Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

QUOTE(Prula @ 2005 03 07, 16:27)
Gal turit kuri nors schema kaip nerti arba megzti vištytes, nesvarbu ar ant kiaušinio, ar pilnavidures...Taip norėtusi prisinert, ale kad nerandu kaip.... cry.gif



Ir dar cia
http://avemeri.by.ru.../kyra_zaic.html
Atsakyti
Norejau parodyti savo Velykinius darbelius. smile.gif

user posted image
Atsakyti
čia tai grožis!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
bet kiek kantrybės reikia ! doh.gif doh.gif doh.gif
user posted image

user posted image
user posted image
detalus aprašymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlett: 23 kovo 2005 - 21:00
nors tik ką praėjo Kalėdos, atsiminiau ir Velykas biggrin.gif
nusiperku baltų ir rudų kiaušinių. tarkim baltus išpučiu, o rudus išverdu ir nulupu, tuos nuluptus rudus lukštus priklijuoju su pva ant balto kiaušinio, palikdama tarpelius. ir atvirkščiai, atrodo super. jei kuris beklijuojant sudūžta - nebėda, susuku lizdelį iš beržo šakelių, įmetu kokią plunksną, tą kiaušinį (sudužusio liekanas ir sveikų) ir velykinis papuošimas gaunasi. kuo smulkesnius lukštus klijuosit, tuo gražiau, tik darbelio nemažai. galima ne visą apklijuoti, o lopais, ar tik kokią juostelę....ir galima tokius kabinti anr šakelių....fantazijai ribū nėr ...gal kada pavyks nuotraukytę įmesti....iš jų taip pat galima vainukus daryti - kokius 6 suvėrus ant vielos. o jei nepatinak natūralios spalvos - galima dažyti...tik aš nebandžiau ax.gif
Atsakyti
Papuošimai

user posted image
Atsakyti
Svečių kortelės

user posted image

Kiaušinukai

user posted image

Dekoratyviniai kiaušinukai

user posted image


Atsakyti
Velykoms
Atsakyti
Ir dar Velykoms
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2006 02 06, 17:36)
Man labai gražūs ant lazdelių "užmauti" ir į vazelę susmaigstyti margučiai.  Tik susimąsčiau, kaip tuščius, išpūstus kiaušinius ant lazdelės pritvirtinti, kad tvirtai laikytųsi?



Gal tą vietą, kur lazdelė su kiaušiniu liečiasi, karštais klijais gerokai aptepk, o kad suklijavimo vietos ir klijų nesimatytų - ant kotelio mažytį kaspinėlį užrišk.
Atsakyti
user posted imageAprasymas
Papildyta:
user posted imageAprasymas
Papildyta:
user posted imageAprasymas
Papildyta:
dar smile.gif
user posted imageAprasymas
Atsakyti
kaip žadėjau įdedu nertų kiaušinukų schemas ir nuotraukas kaip atrodo ir dar kaip atrodo rudas kiaušinis dekoruotas balto kiaušinio duženom - gal pravers kam wink.gif
http://public.fotki....linada/velykom/
Atsakyti

raganiukshte - kas yra ktos grožybės?
angeliuką įdėsiu, tik turėkit omeny, kad jį reikia neriant vartyti - na kaip kokią kvadratinę servetėlę neriant - apsukti mezginuką, sparniukai atskirai prisineria. na, o jei kalbi apie snaiges. tai dėja vėl fotiką atidaviau....nesumasčiau kad gali kažkam prireikti doh.gif tai gal kada ir įdėsiu, nes irgi super dalykas - visos draugės apdovanotos - tinka ir valentinkei ir kalėdom wink.gif
tik nesuprantu kodėl jum neatsidaro - nieko neblokavau...o jei jumi atidaro, tai matyt čia ne tame esmė mastau.gif
o įkelti čia nemoku ax.gif
o Jumi įkeltų nuotraukų ir man nerodo g.gif
emailu galėčiau atsiųsti, tik mano kompas pensininkas tai aš pusę dienos prasedėčiau kol viską susiųsčiau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 13 vasario 2006 - 11:10