Įkraunama...
Įkraunama...

Mykolo Romerio universitetas, MRU

Atsiprasau, labai prasau prasitarti kokios kainos neakivaizdiniu studiju MRU? 4u.gif
O dieninese studijose MRU, kiek priimamu / laisvu vietu yra? 4u.gif
Atsakyti
Studijų forma Metinė studijų kaina, Lt
Socialinių mokslų krypties programų studijų kaina (išskyrus žemiau išvardintų programų)
Dieninės studijos 5283
Vakarinės studijos 4226
Neakivaizdinės studijos 4226
Teisės ir policijos veiklos programos studijų kaina
Dieninės studijos 10180
Neakivaizdinės studijos 4726
Psichologijos krypties programų studijų kaina
Dieninės studijos 10180
Neakivaizdinės studijos 4726

placiau pasiskaityti gali http://www.mruni.lt/...ems_studijuoti/
smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As baigiau teises ir valdymo ivadini kursa,man sie metai buvo labai sunkus,tiek per keturis metus bakalaure nesimokiau kiek per situos.Is musu kurso trecdalis studentu iskrito,is 120 be skolu sesijas baigia 5-6 studentai.Nenoriu gasdinti tik noriu apibudinti realia situacija.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Kompensacinių studijų vienerių metų kaina yra tokia pati kaip atitinkamos magistrantūros studijų programos bei formos vienerių metų kaina.
Tai kaip aš suprantu, išlyginamųjų studijų kaina gaunasi pilna nefinansuojama suma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2007 07 02, 12:26)
Sveikos,
As baigiau teises ir valdymo ivadini kursa,man sie metai buvo labai sunkus,tiek per keturis metus bakalaure nesimokiau kiek per situos.Is musu kurso trecdalis studentu iskrito,is 120 be skolu sesijas baigia 5-6 studentai.Nenoriu gasdinti tik noriu apibudinti realia situacija.
Sekmes 4u.gif

Visiškai tam pritariu drinks_cheers.gif
o kokias studijas - neakivaizdines, dienines ar vakarines - baigei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 07 03, 08:28)
Visiškai tam pritariu  drinks_cheers.gif
o kokias studijas - neakivaizdines, dienines ar vakarines -  baigei?  g.gif

blink.gif eina sau unsure.gif jau daba bijau kad jei istosiu per netycia, kad neistempsiu, nes sita specialybe irasiau pirmu numeriu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2007 07 03, 21:34)
blink.gif  eina sau  unsure.gif  jau daba bijau kad jei istosiu per netycia, kad neistempsiu, nes sita specialybe irasiau pirmu numeriu  blink.gif

Aš irgi norėjau pirmu nr rašyt, ale paskutinę dieną prieš duodant prašymą galų gale nusprendžiau nerašyt, kaip db matau, ačiū Dievuj karsta.gif
Ilgai kamavo mane abejonės, ar patempsiu aš tą teisę, gerai, kad nekišau ten galvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 04, 08:09)
Aš irgi norėjau pirmu nr rašyt, ale paskutinę dieną prieš duodant prašymą galų gale nusprendžiau nerašyt, kaip db matau, ačiū Dievuj karsta.gif
Ilgai kamavo mane abejonės, ar patempsiu aš tą teisę, gerai, kad nekišau ten galvos  thumbup.gif


fool.gif fool.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2007 07 04, 09:49)

ką tai turėtų reikšti? blink.gif
tipo aš durna, kad nestojau mokytis bet kur, kad tik popierių gaut? Neatsižvelgt gal reikėjo į tai, kad galiu pinigus sukišt, o nebaigst, nes nepatempsiu?
Man veiklos auditas pasirodė artimesnė dūšiai specialybė ir įdomesnė...
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 04, 10:52)
ką tai turėtų reikšti?  blink.gif
tipo aš durna, kad nestojau mokytis bet kur, kad tik popierių gaut? Neatsižvelgt gal reikėjo į tai, kad galiu pinigus sukišt, o nebaigst, nes nepatempsiu?
Man veiklos auditas pasirodė artimesnė dūšiai specialybė ir įdomesnė...

doh.gif lotuliukas.gif nea, Amry, cia as durne kad parasiau i pirma vieta ta teise ir valdyma doh.gif jokiu budu as nelaikau taves kvaila, cia as nagus grauziuos daba unsure.gif vajei net negalvojau kad cia taip suprasti gali 4u.gif cia as ant saves, ant saves... verysad.gif
beje as antroj vietoj parasiau veiklos audita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2007 07 05, 08:35)
doh.gif  lotuliukas.gif nea, Amry, cia as durne kad parasiau i pirma vieta ta teise ir valdyma  doh.gif  jokiu budu as nelaikau taves kvaila, cia as nagus grauziuos daba  unsure.gif vajei net negalvojau kad cia taip suprasti gali  4u.gif cia as ant saves, ant saves...  verysad.gif
beje as antroj vietoj parasiau veiklos audita  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš ir nesupratau, galvoju nu bl, kodėl aš durna blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu ką jau dabar, beliko tik rezultatų laukt... melskis, kad neįstotum į pirmą nr, jei nenori, ba aš tai ekspromtu įpyliau nr3 "Savivaldos institucijų valdymas", nes "mokesčių administravimo" nepatvirtino, tai bele ką ipyliau, ir db meldžiuos, kad neįstot į tą trečią lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 05, 08:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aš ir nesupratau, galvoju nu bl, kodėl aš durna  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu ką jau dabar, beliko tik rezultatų laukt... melskis, kad neįstotum į pirmą nr, jei nenori, ba aš tai ekspromtu įpyliau nr3 "Savivaldos institucijų valdymas", nes "mokesčių administravimo" nepatvirtino, tai bele ką ipyliau, ir db meldžiuos, kad neįstot į tą trečią  lotuliukas.gif

as irgi irasiau ta savivaldos instituciju valdyma,ale jau nepamenu i kokia vieta, tik daba nervuojuos doh.gif bet maciau labai daug zmoniu dave i ta teise ir valdyma,tai jauciu as neistosiu g.gif ir isvis kazi ar jie neturi duomenu apie tai, kad kitam univere magistre zmogus tipo mokos doh.gif nors siaip akademines as pasiemus dieniniam, ir grizti jau nebezadu, tai kazi ar isvis kur istosiu i riomeri unsure.gif
Atsakyti