Įkraunama...
Įkraunama...

Prietaisas blakstienoms riesti

QUOTE(shopingas @ 2013 04 08, 23:05)
Tokie sildomi rietikliai is ebay po kelis $ - maniskiui jau 5 metai kazkur, puikiai tebeveikia thumbup.gif
user posted image

Jei kaina tik tokia tai gal siuntimas kosminis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2013 04 14, 23:05)
Jei kaina tik tokia tai gal siuntimas kosminis? g.gif


Ne, keli $ jau su siuntimu 4u.gif
Atsakyti
Nesu naudojus, nors visai noreciau pabandyt tik, kad mano blakstienos tokios trumputes, bijau, kad isvis be ju liksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji sirdele @ 2013 04 14, 23:27)
Nesu  naudojus, nors visai noreciau pabandyt tik, kad mano blakstienos tokios trumputes, bijau, kad isvis be ju liksiu g.gif


Tai nereikia 'tampyt' rieciant, o ir riest nedazytas ir viskas gerai bus. Juk tie padeliai minksti, nekerta blakstienu jie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 04 09, 00:05)
Tokie sildomi rietikliai is ebay po kelis $ - maniskiui jau 5 metai kazkur, puikiai tebeveikia thumbup.gif
user posted image

panasiu maciau jau atsiradusiu Eurokoj
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 07 26, 22:10)
panasiu maciau jau atsiradusiu Eurokoj




Siandien nusipirkau,ryt bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2013 07 31, 13:35)
Siandien nusipirkau,ryt bandysiu smile.gif


Įdomūs atsiliepimai ir kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2013 08 02, 14:57)
Įdomūs atsiliepimai ir kaina  ax.gif


Naudojau tik pora kartu,kol kas patinka ax.gif Kaina apie 14lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2013 08 02, 20:37)
Naudojau tik pora kartu,kol kas patinka ax.gif Kaina apie 14lt 4u.gif

o Jums pariestas blastienas uztepus tusu tas riestumas ir lieka?Nes as bandziau su metalinem znyplem,tai snypstas gaunas,arba rietiklis blogas,arba mano blakstienos niekam tikusios,na arba tusas nk vertas,nes padazius blakstienas jos beveik ir issitiesina iskart.Galvoju,gal isbandyti plastikini rietikli g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 03 rugpjūčio 2013 - 02:03
Man uzsierietusios blakstienos visa diena issilaiko tik su vandeniui atspariu tusu,o su paprastu kiek ir kaip beriesciau,is karto issitiesina,gal ir jums taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2013 08 03, 03:03)
o Jums pariestas blastienas uztepus tusu tas riestumas ir lieka?Nes as bandziau su metalinem znyplem,tai snypstas gaunas,arba rietiklis blogas,arba mano blakstienos niekam tikusios,na arba tusas nk vertas,nes padazius blakstienas jos beveik ir issitiesina iskart.Galvoju,gal isbandyti plastikini rietikli  g.gif


Ne nelieka schmoll.gif

QUOTE(Mulana @ 2013 08 03, 23:31)
Man uzsierietusios blakstienos visa diena issilaiko tik su vandeniui atspariu tusu,o su paprastu kiek ir kaip beriesciau,is karto issitiesina,gal ir jums taip pat 4u.gif



Va pasirodo kur beda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2013 08 03, 22:31)
Man uzsierietusios blakstienos visa diena issilaiko tik su vandeniui atspariu tusu,o su paprastu kiek ir kaip beriesciau

butent, tik vandeniui atsparus tusas ilgai islaiko uzriestas blakstienas
Atsakyti