Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Smiltte @ 2008 02 20, 16:17)
Idomu, ar tai kaip nors susije, ar sutapimas, kad su AD dauguma vaikiuku buna pernesioti t.y. gime veliau nei 40 sav. bent jau is mano pazistamu rato taip yra.. g.gif
As ir Migle, ir Saule su skatinamais gimdziau. Viena alergiska, o kita kol kas nesimato........

g.gif Mano sūnelis gimė laiku (3 dienos vėliau, nei buvo apskaičiuota), be skatinamųjų. MB (irgi turi AD) tikrai buvo pernešiotas
Atsakyti
skaitau skaitau ir galvoju, kad tik mums nebutu tas pats baisusis AD g.gif
pas dukryte yra tokie du plemai ant kaktytes ir ant zanduko unsure.gif rytais ypac paraudonuoja, o bunant kieme tarsi isnyksta.. ir taip jau kokiu pora menesiu...
ir nesuprasi nuo ko verysad.gif tiesa turim kate... ir mano mama kategoriskai praso jos atsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltte @ 2008 02 20, 15:17)
Idomu, ar tai kaip nors susije, ar sutapimas, kad su AD dauguma vaikiuku buna pernesioti t.y. gime veliau nei 40 sav. bent jau is mano pazistamu rato taip yra.. g.gif
As ir Migle, ir Saule su skatinamais gimdziau. Viena alergiska, o kita kol kas nesimato........


Kad kazin.. bent jau niekur apie tai neraso..
Nors idomumo delei reiktu kad ir cia apklausa padaryti biggrin.gif
O paveldeti dukryte negalejo? As tai prisiminiau, kad kai nescia buvau kazkokia nosies alergija buvo. Galvoju pelesiui, nes naujam name gyvenant to nebera. Bet raso, kad vaikai gali tureti AD, kai tevai turi AD, astma arba sienlige. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(zipzip @ 2008 02 20, 15:30)
skaitau skaitau ir galvoju, kad tik mums nebutu tas pats  baisusis AD g.gif
pas dukryte yra tokie du plemai ant kaktytes ir ant zanduko  unsure.gif  rytais ypac paraudonuoja, o bunant kieme tarsi isnyksta.. ir taip jau kokiu pora menesiu...
ir nesuprasi nuo ko verysad.gif tiesa turim kate... ir mano mama kategoriskai praso jos atsisakyti  g.gif



...ir mes turim kate, ir mano mama praso jos atsisakyti biggrin.gif
Bet as dar delsiu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 20 vasario 2008 - 18:16
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 20, 16:18)
...ir mes turim kate, ir mano mama praso jos atsisakyti  biggrin.gif
Bet as dar delsiu...  unsure.gif



na manau, kad teks aukoti kate verysad.gif gaila zveriuko, bet vaikas juk visu svarbiausias vistiek wub.gif
Atsakyti
Gal kas po ranka turi Essex kremo sudetines dalis?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
na nezinau ar cia tikrai taip su tuo gimimu po 40 savaites. Mes gimem dar net pora savaiciu anksciau.

turiu Essex ne kremo, bet tepalo sudetines dalis, tai skystas parafinas ir vazelinas.
Va dar radau essex drekinamojo losijono sudeti - vanduo, vazelinas, metil gliukozes seskvistearatas,dimetikono PEG-20 metil gliukozes seskvistearatas, benzin alkoholis, ciklometikonas, gliceri monostearatas, stearinine rugstis, palmitine rugstis, cetil alkoholis, magnio aliuminio silikatas, karbomeras 941, natrio hidroksidas.
Atsakyti
QUOTE(uogyte3 @ 2008 02 20, 21:05)
na nezinau ar cia tikrai taip su tuo gimimu po 40 savaites. Mes gimem dar net pora savaiciu anksciau.

turiu Essex ne kremo, bet tepalo sudetines dalis, tai skystas parafinas ir vazelinas.
Va dar radau essex drekinamojo losijono sudeti - vanduo, vazelinas, metil gliukozes seskvistearatas,dimetikono PEG-20 metil gliukozes seskvistearatas, benzin alkoholis, ciklometikonas, gliceri monostearatas, stearinine rugstis, palmitine rugstis, cetil alkoholis, magnio aliuminio silikatas, karbomeras 941, natrio hidroksidas.


aciuks.gif
Atsakyti
Susidariau ispudi, kad Lietuvoj labai daug kas naudoja Essex. Tai ta tepala is parafino ir vazelino?
Panasiai ir isivaizdavau, kad koks nors bazinis emolientas.
Essex losjonas tai jau sudetingiau skamba mirksiukas.gif Bet bendras vaizdas aiskus smile.gif

O ar padeda kam Sudocrem? As pabandziau, lyg ir nieko.. reiks ilgesni laika juo patept g.gif
Atsakyti
O mano mazius AD susirgo budamas beveik 2 metuku. verysad.gif Pradzioj buvo pora sausesniu demiu, o veliau pakilus temperaturai demes per visas kojytes isplito, taip pat truputi rankas, pilvuka ir zandukus beria. Vis tik kojos baisiausiai - dideli sausi plotai - beveik per visas kojas, kurie ilgainiui lyg "surageja", niezti. Tradicine medicina visiskai nusivylem. Gulejom savaite alergologiniam, tik stresas vaikui (apie gydytoju elgesi ten patyliu), o kraujo tyrimas visus 0 parode. Gerai tik tiek, kad gavom recepta vitamininiam tepalui, kuriuo ir tepames nuolat.
Kolkas nutariau bandyt gydytis zolelemis (vienas geriant, kitas pilant i vonia). Ziuresim, koks bus rezultatas. Kolkas raudoni lyg nueme, o niezulys deja lieka unsure.gif Tiesa, tik pora dienu taip gydomes.
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2008 02 21, 15:43)
O mano mazius AD susirgo budamas beveik 2 metuku.  verysad.gif Pradzioj buvo pora sausesniu demiu, o veliau pakilus temperaturai demes per visas kojytes isplito, taip pat truputi rankas, pilvuka ir zandukus beria. Vis tik kojos baisiausiai - dideli sausi plotai - beveik per visas kojas, kurie ilgainiui lyg "surageja", niezti. Tradicine medicina visiskai nusivylem. Gulejom savaite alergologiniam, tik stresas vaikui (apie gydytoju elgesi ten patyliu), o kraujo tyrimas visus 0 parode. Gerai tik tiek, kad gavom recepta vitamininiam tepalui, kuriuo ir tepames nuolat.
Kolkas nutariau bandyt gydytis zolelemis (vienas geriant, kitas pilant i vonia). Ziuresim, koks bus rezultatas. Kolkas raudoni lyg nueme, o niezulys deja lieka  unsure.gif Tiesa, tik pora dienu taip gydomes.

Sekmes surasti jums tinkancias priemones ir pasveikti. As siulau kreiptis i homeopatus (ir pati ten eisiu), nes vis tiek liga reikia varyti is vidaus, o ne su kremukais, kurie tik laikinai padeda..
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2008 02 21, 16:43)
Gulejom savaite alergologiniam, tik stresas vaikui (apie gydytoju elgesi ten patyliu), o kraujo tyrimas visus 0 parode. Gerai tik tiek, kad gavom recepta vitamininiam tepalui, kuriuo ir tepames nuolat.

O kur gulėjot - Antakalnyje?

QUOTE(uogyte3 @ 2008 02 21, 23:15)
Sekmes surasti jums tinkancias priemones ir pasveikti. As siulau kreiptis i homeopatus (ir pati ten eisiu), nes vis tiek liga reikia varyti is vidaus,  o ne su kremukais, kurie tik laikinai padeda..

drinks_cheers.gif Mes neseniai buvom, gavom vaistukų - neužilgo pradėsim bandyt.
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2008 02 21, 22:40)
O kur gulėjot - Antakalnyje?
drinks_cheers.gif Mes neseniai buvom, gavom vaistukų - neužilgo pradėsim bandyt.

O pas ka buvot?
Atsakyti