Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukai

QUOTE(omny @ 2007 10 24, 15:47)
Mes nuo 2 saw. naudojam Dr.Brown's buteliukus. Na gal tik sutapimas bet pilwelio diegliu neturejom, soskytes pagal nr. naudojam ir wiskas tinka ir patinka!  thumbup.gif  Asmeniskai man nepatiko Avent firmos nei buteliukai, nei soskytes neprilopo dukrytei.  g.gif  Turim chicco buteliuka, bet irgi  schmoll.gif


o kur tu pirkai ta buteliuka Dr.Brauno? asniekur nerandu g.gif jau baigiu visasparduotuves apeit...
Atsakyti
Aš nuo pat pradžių avent viską pirkau ir buteliukus ir soskius, man jie patinka thumbup.gif O man irgi ydomu kur yra Dr.Brown's buteliukų, čia gal ne Lietuvoj? g.gif
Atsakyti
kartais pazaidzia pakramto. bet kai as jai laikau bonke ji susikaupe bando ciunkti neiseina tada traukt bando ir gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(princesesmama @ 2007 10 24, 21:56)
o kur tu pirkai ta buteliuka Dr.Brauno? asniekur nerandu  g.gif  jau baigiu visasparduotuves apeit...


Lietuwoj lietuwoj biggrin.gif As pirkau Vilniuj virsuliskese "madoj" yra parduotuve Zylutes. Maciau yra ir Karolis (atrodo taip wadinasi) parduotuwese VCUP'e 4 ar tai 5 aukste. Seniau buwo ir Flagmane. handi-craft.com yra daugiau info apie juos. Man tai jie labai thumbup.gif
Atsakyti
isbandem NUko,avento buteliukus,avento man nepatiko,nes sunkiai bega pro 1 numeri,Nuko per stipriai,vaikas springsta,nors ir yra tas nuorinimas,bet tiks nebent kai vaikas paaugs,galiausiai isigijom Brown'o thumbup.gif likau patenkinta ir as ir mazylis rolleyes.gif
beje,man rodos Zylutes uzsidare,o gal ir ne, bet mes prikom Kotrynoj Brown buteliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2007 10 24, 15:47)
Mes nuo 2 saw. naudojam Dr.Brown's buteliukus. Na gal tik sutapimas bet pilwelio diegliu neturejom, soskytes pagal nr. naudojam ir wiskas tinka ir patinka!  thumbup.gif  Asmeniskai man nepatiko Avent firmos nei buteliukai, nei soskytes neprilopo dukrytei.  g.gif  Turim chicco buteliuka, bet irgi  schmoll.gif

O taip sitas buteliukas thumbup.gif naudojam nuo 1 men ir jokiu pilvo diegliuku thumbup.gif
Atsakyti
Naudojom pradzioj canpol babies, bet vaikas turedavo isiziot kad oras i zinduka patektu, nors turejom canpol babies su oro veztuveliu, bet sunkiai sekesi valgyti, paskui pabandem avent, tai nuo to laiko is kitu bonkuciu negeria, ir oro nepritraukia su avent, mano mazei jis patinka. ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kurios naudojat Dr.Brown buteliukus virinat pries naudojima? ar perpilat virintu vandeniu? nes raso kad negalima karstesniu nei 60laipsniu g.gif as nupirkau pabandyt bet bijau tik siaip praplauta duot, kazkaip nehigieniska ax.gif
Atsakyti
mes tai canpol naudojam ir jis mums tinka
Atsakyti
Naudojam Avent buteliukus
Atsakyti
Mes naudojam Avent buteliukus ir labai super thumbup.gif Tik dabar nupirkau jau soske su 3 skylutem tai nelabai speja valgyti truputi per soniuka nubega pienukas. bet su dviem skylutem jau karatais nervuojasi kad per letai bega, na manau reikia laiko ir viskas bus gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojom Avent. Tiko .
Atsakyti