smagu, kad jums gereja. O mums viena diena lyg ir geriau, kita - vel smarkiau raudonuoja zandai  unsure.gif Vis dar neaiskios priezastys...
Parasyk, kaip vizitas pas dermatologa.

labas, visoms mamytems_
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa Nauriu Grusauska, esanti Kauno II klinikines ligonines Odos ir veneriniu ligu skyriuje_
na, esu pasimetus, nes apsilankius pas dermatologa, net vaiko nenurenges gyd.pasake, kad mano vaikui ne joks ne atopinis dermatitas, o tiesiog SAUSA ODELE, ir kad ja reikia drekinti drekinamaisiais kremais, ir kad visa si alergija su Matu "draugaus" 5 metus, paskui isaugs, ir kad po 2 sav.vel reiks apsilankyt pas ta pati dermatologa, ir kad per tas 2 sav.tepti Mato visa kuneli hormoniniu tepalu (kurio dar nenupirkau, nes girdejus, kad dauguma gyd.ju nepataria, nes isploneja vaiko oda_sito nesuprantu, kas tai per reiskinys?)... Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 14:10)
labas, visoms mamytems_
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa Nauriu Grusauska, esanti Kauno II klinikines ligonines Odos ir veneriniu ligu skyriuje_
na, esu pasimetus, nes apsilankius pas dermatologa, net vaiko nenurenges  gyd.pasake, kad mano vaikui ne joks ne atopinis dermatitas, o tiesiog SAUSA ODELE, ir kad ja reikia drekinti drekinamaisiais kremais, ir kad visa si alergija su Matu "draugaus" 5 metus, paskui isaugs, ir kad po 2 sav.vel reiks apsilankyt pas ta pati dermatologa, ir kad per tas 2 sav.tepti Mato visa kuneli hormoniniu tepalu (kurio dar nenupirkau, nes girdejus, kad dauguma gyd.ju nepataria, nes isploneja vaiko oda_sito nesuprantu, kas tai per reiskinys?)... Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?


As savo nuomone apie hormoninius tepaliukus jau rasiau mirksiukas.gif
Aplamai tai man keistoka gydytojo nuomone... visu pirma jis nevadina AD to, ka kiti gydytojai taip vadina. Bet kazkodel israso hormonini tepala tam, kas jo nuomone tik 'sausa odele'... Matyt, kiek gydytoju, tiek nuomoniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 16:10)
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa. Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?

Aš pakeisčiau gydytoją - kreipčiausi pas alergologą.
Hormoniniai tepalai - tik kai labai pablogėja ir tai nedideliais plotais, ir tikrai tepti ne 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2008 02 04, 15:21)
Aš pakeisčiau gydytoją - kreipčiausi pas alergologą.
Hormoniniai tepalai - tik kai labai pablogėja ir tai nedideliais plotais, ir tikrai tepti ne 2 savaites.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 13:15)
Mes naudojam Aveeno Cream (with natural colloidal oatmeal moisturises dry skin for 24 hours), jus ta pati naudojat turbut. o tas naujas nuo egzemos kremas ar jau yra pardavime, reiks siandien gydytojos paklausti.


Su tamsiai zalia juosta? mirksiukas.gif Tada tas pats smile.gif
Idomu, ar israsys jums ta nauja egzemai - as pirkau tiesiai is amerikos..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 15:47)
Su tamsiai zalia juosta?  mirksiukas.gif Tada tas pats  smile.gif
Idomu, ar israsys jums ta nauja egzemai - as pirkau tiesiai is amerikos..


Taip tas pats su tamsiai zalia juosta, tikriausiai mums israsys ta pati Aveeno kur naudojom dabar, nes tik ryt ryte receptuka pasiimsiu tai matysiu, bet ir sis labai geras plius nemokamai, gal jo yra didesne pakuote, jei ne tai 3 vienetus uzsiprasiau bo greit baigias smile.gif
O koki Jums krema gydytojai israso, jei sito nenori del brangumo, gal Doublebase ar kitoki mirksiukas.gif
O kur jus perkate Shea butter sviesta?

Ir dar norejau paklausti kie kartu per savaite geriau maydyti vaikuti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 16:33)
Taip tas pats su tamsiai zalia juosta, tikriausiai mums israsys ta pati Aveeno kur naudojom dabar, nes tik ryt ryte receptuka pasiimsiu tai matysiu, bet ir sis labai geras plius nemokamai, gal jo yra didesne pakuote, jei ne tai 3 vienetus uzsiprasiau bo greit baigias  smile.gif
O koki Jums krema gydytojai israso, jei sito nenori del brangumo, gal Doublebase ar kitoki mirksiukas.gif
O kur jus perkate Shea butter sviesta?

Ir dar norejau paklausti kie kartu per savaite geriau maydyti vaikuti ax.gif


Mums israse tuos pacius, kaip ir daugumai: E45 ir Doublebase. Doublebase dar net nebandziau blush2.gif
Penktadieni eisim pas gydytoja - prasysiu Aveeno kremo ir dar visokiu prasymu turiu paruosus biggrin.gif turiu mazai vilties, bet bandyt reikia unsure.gif

Shea butter perku afrikieciu parduotuvej rytu Londone. Londonas bent jau tuo gerai, kad cia rasi priekiu is visokiu saliu biggrin.gif Bet manau galima ir internetu.
Del maudymo daznumo nera vieningos nuomones. Vis tik vyraujanti nuomone, kad kudikiu su AD nereikia maudyti labai daznai. As maudau 2 kartus i savaite. Bet turbut reikia bandyti ir ziureti, kas jums geriausiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 13:48)
Mums irgi nekainuoja tie vaistai, kuriuos gydytojas israso. Tik va jis israso tai, ka pats nori  biggrin.gif Kiek zinau, jie labai nenoriai israso brangius kremus (tipo Aveeno). Bandysiu prasyti.. o jei reiks ir gydytoja bandysiu pakeist  ax.gif
Gerai, kad jums taip pasiseke su gydytoju. Jis pats pasiule Aveeno, ar israso jusu prasymu?

kaip suprast, vaistai, kuriuos israso gyd._nekainuoja?
beje, kaip Eucerin serijos kremai? ar tinka vaikams?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 17:51)
Mums israse tuos pacius, kaip ir daugumai: E45 ir Doublebase. Doublebase dar net nebandziau  blush2.gif
Penktadieni eisim pas gydytoja - prasysiu Aveeno kremo ir dar visokiu prasymu turiu paruosus  biggrin.gif  turiu mazai vilties, bet bandyt reikia  unsure.gif

Shea butter perku afrikieciu parduotuvej rytu Londone. Londonas bent jau tuo gerai, kad cia rasi priekiu is visokiu saliu  biggrin.gif Bet manau galima ir internetu.
Del maudymo daznumo nera vieningos nuomones. Vis tik vyraujanti nuomone, kad kudikiu su AD nereikia maudyti labai daznai. As maudau 2 kartus i savaite. Bet turbut reikia bandyti ir ziureti, kas jums geriausiai tinka.


Todel mums gydytojas rekomendavo maudyti karta per savaite, nors mes maudom kas 4-5 dienas.
Tai reiskia pas mus nera Shea butter, bet nieko uzteks ir Aveeno.
Simulka, nors ne manes klauset bet atsakysiu, UK visi vaistai vaikams iki 16 ar 18 metu kurios israso gydytojas (su receptais) nemokami yra.
Atsakyti
sveikos. mano vaikui jau 3 metai. jam nuo 2 menesių buvo baisi alerginė reakcija pasireiškusi ištiso mėnesio viduriavimu ir netgi nustatė, kad su kraujuku viduriavo. Bet tuomet jis valgė tik MP. O kai pradėjau primaitinti, tai buvo bėrimas nuo visko pradedant ryžiais ir baigiant kukurūzais, pradedant morkomis ir baigiant kopūstais ir bulvėmis. Grėsė visiškai niūri ateitis: odos bėrimai, rinitas, galbūt astma kaip dažnai būna. O blogiausia, kad nebuvo nei vieno vienintelio produkto, kurį mano vaikas galėtų valgyti. Aš iš nevilties klausdavau "ką man vaikui duoti valgyti", bet jokio atsakymo iš jokio gydytojo alergologo ar pediatro neišgirdau apart tokio, kad negalima duoti to, nuo ko beria. Gal bent paguoda buvo ta, kad 5 mėnesių nebebėrė nuo MP.
Bet mes susigydėme alergiją maistui tik homeopatinių žirniukų dėka. Nuėjome pas homeopatą 6 mėnesių, o 9 mėnesyje jau sėkmingai išbandėme SIMILAC mišinuką (net ne hypoalerginį). Toliau viskas buvo dar geriau: 10 mėnesių varškytė, jogurtai, kiaušiniai. Nuo metukų ir pieną pradėjome gerti. O paskui įsidrąsinę net apelsiną, žuvį, riešutų paragavome. Ir įdomiausia, kad homeopatas pasakė, jog galime duoti viską vaikui, ką norime ir odos tepimai čia nelabai padės. Nebent jeigu niežti. Tai buvo viena iš didesnių pergalių, kurią pasiekėme.
Gydymas užtruko apie metus. Kai bandydavome nutraukti anksčiau - išslįsdavo vėl bėrimai. O kainavo jis viso labo tik 170Lt. su vaistais ir gydytojo konsultacijomis paėmus.
Linkiu ir visiems sėkmės.
Dėl hormoninių tepalų - aš tikrai jų netepčiau nei lašo. Jie gali įtakoti vaiko raidą arba kitas daug vėliau atsirasiančias problemas.
Aš žinojau, jog alergijas mūsų medicina gydo visiškai nesėkmingai, todėl ilgai ieškojau ir prisirinkau visokių liaudiškų metodų, bet neprireikė, nes atsakymą radau, jog alergijas tikrai gali sėkmingai gydyti homeopatija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 04 vasario 2008 - 20:37
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 16:56)
beje, kaip Eucerin serijos kremai? ar tinka vaikams?


Dauguma tinka. Kai kurie netinka iki 1 metu. Reikia pasiskaityti konkretaus produkto aprasa.
Atsakyti
skruzdeda, gal gali pasidalint ir liaudiškais metodais?
pas kokį homeopatą lankėtės?
Atsakyti