Įkraunama...
Įkraunama...

Mykolo Romerio universitetas, MRU

QUOTE(modestina @ 2009 11 11, 02:58)
musėt buvo smegenys aptirpę, kai sugalvojau stot į šį universitetą... dar tokios pinigų plovyklos neteko matyt...


Tai negi čia tas pats, kaip pvz. VU Teisės fakultete neakivaizdiniam? Nes aš kaip tik iš jo noriu pebėgti ir pereiti į MRU...
Atsakyti
(musėt buvo smegenys aptirpę, kai sugalvojau stot į šį universitetą... dar tokios pinigų plovyklos neteko matyt...)


Tikrai papasakokit, kaip ten su tom teises studijom mru, nes pati ketinu ten studijuoti.
p.s.gal yra cia istojusiu i mru teises ir valdymo vakarines studijas?
Atsakyti
Sveikos, gal galetumete papasakoti kanors apie dest. Egle Kazlauskiene, ji mano darbo vadove, koks pas jos stilius. leidzia darbus el pastu siusti? gerai padeda pasiruost gynimams?
Atsakyti
gal kas galetu papasakoti apie teises krypties papildomas studijas? mane domina tvarkarastis, ar stipriai spaudzia, ar dirbanciam zmogui iseitu normaliai mokytis?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 06 19, 13:26)
gal kas galetu papasakoti apie teises krypties papildomas studijas? mane domina tvarkarastis, ar stipriai spaudzia, ar dirbanciam zmogui iseitu normaliai mokytis?

Mane irgi šis klausimas domina, nes noriu šiais metais stoti Kaune į papildomas studijas.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 29, 21:57)
gal kas is jusu studijuoja ES teise, kaip ten viskas vyksta, kaip aplinka  ax.gif


mano pazistama vargino tai, kad viskas anglu kalba 4u.gif o daugiau jokiu bedu.
Atsakyti
Mergaites gal kas nors mokesi riomerije teises ir muitines veikla istestines studijas... kaip vyko sesijos ar visom dienom ar tik po puse? labai idomu butu
Atsakyti
Sveikos merginos, nezinau a cia rasau rolleyes.gif bet.. man iskilo toks klausimelis, gal kuri zinote kaip yra su istestiniu studiju pirma izangine sesija rugsejo men? ar butina i ja atvykti, kiek zinau vykdoma registracija.. bet gal imanoma viska internetu sutvakyti, siais metais istojau i teise ir ikiteismini neakivazdziai, bet nera galimybes butent i ta pirma sesija parvaziuoti sad.gif jei kuri zinote, prasau papasakokite placiau
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors laikete Konstitucines Teises egzamina pas Vytauta Sinkevičiu ir galetu pakomentuoti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal teko susiduri su B. Mikulskiene (Sprendimų priėmimo teorija) ištęstinės st. Gal turit konspektų?
Atsakyti
sveiki, gal kas padetu parasyti rasto darba, arba rekomenduotu patikima zmogu?
Atsakyti

Sveiki, gal zinot, kur galima tuos ikainius surasti už egzamino perlaikyma?

Atsakyti