Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

Oi, kokia žavinga vištelė! Pati vištelė tai tikrai graži, marga tokia smile.gif, bet neįprasta, kad margučių nesimato, o tik kai ištrauki... Man tokia dekoracija šiaip pastatyta gražiai atrodo, bet nenaudočiau jos margučiams paslėpti...
Atsakyti
Na, taip, vaikams tikrai bus smagu traukt ir žiūrėt kokio grožio margutį ištrauks smile.gif Tikrai puiki velykinė pramoga biggrin.gif O vištelė- puiki puošmena smile.gif
O ką paskui su tais ištrauktais margučiais darot? Suvalgot, pasiliekat ritinėjimui ar kur išdėliojat kaip puošmeną? Man tai gaila būtų naudot ritinėjimui gražiausiai nusidažusius, tai prieš tai visi margučiai, manau, turėtų būti kur išdėlioti, atrinkti kurie gražūs ir kurių negaila daužyti smile.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 08 kovo 2008 - 21:24
paziurekit,gal.....
http://www.lobzik.pr...php?storyid=963
Atsakyti
labai gražių idėjų radau smile.gif ačiū visom wink.gif o per kiek laiko sudygsta žolytė?
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2008 03 09, 11:30)



Išties grožybės wub.gif tokio ir aš neatsisakyčiau, gavusi dovanų per Velykas thumbup.gif


pvz. šis kiaušinukas

user posted image
Šaltinis

Neįtikėta tai, kad tokiam grožiui naudojami žąsų kiaušiniai blink.gif Žodžiu, reikia išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Labas merginos man ta vištelė labai graži, vaikams tikrai turėtu patikti traukti iš jos kiaušinukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Va ši sekmadieni pasidarbavom ir męs su vaikais blush2.gif tikiuos labai neišpeiksit blush2.gif blush2.gif blush2.gif Mūsų kiaušinukai
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 11, 01:47)
Labai gražūs thumbup.gif

Kai kurie turbūt lakais arba kokiu akrilu marginti, ir į tradicinius dažus paskui merkti g.gif - aš bent jau taip darau kasmet... O tą rinkinuką, kuriuo vaikai margina buvau ir aš nusipirkusi pernai- tai man nepatiko- nes nusivalo tie dažai rankomis liečiant- arba aš nemoku naudotis jais- jie grynai kaip kreida tokie, tai ir nusivalo, regis, lengvai kaip kreida... Bet vaikų margučiai matosi gražūs smile.gif

Ačiū malonu, kad neišpeikėt 4u.gif . Vaikų kiaušinukai dažyti kaip jūs sakot iš to rinkinuko "kreida" tik aš juos apipurškiau plaukų laku ir nulakavau akriliniu. (nenupurškus negalėjo nulakuot, dažai man irgi nepatiko lotuliukas.gif , jie tikrai labai jau greit nusivalo, tik tas stovelis geras vaikams labai gerai thumbup.gif niekur kiaušinis nekrenta, ai kaip už 3 Lt. ne gaila, buvo smalsu išbandyti.) O kiti dažyti akriliniais dažais pirma padengtas kiaušinis spalva, o po to piešiamas paveiksliukas arba dekupažas. Sėkmės marginant kiaušinukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su kovo 11-ąją visas 4u.gif dabar baterijos fotiko baigėsi, tai nebegaliu nufotografuot verysad.gif ... Bet štai tokią naują dekoraciją savo namams pasidariau- labai žavus zuikutis biggrin.gif pagal pvz: user posted image Tik ausis nunėriau vąšeliu, nes man šito kiškio ausys per daug storos tokios. blink.gif O nunėriau tokias, kaip gėlytėms lapeliai neriami-tad gražesnės ausys išėjo bigsmile.gif .
O čia kelios man patikusios idėjos kaip gražinti velykaičius: user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 11 kovo 2008 - 12:54
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 11, 12:23)
Tai gal galima kažkaip išsaugot piešinukus? g.gif Bet jaučiu tada nebus gallima jų valgyt ax.gif ....


Pūkučiai va minėjo, kad išpieštus purškė laku, kad užtvirtintų piešinuką- tai matyt valgyti jau nelabai išeina... Aš tai tuos spec. lakus naudoju, tai laikosi puikiai piešinys, ir išpieštus įmerkus į tradicinius dažus lakas išlaiko savo spalvą nenusivalo ir nenusidažo fono dažais, net jei merki į karštą vandenį- aš net virti bandžiau- ir nenutirpo... Skaičiau kažkokį straipsnį laikraštyje apie margučius, prekybą jais klaipėdos turguje- tai tan lyg minėta, kad chemijos per maži kiekiai ten būna kad pakenktų sveikatai, jei dažoma tradiciniais dažais- anilininiais (vilnos ar medvilnės) ar kitais įprastais. Tie spec. lakai tai nuo vaikystės mano tėvų naudojami buvo, ir irgi atseit yra specialūs, atsiradę dvidešimtame amžiuje, ir kaip skaičiau tokioje knygelėje, yra skirti margučiams, tik kad sprendžiant iš kvapo, tokio kaip nagų lako kvapas, ir iš to, kad jais neprekiaujama parduotuvėse, o tik turguose, tai matyt irgi didele ekologija nepasižymi...

Tai šiemet pasišoviau prisidaryti tuščiavidurių- su švirkštu bandžiau išpūsti- tai pradžioje neiko, o paskui sunku, nesišsipučia kai jau mžai būna likę to baltymo, tai dabar bandysiu balionų pūtimo pompukę tokią plastikinę, senukuose už keturis litus pirktą panaudoti.. Pūsti balionams tai man ji labai patiko- daug lengviau nei plaučiais lotuliukas.gif Ir higieniškiau- galima pripūstus balionus akrilu numarginti kaip margučius, prieš tai į vidų įdėjus raštelius su kokiais nors linkėjimais, burtasi, sveikinimais, velykinėmis dovanėlėlmis- ir per šventę svečiams duoti sprogdinti smile.gif jei būna plaučiais pūsti- visad viduje būna drėgmės likę- nuo pūtimo plaučiais, ir nemalonu, neestetiška- pramirksta rašteliai ir t.t.- tai nedariau niekad tokių atrakcijų- o pūsti kažkur akropoliuose spec. vietose- man kažkaip per daug klapato ir pinigų, ypač jei siurpriziukai paprasti schmoll.gif Tai labai patenkinta esu... Tai galvoju gal ir kiaušiniams išpūsti tiks- bus super- tik reikia kažkokį siauresnį antgalį pritvirtinti kuo nors- ar nuo švirkšto, ar nuo klizmai skirtos kriaušės, vaistinėje pirktos lotuliukas.gif - nu kad į kiaušinio gale pradurtą skylutę tilptų, nes ten plati ta anga labai... O išpūstų kiaušinių gausis labai daug, nes noriu prisidaryti tiek, kad galima būtų visame bute visur prikabinėti- ant medelių, šakelių pamerktų kabinti, ir gėlių vazonuose prismaigstyti, aplink siauras paprastas žvakide po tris priklijuoti- stalui papuošti- nu ir šiaip, kafdangi mes nevalgome jų- tai kažkaip maloniau, kai viduje niekas negenda smile.gif O valgymui bus keli tik svogūnų lukštais nusdažyti, ir išvirti velykų rytą, karšti.. Nusipirkau tas nertas baltas lėkštes maximoje- į jas dar padėlioti norėsiu- tai kad nenusidažytų nuo margučių, reiks tikrai tuos margučius lakais apipurkšti- kad neteptų- juk jei vilnos ar medvilnės dažais jie bus dažyti- tai lėkštėms kaput blink.gif Kad tik suspėčiau iki velykų su savo planais g.gif

Trynių ir baltymų bus baisiai daug likę- jau kepiau pyragus, kiaušinienę- ir liko dar bliūdelis iki kraštų pilnas- tai nesugalvojusi ką daryti įmečiau į šaldymo kamerą- o dar tik pradžia dažymo- tai vėliau marios bus tų trynių- jokios velykinės babkos neišgelbės lotuliukas.gif Tai matyt kamera ir vaduosiuosi - o paskui jau žiūrėsiu.. Kaži kaip čia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 03 11, 22:02)
o kaip ir kokiomis priemonės marginote.

Vaikai spalvino su tais vadinamais kreidiniais dažiukais čia matosi
po to apipurškiau plaukų laku (kad nenusitrintu dažai). O kiti paprasčiausiai akriliniais dažais (jie tikrai nevalgomi nes tuščiaviduriai, tai tik dekoracijos kurios kambaryje gana smagiai atrodo).
Atsakyti
labutis čia viskas taip grąžu 4u.gif pasaka wub.gif
o čia manouser posted image blush2.gif
Atsakyti
As ir merginos pradejau ruostis velykoms smile.gif Norejau Velykines zolytes uzsiaugint,bet per velai susivokiau, tai vakar papuosiau pintinele marguciams deti is dirbtinu gelyciu ir padariau visciuka, toki juokinga biggrin.gif galit pasiziureti http://images36.fotk...39/100_2286.jpg

Bet sakeliu prisiskynus esu, gal issprogs per velykas, vis graziau kazkas gyvo ant stalo padeta smile.gif
Atsakyti