Įkraunama...
Įkraunama...

Gabrielius

Man gražus. Kol mažas buvo Gabrytis, dabar Gabrielius. Gabrielis - nelabai. Be to ir vaikinas šviesių garbanų, mėlynų akių ir labai pasiutęs. Nesakyčiau, kad nevyriškas vardas, mokykloj buvo Gabas - pasiutusiai gražus ir fainas, mergos dėl jo iš proto ėjo biggrin.gif

Angliškai, ar užsienyje kitur, niekas ten nevargtų su Gabrielijus, o sakytų Gabriel ir tiek, juk yra toks vardas.

http://youtu.be/l28Ksllbn48

Galų gale žmogus vardą puošia.
Atsakyti
Man nelabai, nei Gabriele, nei Gabrielius... kazkaip sunku man su situo vardu - italijoj be galo daug vyru vardu Gabriele.... zodziu, geriau kiti angelai - Mykolas, Rafaelis... tongue.gif
Atsakyti
man Gabrielius wub.gif
Atsakyti
Mano 2 metuku sunelio vardas Gabrielius (reikshme - Dievo karys).. Dabar manau nesugalwohiau dar grazhesnio wardo nei shis smile.gif Ir beje ,labai geras berniukas sunglasses2.gif
Atsakyti
Grazus vardas, bet man per saldus. ax.gif
Atsakyti
O man kaip tik vyriškas, gražus vardas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almutė+: 22 rugpjūčio 2012 - 19:59
kol kas sukasi tik vienintis sis vardas musu suneliui, kuris turetu gimti vasario men., daugiau neuzkliuna jokie
Atsakyti
Labai grazus vardas 4u.gif Laukiam berniuko, tai vienas is dvieju pasirinkimu, ziuresim ar vaikiukui tiks kai gims wub.gif
Atsakyti
grazus vardukas 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Pats gražiausias vardas thumbup.gif
Atsakyti
Kai laukiausi abu kartus šis vardas buvo saraše, bet išrinkom kitus vardus smile.gif Bet šis ir labai gražus wub.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas
Atsakyti