Įkraunama...
Įkraunama...

Mykolo Romerio universitetas, MRU

QUOTE(Jrgtstan @ 2008 12 30, 23:17)
svarbu nereiketu situacijas aiskinti. nes per seminara liepe skaityti ir pasakoti kaip ta situacija iveiktum, ka darytum, ar pavojinga ir pan. o kaip kiti destytojai??

Per seminarus tai ji budavo tokia pogriezte ir reikli,taciau per iskaita ne,tas labai nudziugino,taciau taip buvo pernai blush2.gif o dabar nzn.
Atsakyti
labukas mirksiukas.gif
ieskau siek tiek info, galvoju gal jus ka zinot 4u.gif
turiu socialinio darbo profesini bakalaura ( kolegijos ), radau, kad mru galiu studijuot islyginamasias ( soc.darbo, vaiko teisiu apsaugos arba socialines gerontologijos ), tarkim pasirenku vaiku teise g.gif o po to magistra irgi turiu butinai su soc. darbu susijusi baigt g.gif ? noretus gal kiek kitokios pakraipos g.gif
Atsakyti
Labutis visoms..gal galetu kuri pagalebti, man reikia parasyti referata "Darbuotojo teises ir pareigos darbo saugos ir sveikatos srityje" gal kuri nors turit kokios tai info, labai buciau dekinga blush2.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas zino, jeigu as paveluosiu susimoketi uz mokslus pora menesiu, ar mane isbrauks is sarasu? g.gif
Atsakyti
Labutis... Gal kas gali patart ką iš šių alternatyviai pasirenkamų dalykų galima būtų drąsiai rinktis????
Socialinio dialogo instituciniai ir teisiniai pagrindai. R.Guobaitė
Informacinė visuomenė ir elektroninė valdžia. E.Leichteris
Viešojo administravimo lyginamoji analizė. A.Patapas
Viešojo sektoriaus ekonomika. I.Panovas
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 28, 04:57)
labukas mirksiukas.gif
ieskau siek tiek info, galvoju gal jus ka zinot 4u.gif
turiu socialinio darbo profesini bakalaura ( kolegijos ), radau, kad mru galiu studijuot islyginamasias ( soc.darbo, vaiko teisiu apsaugos arba socialines gerontologijos ), tarkim pasirenku vaiku teise g.gif o po to magistra irgi turiu butinai su soc. darbu susijusi baigt g.gif ? noretus gal kiek kitokios pakraipos g.gif

Sveikute, as baigiau soc.darba VU, o i Romeri istojau i mokesciu administravimo magistra ir nebuvo islyginamuju studiju, tikrai nebutina magistro rinktis tik pagal bakalauro specialybe. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2009 02 05, 14:14)
Sveikute, as baigiau soc.darba VU, o i Romeri istojau i mokesciu administravimo magistra ir nebuvo islyginamuju studiju, tikrai nebutina magistro rinktis tik pagal bakalauro specialybe. 4u.gif


mirksiukas.gif ,matai, tavo bakalauras buvo universitetinis, o pas mane tik kolegijos doh.gif kiek pasiaiskinau, tai truputeli kitokia politika su tuo kolegijos bakalauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2009 01 30, 16:58)
sveikos, gal kas zino, jeigu as paveluosiu susimoketi uz mokslus pora menesiu, ar mane isbrauks is sarasu?  g.gif

taip doh.gif
Atsakyti
Nefertyte, ko Jus gasdinat zmones?Jei tylesi ir lauksi,kol atseks , kad nesumokejai- tai ir tai duos termina susimoket. O jei parasys studentas prasyma dekano vardu-
visada leidzia sumoket ar dalimis, ar veliau.
Atsiprasau uz nelietuviska srifta
Atsakyti
Domina, kada prasideda islyginamuju studiju paskaitos?
Rugsejo men? Neradau tvarkarascio praeitu metu.

Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2009 01 30, 17:58)
sveikos, gal kas zino, jeigu as paveluosiu susimoketi uz mokslus pora menesiu, ar mane isbrauks is sarasu?  g.gif

pasiskambink metodininkei. bet manau neishbrauks
Atsakyti
QUOTE(kapibara @ 2009 02 11, 10:07)
Nefertyte, ko Jus  gasdinat zmones?Jei tylesi ir lauksi,kol atseks , kad nesumokejai- tai ir tai duos termina susimoket. O jei parasys studentas prasyma dekano vardu-
visada leidzia sumoket ar dalimis, ar veliau.
Atsiprasau uz nelietuviska srifta

as negasdinu tiesiog nuostatose taip parasyta smile.gif
Atsakyti