Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Sveikos,
ziuriu paskutiniu metu labai suaktyvejusi si tema, kaip bebutu gaila. Geriau jau vaikuciai sveiki butu.
O pas mus tokios naujienos. Pradesim nuo aplinkui smile.gif
Kadangi vaikas nuo dvieju savaiciu turejo sloga, kuri veliau perejo i toki gargaliavima (kurio buna dienu kad nesigirdi) , tai mums nustate obstrukcini bronchita. Dziugina tik tas, kad tas gargaliavimas palaipsniui vis mazeja. Sako gerai masazai, darom patys ir eisim i poliklinika. Taigi, per aplinkui, bet einant prie AD. Isberti mes nuo menesio ir jau sestas menuo, o situacija ta pati. Gal net truputi blogiau, nes dygsta dantys, seiletekis nerealus, tai labai jau is karto atsiliepia i odeles bukle. O dar gavom ketvirto menesio skiepa, tai manau ir jis savo daro. Geriam gerasias bakterijas, kadangi maitinu, tai laikausi hipoalergines dietos. Jau pradejau vaikuti primaitindineti, bet neatsirenku, man net atrodo, kad nuo maisto jo neberia. Na nera tokiu ryskiu pablogejimo suoliu.
Buvo vienu momentu, kad veidukas buvo lygut lygutelis, bet taip trumpai, o po to pablogejo. Is kitos puses truputi drasiau valgyti ir as pati pradejau, dar geriu vitaminus (na, ne bet kokius), dar duodam zuvies taukus, nes vitamina d3 nelabai gerai isisavina, plius skiepas. Kaip ir yra daugiau papildomu rizikos saltiniu, bet ka daryti.
Taigi, esme tokia, alergologai liepia susireguliuoti zarnyna (viduriavom), ta ir bandom daryti, o pulmonologas mano, kad obstrukcinis bronchitas ir AD susije. Todel dabar gersim vaistus (astmos profikaltikai) menesi ir ziuresim kas bus. Gal praeis, bet, manau, kad reikia po to daug netempus ciuozti pas homeopata. Nes nepatinka man visa tai. Nors nera pas mus visas kunas isbertas, kol kas tfu tfu tfu neprireike hormoniniu tepalu. Tik keli plotai veide bei paraude zandai laikas nuo laiko (tik viena kart buvo visa kune isbere po ilgu svenciu ir mamos atsipalaidavimo), na bei tas gargaliavimas. Kaip ir visi simptonai arba gereja, arba panasiame lygyje, bet vis tiek nesame sveiki. Gal tik tiek, kad as jau pati ne taip jautriai i viska ziuriu. Is kitos puses, vaikas ir nesikaso, kas buvo vienu metu.

Kodel viska rasau. Pasiziurekit vaiko kvepavima, nes mano daktare nieko nesake, tik tyledavo, kai skusdavausi, kad sloga. Paskui kazkaip pati paprasiau siuntimo pas LOR, o tas pas pulmonologa nusiute.
Nededu labai dideliu vilciu, bet is kitos puses AD, bronchai (adenoidai, tonziles ir pan.), astma viskas labai susije, reikia ziureti, kad ko nepraziopsotume, kad neuzleistume. Gal ir bus zinama info, bet geriau zinoma, negu ne.

Isaugama, sitas zodis mane pradzioje tiesiog zlugde, bet laikas daro savo ir reaguoju jau ne taip jautriai. Dar pamatai, kad yra ir nemazai pavyzdziu, kai buvo situacija blogesne ir pasveiko vaikai.

O tepalai kuriuos mes naudojame yra sie: Iricar (homeopatinis ir pagrindinis), fenistil gelis (gerai nuima paraudima ir niezejima), basalis (na nesizaviu as juo, kaip kad kitos, bet po maudyniu veida tepu), essex (pradzioje is vis buvo nepamainomas, bet priprato oda), dar vazelinu paprastu patepu. Gal reikes kazka naujo pabandyti, prie ko oda dar nepratusi, nes siuo metu to labai reiktu.

Labai laukiu vasaros, nes manau, kad saule darys stebuklus, nes grizus is lauko ir dabar tie plemai ryskiai pagereja, nors ir trumpam.

Beja, neterliokit tais hormoniniais tepalais, nes jie liga tik giliau ivaro, paskui sunkiau gydyti. Oda tik organizmo vidaus atspindys. Na suprantu, kad buna kai labai reikia, bet oda tai ploneja negristamai nuo ju.

Ir dar noriu paklausti, kas ejot pas homeopatus Vilniuje. Pas ka ejot, kurie geresni? As kazkaip nusiziurejau Rygos g. homeopatijos centra. Tai po menesio bandysiu eiti. Tada daugiau papasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(Smiltte @ 2008 02 16, 18:07)
Tikrai nemanau, kad reiketu hormonu veiduka tepti  ...Jeigu tai tik "estetikos"klausimas, o vaikiukas diskomforto del to nejaucia ...pabandyk "nekaltesniu"kremuku gal jie pades...Na, neesu kategoriska, gali pabadyti patepti ir hormoniniu tepaliuku labai lengvai, juk nuo vieno karto nieko neatsitiks, ir paziurek, ar po keliu dienu viskas atgal nesugrista...jeigu sugris, tikrai neverta tepti toliau, jeigu ne-juolabiau


dar netepu veiduko.su gydytoja sutarem,kad pora sav.patepsim Aveeno ir jei nepades,tada tik Clobetasone 0.05%
o kojytei jis padejo thumbup.gif tfu tfu tfu ! tikiuosi nesugrys tei nelemti raudonumai

QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 16, 22:08)
1.Kaip smagu, kad jusu istorija su laiminga pabaiga  . Aisku, su AD negali zinoti, kada pabaiga, o kada tik eilinis pagerejimas, bet jus jau radot, kaip kontroliuoti liga. Sekmes jums ir toliau 



2.Tai musu GP (seimos gydytojas) kazkiek teisus sakydamas, kad AD nuo Anglijos klimato Jis pats is Azijos kazkur, ir pasakojo, kad jo giminaiciams AD ir astmos baigiasi, kai is londono jie grizta i savo gimtuosius krastus..
Nors kazkur skaiciau, kad cia irgi individualu - vieniems AD nuo saules pagereja, o kitiems atvirksciai - pablogeja..


1.niu zinok pabaigos deja dar nesimato verysad.gif kas mane labiausiai liudina,kad pvz.dienos metu atrodo gan graziai,o vakarop ir vel paraudonuoja doh.gif kazkaip kas vakara vis nusivylimas laukia ...pvz. lauke irgi pabaltuoja tas zidinys unsure.gif nesuprantu kodel? g.gif

2. gal cia ne UK oras,bet pvz.,jei kokiam Londone gyveni,tai gi cia tox uzterstumas ir zmoniu gausybe... mano bendrdarbe budama 35m.sienlige susirgo,po 5m.gyvenimo Londone(ji is Svedijos)

QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 16, 22:27)
1.Israse Aveeno?
2.Pvz nemazai mamu angl forume raso, kad Diprobase dirgina ju vaiku oda.. o jums tiko. Visiems skirtingai, todel bandyt naujus kremus geriau atsargiai.
Mums kazkaip visai nesekmingas buvo Doublebase bandymas...

3.(mano lelyte irgi gime po 42 savaiciu  :: Turbut irgi gimdei londone  :, nes lietuvoj, kiek girdejau, tiek ilgai nelaukia


1. ax.gif agha israse mirksiukas.gif neskubejo tik biggrin.gif sako:''<<.. taigi gali pati nusipirkt ..>>'' biggrin.gif ji irgi sake,kad geras mirksiukas.gif
mes Bootse dar ir kunui su nusipirkom ta Aveeno su Shea butter blush2.gif
tikrai thumbup.gif kremukas,tox malonus ,lengvai tepasi .. smile.gif ACIU!! 4u.gif
2.mums tiko,bet va viena deme vis vien nepasidave doh.gif
3. agha gimdziau High Gate'o ligoninej smile.gif

QUOTE(uogyte3 @ 2008 02 17, 01:48)

Kodel viska rasau. Pasiziurekit vaiko kvepavima, nes mano daktare nieko nesake, tik tyledavo, kai skusdavausi, kad sloga. Paskui kazkaip pati paprasiau siuntimo pas LOR, o tas pas pulmonologa nusiute.
Nededu labai dideliu vilciu, bet is kitos puses AD, bronchai (adenoidai, tonziles ir pan.), astma viskas labai susije, reikia ziureti, kad ko nepraziopsotume, kad neuzleistume. Gal ir bus zinama info, bet geriau zinoma, negu ne.



musu GP vis klausdavo ar nera giminej astma serganciu? ir pasidomejus suzinojau,kad deja turim verysad.gif
oi.. verysad.gif tikiuosi neperaugs unsure.gif
Atsakyti
Mums taip pat su tais raudonais zidiniais ant odos. Diena baltesni, lauke is vis super, o jau i vakara, ne tik tie plemai paraudonuoja, bet dar ir zandai paskutiniu metu raudoni buna. Jeigu labai visa diena stebiu, n kartu tepu, jeigu sugaudau visas seiles, na ne toks tragiskas vaizdelis buna, bet vis tiek buna.
Nuo ko, tai net ir nezinau. Na mes kiekviena vakara maudom, nors ir sako, kad nelabai galima, bet musu oda nera tokia, kad labai labai sausa. O po maudyniu nors tie plemai kazkiek geriau atrodo, vis tiek nusiplauna bacilos. Tada gal tepalai geriau veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 14, 22:25)
Manau, kad cia kita firma.
Gal pades keliu produktu pav wink.gif

user posted imageFree image hosting by http://www.holdthatpic.com/
user posted imageFree image hosting by http://www.holdthatpic.com/

user posted imageFree image hosting by http://www.holdthatpic.com/



O sie kremai gydo ar mazina niezejima? As niekaip nerandu kremo, kuris apmazintu niezejima.Naudoju riebu exepial. O AD gydomes hemopatiskai. Bet kol kas rezultato nera. Vis dar neatranda reikiamu zirniuku. Labiausiai AD pas mus paplites ant koju, bet siandien pastebejau, kad ir rankytes daros siurkscios ir vinas zandukas kai gryztame is lauko labai raudonas buna. Siauuubas kaip bijau, kad neisplistu AD po visa kuna...
Atsakyti
Sveikutes,
Nors AD ir sumazejes, palyginus, koks Lietuvoje buvo, bet iki laimingos pabaigos, oi dar kaip toli saukia. Ne tik del AD, bet ir del alergijos. Migle yra labai alergiska pvz. mes negalime namuose zuvies kepti, nes jai vien tik nuo kvapo kakliukas slapiuoti pradeda, arba vos paciupinejus peiniska produkta raudonais nieztinciais plemais veideli ismeto, o ka jau kalbeti apie ragavima...is karto ligonine butu...Neatrodo, kad greitu laiku toki reikala isaugtume...

Uogyte3, priminei man apie Iricar ir Fenistil geli...mes ji naudojome, kai Migle buvo puses metuku, bet visiskai nepadedavo, matyt, AD tuo metu buvo per daug stiprus, bet dabar reikes vel pabandyti, kadangi sunki forma mums tfu tfu tfu lyg ir praejo...tikriausiai galime pretenduoti i vidutine...O del astmos..labai tikiuosi, kad gyvendami prie Vidurzemio juros, mes jos isvengsime.

QUOTE(ediper @ 2008 02 17, 22:04)
2. gal cia ne UK oras,bet pvz.,jei kokiam Londone gyveni,tai gi cia tox uzterstumas ir zmoniu gausybe... mano bendrdarbe budama 35m.sienlige susirgo,po 5m.gyvenimo Londone(ji is Svedijos)

Nezinau, kiek Lietuva uztersta, bet mano vyrui sienlige prasideda vos i ja grizus, o va, Turkijoje is karto praeina. Vis gi, klimatine zona itakos turi, juk ir su astmom cia daug kas vaziuoja...Apskritai cia tokie dalykai kaip astmos, alergijos, ad -retas dalykas.

QUOTE(jolax @ 2008 02 18, 03:08)
O sie kremai gydo ar mazina niezejima?  As niekaip nerandu kremo, kuris apmazintu niezejima.Naudoju riebu exepial. O AD gydomes hemopatiskai. Bet kol kas rezultato nera. Vis dar neatranda reikiamu zirniuku. Labiausiai AD pas mus paplites ant koju, bet siandien pastebejau, kad ir rankytes daros siurkscios ir vinas zandukas kai gryztame is lauko labai raudonas buna. Siauuubas kaip bijau, kad neisplistu AD po visa kuna...

man tai apskritai mistika kremai ,kurie mazina niezejima...kiek buvo isbandyta nei vienas ju nepadejo schmoll.gif Bet , tikiu, cia tik mums taip g.gif
Atsakyti
Smiltte
Nu pas jus tikrai viskas labai rimta unsure.gif Bet jus saunuoliai, sekmes jums ir toliau 4u.gif Nuotraukytese tavo pupos tiesiog nuostabios wub.gif Beje, o mazyte AD kolkas isvenge?
Turkijos klimatas turbut kad gerai, bet as joje negaleciau gyventi biggrin.gif Du kartus buvau ir abu kartus prasidejo odos alergija nuo ju vandens! sad.gif O jis dar taip chlorke smirda doh.gif

Aveeno kremu yra ivairiu. Paprasti Aveeno kremai skirti pagrinde odos drekinimui (taciau jau pats drekinimas turetu apsaugoti nuo niezulio).
O yra ir tokiu Aveeno kremu, kurie specialiai AD/egzemai arba specialiai niezuliui mazinti (situ kremu sudetyje dazniausiai yra shea butter).
Pasikartosiu, ne visiems jie vienodai veiksmingi/tinkami. Taip jau yra su AD - turi bandyti, kad rastum sau tinkamiausia.

Tai kad lauke odele pabala, o vonioje - paraudonuoja, manau normalus reiskinys (nuo salcio ir nuo silumos). Ir del to nei jaudinuosi, nei dziaugiuosi irnesakyk.gif Aisku, idomu koks bus saules poveikis vasara...

Siandien atsisakem treciojo skiepo unsure.gif Sesele mano nuostabai net labai pritare.. Sako treciajame dar daugiau bacilu, tai jei pirmieji du issauke AD, tai geriau nerizikuot. Palaukit, kol vaikas sustipres..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 18 vasario 2008 - 15:41
Sveikutės. Noriu pagirti jus visas už kantrybę ir pastangas, kurias dedate, kad tik mažyliam būtų geriau. thumbup.gif
O aš pas Jumi su tokiu klausimu - gal galit apibūdinti, kokius nors pagrindinius AD požymius? Skaitau skaitau internete ir visai pasimečiau doh.gif
Jau gal prieš kokį gerą mėnesį mano sūneliui paraudo kakliukas. Šeimos daktarė prisakė tepti 3 dienas promadol+essex. Nepadėjo schmoll.gif Paraudo sūnaus kojyčių per kelius linkiai, taip pat pažastys ir alkūnių linkiai. Pradėjo bert pilvuką. Kreipiausi pas alergologę, išrašė visokių kremų - ji mano, kad tai panašu į seborėjinį dermatitą.Tepliojau ir Exomegom, ir dermobazom ir Locobase. Kakliukas raudonas, o nugarytės pusėj kakliukas pleiskanoja. Dabar liepė kelias dienas pateplioti hormoniniu tepaliuku ir vel pas ja uzlekti. Nakti keliasi vaikas tik pavalgyt ir miega toliau. Kasymosi lyg nepastebėjau - tik karts nuo karto veiduka trina. O gal dar per mažas kasystis(jam nepilni 3 men.)O gal tai labiau panašu į AD???
Patarkit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truputukas: 18 vasario 2008 - 17:21
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 18, 19:37)
Smiltte
Nu pas jus tikrai viskas labai rimta  unsure.gif Bet jus saunuoliai, sekmes jums ir toliau  4u.gif Nuotraukytese tavo pupos tiesiog nuostabios  wub.gif Beje, o mazyte AD kolkas isvenge?
Turkijos klimatas turbut kad gerai, bet as joje negaleciau gyventi  biggrin.gif Du kartus buvau ir abu kartus prasidejo odos alergija nuo ju vandens! sad.gif O jis dar taip chlorke smirda  doh.gif
Siandien atsisakem treciojo skiepo  unsure.gif Sesele mano nuostabai net labai pritare.. Sako treciajame dar daugiau bacilu, tai jei pirmieji du issauke AD, tai geriau nerizikuot. Palaukit, kol vaikas sustipres..

Ahaaa rimta unsure.gif ...Saule, mazoji, tikriausiai bus nealergiska tfu tfu tfu...Tiesa, pirma menesi ja buvo labai isbere. As jau kritau i panika, kad ir siai bus tas pats, bet pasirodo-prakaitine. Dabar visas kunels grazus, svelnus,baltas.. man net keista toki kudiki matyti ir rami kokiaaaa bigsmile.gif , zodziu, visiska Migles priesingybe. Kai man prireikia iseiti, Saulei misinio duodame ir nieko, vadinasi, tikrai viskas o.k. Jeigu, sakau, kas ir islis, tai tikrai ne taip stipriai...
O del Turkijos.. ax.gif . Labiausiai del Migles joje gyvename, nors ir musu verslas susijes su sia salimi...Per vasaros karscius pabegame i Lietuva, bet ziema cia fantastika!! bigsmile.gif , kad ir dabar +19C ir jura vos uz 150 m. Aisku, zmoniu mentalitetas skiriasi, bet as dabar savo panom uzsiemusi biggrin.gif , tad mazai man tai rupi irnesakyk.gif . Vanduo.. g.gif turi omeny tikriausiai is krano...kad normaliai unsure.gif cia gal nuo vietos priklauso.
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2008 02 18, 16:02)
Sveikutės. Noriu pagirti jus visas už kantrybę ir pastangas, kurias dedate, kad tik mažyliam būtų geriau. thumbup.gif
O aš pas Jumi su tokiu klausimu - gal galit apibūdinti, kokius nors pagrindinius AD požymius? Skaitau skaitau internete ir visai pasimečiau doh.gif
Jau gal prieš kokį gerą mėnesį mano sūneliui paraudo kakliukas. Šeimos daktarė prisakė tepti 3 dienas promadol+essex. Nepadėjo schmoll.gif Paraudo sūnaus kojyčių per kelius linkiai, taip pat pažastys ir alkūnių linkiai. Pradėjo bert pilvuką. Kreipiausi pas alergologę, išrašė visokių kremų - ji mano, kad tai panašu į seborėjinį dermatitą.Tepliojau ir Exomegom, ir dermobazom ir Locobase. Kakliukas raudonas, o nugarytės pusėj kakliukas pleiskanoja. Dabar liepė kelias dienas pateplioti hormoniniu tepaliuku ir vel pas ja uzlekti. Nakti keliasi vaikas tik pavalgyt ir miega toliau. Kasymosi lyg nepastebėjau - tik karts nuo karto veiduka trina. O gal dar per mažas kasystis(jam nepilni 3 men.)O gal tai labiau panašu į AD???
Patarkit


Kaip ir viskam, kas susije su AD, tam turbut nera lengvo ir vienareiksmio atsakymo doh.gif Bet pagrindiniai, man atrodo, pozymiai: raudona, sausa ir nieztinti oda. Bent jau tokia butu, jei butu nenaudojamos jokios priemones.
Seborejinis dermatitas, tai kai oda atvirksciai - riebi ir prasideda jis nuo galvytes.
Atsakyti
Sveikutės. Grįžom iš alergologės, dar buvom pas dermatologę - diagnozė AD cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltte @ 2008 02 18, 16:04)
Ahaaa rimta  unsure.gif ...Saule, mazoji, tikriausiai bus nealergiska tfu tfu tfu...Tiesa, pirma menesi ja buvo labai isbere. As jau kritau i panika, kad ir siai bus tas pats, bet pasirodo-prakaitine. Dabar visas kunels grazus, svelnus,baltas.. man net keista toki kudiki matyti ir rami kokiaaaa  bigsmile.gif , zodziu, visiska Migles priesingybe. Kai man prireikia iseiti, Saulei misinio duodame ir nieko, vadinasi, tikrai viskas o.k. Jeigu, sakau, kas ir islis, tai tikrai ne taip stipriai...
O del Turkijos..  ax.gif . Labiausiai del Migles joje gyvename, nors ir musu verslas susijes su sia salimi...Per vasaros karscius pabegame i Lietuva, bet ziema cia fantastika!! bigsmile.gif , kad ir dabar +19C ir jura vos uz 150 m. Aisku, zmoniu mentalitetas skiriasi, bet as dabar savo panom uzsiemusi  biggrin.gif , tad mazai man tai rupi  irnesakyk.gif . Vanduo.. g.gif turi omeny tikriausiai is krano...kad normaliai  unsure.gif cia gal nuo vietos priklauso.


Tai gerai nors tai. O gal Sauluzei jau klimatas padeda. Mano dukryte irgi kolkas labai rami, pavalgo ir juokias.. iki kol isalksta biggrin.gif Aisku, dabar gerai - as salia ir galiu tepti ir tepti oda, valgo tik MP.. Neramu, kaip bus veliau.

Gali but, kad vanduo is krano nevienodas. Mes abu kartus i ta pacia vieta vaziavom. Priminei doh.gif Jau tas ju mentalitetas, blogesnis net uz vandeni biggrin.gif
Atsakyti
Idomu, ar tai kaip nors susije, ar sutapimas, kad su AD dauguma vaikiuku buna pernesioti t.y. gime veliau nei 40 sav. bent jau is mano pazistamu rato taip yra.. g.gif
As ir Migle, ir Saule su skatinamais gimdziau. Viena alergiska, o kita kol kas nesimato........
Atsakyti