Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

O kažin, kodėl po maitinimo/nėštumo krūtinė sumažėja?
Skaičiau kažkada straipsnelį, kuriam buvo aprašyti plastikos chirurgų atlikti tyrimai apie nėštumą ir moters krūtis. Jie nerado koreliacijos tarp moters krūtinės formos pakitimo ir maitinimo. Užtat nėštumų kiekis iš tikro keičia moteris krūtinės formą. Tam įtakos ypač turi tai, ar moteris rūkė, kadangi tokioms moterims trūksta medžiagų, kurios padeda išlaikyti krūtinės formą. Dėl krūtinės sumažėjimo... dažnai moterys nors ir lygina savo krūtinę su krūtine prieš nėštumą, bet tą palyginimą šiek tiek iškraipo dėl nėštumo ir maitinimo padidėjusios krūtinės vaizdas. Atrodo, jog krūtinė prieš nėštumą irgi buvo šiek tiek didesnė. Nors moterims, kurios vaikutį maitino keletą metų, krūtinė iš tikro šiek tiek sumažėja . Bet po kiek laiko riebaliukai atsistato ir krūtinė grįžta į priešnėštuminį dydį.
Tai vat įdomu, kaip yra iš tikrųjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 07 12, 16:22)
O kažin, kodėl po maitinimo/nėštumo krūtinė sumažėja?
Skaičiau kažkada straipsnelį, kuriam buvo aprašyti plastikos chirurgų atlikti tyrimai apie nėštumą ir moters krūtis. Jie nerado koreliacijos tarp moters krūtinės formos pakitimo ir maitinimo. Užtat nėštumų kiekis iš tikro keičia moteris krūtinės formą. Tam įtakos ypač turi tai, ar moteris rūkė, kadangi tokioms moterims trūksta medžiagų, kurios padeda išlaikyti krūtinės formą. Dėl krūtinės sumažėjimo... dažnai moterys nors ir lygina savo krūtinę su krūtine prieš nėštumą, bet tą palyginimą šiek tiek iškraipo dėl nėštumo ir maitinimo padidėjusios krūtinės vaizdas. Atrodo, jog krūtinė prieš nėštumą irgi buvo šiek tiek didesnė. Nors moterims, kurios vaikutį maitino keletą metų, krūtinė iš tikro šiek tiek sumažėja . Bet po kiek laiko riebaliukai atsistato ir krūtinė grįžta į priešnėštuminį dydį.
Tai vat įdomu, kaip yra iš tikrųjų smile.gif

Nu jezusmarija doh.gif lygiai taip pat, kaip internete vakar perskaiciau, kad nestumo testas buna teigiamas 5 dioena po ovuliacijos.. doh.gif koks visiskas neisprusimas ir elementariu dalyku neismanymas doh.gif

Aiskinu koreliacija: pastojus, pas moteri sparciai gaminasi/turi gamintis progesterono, kuris atsako uz vaisiaus isityvirtinima gimdoje, kol placenta silpna. Didelis progesterono kiekis salygoja viduriu uzkietejima, bendros kuno mases padidejima; taip pat gaminasi prolaktinas, del kurio padideja pieno liaukos. Nuo pat implantacijos dienos prasideda visi sie hormoniniai pokyciai moters organizme ir baigiasi kai prolaktinas nukrenta iki normalaus lygio, tada moteris nustoja maitinti ir jai prasideda iprastas ciklas. Tuo pat metu, grazi stambi, stovinti krutine taip pat atsileidzia, nukarsta nuo nuolatinio jos tampymo, pieno issiurbimo ir t.t. Taciau kai kuriais atvejais, itin retais, krutine lieka kaip pastojus, didesne nei iprastai. bet toli grazu ne faktas, kad po antro vaiko ji nenukars. Ir as asmeniskai puikiai zinau kaip atrode mano krutine iki nestumo ir kaip ji atrodo dabar, nors iki maitinimo as net nedatempiau. Nestumas visiskai subjaurojo ja, absoliuciai ir man plastine operacija tiesiog yra butinybe, nes mano krutine atrodo neestetiskai. Tiesiog neestetiskai. ir pagrinde ne dydyje esme, o formoje. Labai keiciasi forma.

Be to, nera medziagu, kurie atsako uz krutines stambuma. jeigu jus turite omenyje rukyma - tai papildomos vitamino E dozes dar nei vienai nemaise. krutine - tai riebalai. Parodykite man nors viena pampuska su maza krutine. Ir nors viena liesa - su naturaliai didele. Yra keletas fiziniu pratimu, kurie patempia raumenis, ant kuriu laikosi krutine, bet niekada jokie pratimai ir jokie vitaminai krutines nepadidins. Arba riebalai, arba silikonas. ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 12 liepos 2012 - 15:58
Maidenana, ramiau 4u.gif Tikrai nenoriu konfliktuoti, bet labai svarbus dalykas yra ir teksto suvokimas ir informacijos apdorojimas. Bei taktas. Savo nuomonės nerašiau, ir nieko "nemanau". Sutrumpintai atpasakojau, ką perskaičiau. Tik nesupratau, ką jūs pavadinote neišprususiu. Mane ar Rinker B, Veneracion M, Walsh CP. (University of Kentucky College of Medicine), atlikusius tyrimą? Tikiuosi, kad antras variantas.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 07 12, 16:22)
O kažin, kodėl po maitinimo/nėštumo krūtinė sumažėja?
Skaičiau kažkada straipsnelį, kuriam buvo aprašyti plastikos chirurgų atlikti tyrimai apie nėštumą ir moters krūtis. Jie nerado koreliacijos tarp moters krūtinės formos pakitimo ir maitinimo. Užtat nėštumų kiekis iš tikro keičia moteris krūtinės formą. Tam įtakos ypač turi tai, ar moteris rūkė, kadangi tokioms moterims trūksta medžiagų, kurios padeda išlaikyti krūtinės formą. Dėl krūtinės sumažėjimo... dažnai moterys nors ir lygina savo krūtinę su krūtine prieš nėštumą, bet tą palyginimą šiek tiek iškraipo dėl nėštumo ir maitinimo padidėjusios krūtinės vaizdas. Atrodo, jog krūtinė prieš nėštumą irgi buvo šiek tiek didesnė. Nors moterims, kurios vaikutį maitino keletą metų, krūtinė iš tikro šiek tiek sumažėja . Bet po kiek laiko riebaliukai atsistato ir krūtinė grįžta į priešnėštuminį dydį.
Tai vat įdomu, kaip yra iš tikrųjų smile.gif


bet koks tyrimas turi buti labai skeptiskai vertinamas, kokia imtis, atrankos kriterijai ir t.t.

Is asmenines patirties, ir pokalbio su plastiniu chirurgo: mazos krutys po nestumo sumazeja, dideles padideja doh.gif tai nera desnis, tiesiog dazniausiai taip buna smile.gif

Mano didele krutine, po maitinimo liko padidejusi 3 dydziais doh.gif forma nepasikeite, atsikraciau jos skalpelio pagalba thumbup.gif siuo metu esu be galo laiminga, vel patinku sau thumbup.gif bet.... bijau antro nestumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 07 12, 19:11)
Maidenana, ramiau 4u.gif Tikrai nenoriu konfliktuoti, bet labai svarbus dalykas yra ir teksto suvokimas ir informacijos apdorojimas. Bei taktas. Savo nuomonės nerašiau, ir nieko "nemanau". Sutrumpintai atpasakojau, ką perskaičiau. Tik nesupratau, ką jūs pavadinote neišprususiu. Mane ar Rinker B, Veneracion M, Walsh CP. (University of Kentucky College of Medicine), atlikusius tyrimą? Tikiuosi, kad antras variantas.

Tai aisku, kad tuos, kurie atliko si nesamoninga tyrima. Gal tiesiogiai zindymas nera susijes, taciau hormonai, odos plastika ir panasus aplinkiniai faktoriai padaro nenugincyjamu fakta, kad zindant, krutine gali tiek nukarti, tiek likti padidejusi. Bet nei viena krutine neliks identiska tai, kuri buvo pries pastojant.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 07 12, 15:22)
O kažin, kodėl po maitinimo/nėštumo krūtinė sumažėja?
Skaičiau kažkada straipsnelį, kuriam buvo aprašyti plastikos chirurgų atlikti tyrimai apie nėštumą ir moters krūtis. Jie nerado koreliacijos tarp moters krūtinės formos pakitimo ir maitinimo. Užtat nėštumų kiekis iš tikro keičia moteris krūtinės formą. Tam įtakos ypač turi tai, ar moteris rūkė, kadangi tokioms moterims trūksta medžiagų, kurios padeda išlaikyti krūtinės formą. Dėl krūtinės sumažėjimo... dažnai moterys nors ir lygina savo krūtinę su krūtine prieš nėštumą, bet tą palyginimą šiek tiek iškraipo dėl nėštumo ir maitinimo padidėjusios krūtinės vaizdas. Atrodo, jog krūtinė prieš nėštumą irgi buvo šiek tiek didesnė. Nors moterims, kurios vaikutį maitino keletą metų, krūtinė iš tikro šiek tiek sumažėja . Bet po kiek laiko riebaliukai atsistato ir krūtinė grįžta į priešnėštuminį dydį. Tai vat įdomu, kaip yra iš tikrųjų smile.gif

As nerukiau, krutine neatrode, o buvo didesne, nesiojau B dydzio liemeneles. Po antro vaikucio nenukaro, o neliko visai, tad dabar ir A dydzio liemenele lieka pustuste. Svoris identiskas kaip pries nestuma, o va krutu riebaliukai kazkur nunyko. Treneris pasake, kad nepadidins man ne puse dydzio ir kreiptis reikia ne i ta istaiga lotuliukas.gif Artimai draugei po zindymo krutine liko visu dydziu didesne-kodel, neaisku . Tyrimai tyrimais, o faktai kitokie ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa 131: 19 liepos 2012 - 15:55
Esu už plastinę chirurgiją.Jei tik yra noro kažką koreguoti ir finansai leidžia,tai visom keturiom UŽ biggrin.gif Pati mielai šį tą pakoreguočiau,bet per artimiausius 5-7metus tik pasvajot galėsiu apie tai,nes reik mokslus baigt,darbą susirast ir tada bus galima pamąstyt,jei alga bus gera.
Atsakyti
niekad neturejau dideles krutines, pries gimdymus turejau vos A bet nors kazkas buvo o va po tryju vaikuciu nieko nebeliko net to AA o tiesiog plokstuma doh.gif todel esu pasiryzus plastinej operacijai kad nors kazka tureciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 07 12, 16:22)
Skaičiau kažkada straipsnelį, kuriam buvo aprašyti plastikos chirurgų atlikti tyrimai apie nėštumą ir moters krūtis. Jie nerado koreliacijos tarp moters krūtinės formos pakitimo ir maitinimo. Užtat nėštumų kiekis iš tikro keičia moteris krūtinės formą.

Kazin ar daug tyrime dalyvavo moteru, kurios maitino vaikus, bet nebuvo nescios pries tai? Objektyvumo vardan, tokiu turejo buti bent puse. Ir kaip gali nepakeisti krutines formos nuolatinis padidejimas/sumazejimas, kaip kad buna maitinant? Pievos kazkokios, o ne tyrimas.

Atsakant i temos klausima - manau, kad plastine chirurgija yra stebuklas, grazinantis zmogui pasitikejima savimi. Zinoma, kai to tikrai reikia ir kai ja naudojamasi su saiku.
Atsakyti
QUOTE(Chanel. @ 2012 09 10, 02:46)
niekad neturejau dideles krutines, pries gimdymus turejau vos A bet nors kazkas buvo o va po tryju vaikuciu nieko nebeliko net to AA o tiesiog plokstuma  doh.gif  todel esu pasiryzus plastinej operacijai kad nors kazka tureciau  mirksiukas.gif


As irgi niekada neturejau tos grazios ir dailios krutines + dar ir asimetriska buvo. Tad nusprendziau pasididinti ir suvienodinti. Ir esu labai patenkinta ir kitom galiu patarti. Aisku dar poros draugiu rekomendacijom pasinaudojusi nuvykau pas plastikos chirurga Jankuna Klaipedoje pasikonsultavau ir atliko operacija, labai dziaugiuosi savo krutine. Dar girdejau, kad ir Londone jis konsultuoja.


Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti