Įkraunama...
Įkraunama...

Mykolo Romerio universitetas, MRU

Nu jungiuos prie jūsų... 4u.gif
Mąstau šiemet stot į magistrantūrą... g.gif
labiausiai norisi į "teisę ir valdymą"... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 06 06, 08:50)
Nu jungiuos prie jūsų...  4u.gif
Mąstau šiemet stot į magistrantūrą...  g.gif
labiausiai norisi į "teisę ir valdymą"...  ax.gif

aš dabar neakivaizdžiai studijuoju šitą dalyką, atėjau visai iš kito universiteto be teisinio išsilavinimo, bet jeigu kas leistų atsukti laiką atgal, tai tokios klaidos savo gyvenime daugiau nedaryčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 06 06, 10:16)
aš dabar neakivaizdžiai studijuoju šitą dalyką, atėjau visai iš kito universiteto be teisinio išsilavinimo, bet jeigu kas leistų atsukti laiką atgal, tai tokios klaidos savo gyvenime daugiau nedaryčiau  schmoll.gif



na va kaip blink.gif o aš galvoju irgi magistratūrą studijuot šitą dalyką.O tai gal žinai kokią lengvesnę specialybę pasirinkt šitam uiversitete , nes aš irgi nieko bendro su teise neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 06 06, 10:16)
aš dabar neakivaizdžiai studijuoju šitą dalyką, atėjau visai iš kito universiteto be teisinio išsilavinimo, bet jeigu kas leistų atsukti laiką atgal, tai tokios klaidos savo gyvenime daugiau nedaryčiau  schmoll.gif

o kodėl? papasakok plačiau... 4u.gif
Aš kol kas galvoju apie šias specialybes:
1 teisė ir valdymas
2 veiklos auditas
3 mokesčių administravimas
4 viešojo sektoriaus strateginis valdymas...
O baigiau bakalaurą Statistiką... Gryna metieka ir informatika vien... Per gerklę man tie tikslieji lenda dabar...
Šiaip magistrantūros reik, nes girdėjau, kad į valstybės tarnyvą lengviau pereit... Tai ne tik dėl savęs noriu mokytis, bet gal ir darbe pasitarnaus...

Visom,kurios gali bent ką nors pasakyt apie kurią nors iš mano pavardintų specialybių, būsiu be galo dėkinga 4u.gif

Tiesa, o univero svetainėj tai toj specialybių lentelėj pažymėta, kad yra vakarinės teisės studijos... Šiaip į vakarines labiausiai noriu... Ten gal kas sumaišyta, kad čia kiek skaitinėjau, tai tik neakivaizdinės ir dieninės studijos minimos... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 06 birželio 2007 - 09:26
QUOTE(biblioteka @ 2007 05 15, 10:09)
  į kokias studijas būtų geriau stoti į dieninies ar neakivaizdines jei esu dirbanti, kaip ten yra su lankymu...?iš anksto labai dėkoju...gal ir aš kam nors galėčiau padėti, dirbu bibliotekoje su knygomis, tai už informaciją skolinga nelikčiau

mokausi neakivaizdžiai, dirbu, ir važinėjuosi į sesijas iš kito Lietuvos galo. Sesijų metu lankiau visas paskaitas , man labai labai jos patiko ir davė daug naudos. Mano kai kurie kolegos nelankė beveik nė vienos paskaitos, ir ką - išsilaikė visus egzus ir neprastai. Labai daug turi reikšmės grupė. Mes turim nepaprastai gerą seniūnę, o ir visa grupė labai draugiška, jei kas gauna kokios medžiagos- tuoj viskas į bendrą pašto dėžutę patenka, ir dėstytojai beveik visą medžiagą sudeda į mūsų nurodytą pašto dėžutę. Tik tiek , kad nelankydamas pats daug prarandi, kur sausai skaityti, o kur išklausyti speco paruoštos paskaitos. Vienzo, esu labai patenkinta mokslais thumbup.gif Ir dar, seniūnė visada sutaria su dėstytojais , jei norim iš anksto išsilaikyti, tai nereikia niekuo rūpintis, atvažiuoji nurodytu laiku į nurodytą vietą, išsilaikai ir namo.
Atsakyti
Gal kas žinot kur pasiskaityt apie tai, kaip formuojamas konkursinis balas į magristrantūros studijas? Nes man sakė, kad lygtais ima konkrečių dalykų pažymius, o ne bendrą vidurkį (šalia valst. egzų), tai tokiu atveju būtų įdomu sužinot kokius (kad jei ką- pasitempt ties jais biggrin.gif ). Neradau MRU svetainėj nieko tuo klausimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 06 10, 17:17)
Gal kas žinot kur pasiskaityt apie tai, kaip formuojamas konkursinis balas į magristrantūros studijas? Nes man sakė, kad lygtais ima konkrečių dalykų pažymius, o ne bendrą vidurkį (šalia valst. egzų), tai tokiu atveju būtų įdomu sužinot kokius (kad jei ką- pasitempt ties jais  biggrin.gif ). Neradau MRU svetainėj nieko tuo klausimu  g.gif

Konkursinį balą sudaro dviejų dalių suma:
- baigiamųjų egzaminų ir (arba) baigiamojo darbo pažymių aritmetinis vidurkis, padaugintas iš 0,8 svertinio koeficiento;
- likusiųjų diplomo priedo arba priedėlio (toliau – priedas) pažymių aritmetinis vidurkis.

taip kad nelemia koks nors atskiras egzaminas, jamamas bendras vidurkis.
reikšmės neturi ir pasirinktas baigiamasis egzaminas. belekokį pasirinkusi galėsi bandyt stot į belekokį magistrą.
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2007 06 10, 19:56)
Konkursinį balą sudaro dviejų dalių suma:
- baigiamųjų egzaminų ir (arba) baigiamojo darbo pažymių aritmetinis vidurkis, padaugintas iš 0,8 svertinio koeficiento;
- likusiųjų diplomo priedo arba priedėlio (toliau – priedas) pažymių aritmetinis vidurkis.

taip kad nelemia koks nors atskiras egzaminas, jamamas bendras vidurkis.
reikšmės neturi ir pasirinktas baigiamasis egzaminas. belekokį pasirinkusi galėsi bandyt stot į belekokį magistrą.


ačiukas už paaiškinimą 4u.gif
dezinformacija gaunas kai kažkas kažkur girdėjo kažką šnekant... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tekilla @ 2007 06 06, 09:23)
na va kaip  blink.gif o aš galvoju irgi magistratūrą studijuot šitą dalyką.O tai gal žinai kokią lengvesnę specialybę pasirinkt šitam uiversitete , nes aš irgi nieko bendro su teise neturiu.


Na, tekilla, ar išsirinkai ką? Man irgi laikas apsispręsti, bet kuo toliau, tuo sunkiau. Gal galit studijuojančios patarti magistratūros specialybę, kur nėra matematikos...Susipykusi aš su ja... ax.gif
Atsakyti
[quote=Amry,2007 06 06, 10:24]
o kodėl? papasakok plačiau... 4u.gif
Aš kol kas galvoju apie šias specialybes:
1 teisė ir valdymas
2 veiklos auditas
3 mokesčių administravimas
4 viešojo sektoriaus strateginis valdymas...
Visom,kurios gali bent ką nors pasakyt apie kurią nors iš mano pavardintų specialybių, būsiu be galo dėkinga 4u.gif
as studijuoju viesaji administravima,neakivaizdziai.Visus darbus turiu kuriu ir tau reikes jei mokinsies tenai , galesiu duot 4u.gif Galiu tik tiek pasakyt jog mokytis tikrai nereikia, jei turi truputis proto viska issilaikysi tongue.gif .Tikrai nera sunku.
del vakariniu studiju ten tokiu nera.Yra tik dienines ir neakivaizd.
Mokesciu administravimas irgi panasiai.Mokintis perdaugiausiai nereikia tongue.gif .
Tikiuosi neprisinekesiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2007 06 28, 12:36)
as studijuoju viesaji administravima,neakivaizdziai.Visus darbus turiu kuriu ir tau reikes jei mokinsies tenai , galesiu duot 4u.gif Galiu tik tiek pasakyt jog mokytis tikrai nereikia, jei turi truputis proto viska issilaikysi tongue.gif .Tikrai nera sunku.
del vakariniu studiju ten tokiu nera.Yra tik dienines ir neakivaizd.
Mokesciu administravimas irgi panasiai.Mokintis perdaugiausiai nereikia tongue.gif .
Tikiuosi neprisinekesiu  4u.gif

oj nuraminai , ačiū 4u.gif mokesčių administravimo nėra, sakė nepatvirtino... aš ir į neakivaizdinį rašiau.. žiūrėsim, kur įstot pavyks... Aš jau taip gąsdinaus, kad sunku bus...
db žinosiu, į ką kreiptis pagalbos, dėkui tau labai 4u.gif
Atsakyti
As pirmadieni taip pat nesiu dokumentus pirmadieni i magistra neakivaizdini 4u.gif
Atsakyti