Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukai

Mes naudojam Avent, bet is pradziu ir labai nenoriai gerdavo,sunku jam budavo trukti, per ta viena skylute sunkiau begdavo. Paskui kazkaip pradejo iprasti Nuo 5men. pradejom naudoti su 3 skylutem, bet is pradziu nespedavo traukti, labai greit begdavo.Siaip tai as pati maitinu,is buteliuko gerdavo,jei kazkur isvaziuodavau ir palikdavau MP smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 21 spalio 2007 - 21:16
mes naudojam avent ir chicco. turejom ir nuk , bet mazyle nevalge is jos g.gif siaip ir is avent pradzioj sunkiai valge, tada chicco nupirkau. bet man chicco nepatinka, nes labai greitai zindukai nuo karsto vandens issitampo, pasidaro tokie dideli, o ir skylute issitampo, misinukas pradeda begt per smarkiai. dabar kai jau truputi paaugom, tai ir is avent mielai valgo. man jie geriausi smile.gif
Atsakyti
as mazajai duodavau is nuk bet pilvuka pute labai tada nupirkau kampol babie bonkute ji tokia biskuti lenkta ir apacia atsisuka. tai sita labai gerai tiko. dabar nupirkau avento puoduka su snapeliu ir rankenelem tai jai patinka is jo sultis gerti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gugutele @ 2007 10 22, 18:53)
as mazajai duodavau is nuk bet pilvuka pute labai tada nupirkau kampol babie bonkute ji tokia biskuti lenkta ir apacia atsisuka. tai sita labai gerai tiko. dabar nupirkau avento puoduka su snapeliu ir rankenelem tai jai patinka is jo sultis gerti thumbup.gif

As ir jau nupirkau ta Avent puodeli su snapeliu, bet maniskis niekaip nemoka is jo gerti,numeta,jei nesiseka, ir baigta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 22 spalio 2007 - 18:42
Canpol babies 4u.gif
Atsakyti
nors mazyliui greit metukai bet vis dar geria is avent. pilvuko putimas buvo menesi paskui baigesi bet ne nuo buteliuku... siaip jei pataikai su tom ventiliacijom tai girdisi kaip oras iseina ir neprisiryja... bet avento magic cup jam nepatinka... grizom i kudikyste nupirkau ta balta soskyte snapeli kur nuo 3 men ax.gif gal nuo jos pripras prie zalio o paskui ir is puodelio ax.gif
Atsakyti
Naudoju Nuk, Canpol (ciulptukus perku atskirai Nuk firmos) ax.gif Avent netiko didelis ciulptukas, nes mano speneliai mazi, tai kai teko primaitinti is buteliuko, tai ziaugciodavo nuo Avent ciulptuko doh.gif
Atsakyti
Turim avent, nuk ir canpol buteliuku, geria is visu vienodai biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai naudojam AVENTO thumbup.gif Pirma men buvo problemu su pilvo putimu istisai cypė, norėjau duot misini, bet gydytoja sake kad ne cia ne del to, tiesiog cia skrandukas taip jau dirba.Man ir čiulptukai patinka AVENTO man ju produkcija visa patinka
Atsakyti
manoji tai megsta gerti is puoduko su snapeliu ir tuo paciu pazaidzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gugutele @ 2007 10 24, 10:57)
manoji tai megsta gerti is puoduko su snapeliu ir tuo paciu pazaidzia thumbup.gif

As gal biski nukrypstu nuo temos 4u.gif Bet kaip tu savo maziuke ismokei is jo gert, maniskis tik kramto ta snaplei ir spjauna, bet niekaip nemoka atsigert,jau visaip kaip bandziau, o tik ipilu i paparasta, isgeria viska iki dugno
Atsakyti
Mes nuo 2 saw. naudojam Dr.Brown's buteliukus. Na gal tik sutapimas bet pilwelio diegliu neturejom, soskytes pagal nr. naudojam ir wiskas tinka ir patinka! thumbup.gif Asmeniskai man nepatiko Avent firmos nei buteliukai, nei soskytes neprilopo dukrytei. g.gif Turim chicco buteliuka, bet irgi schmoll.gif
Atsakyti