Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

As tai odeles atstumiu svelniai su savo naguciais. Man taip patogiau nei su kokiu ranksluosciu biggrin.gif
Pries kokius 7 metukus (ar netgi dar naksciau) buvau nusipirkus labai fainas zirklutes. Mokejau ~20 lt (tada man atrode nerealiai daug, niu, man buvo ~13 metuku tongue.gif ) Kai jos pasidare nebe tokios astrios, tiesiog, kai rankos budavo dregnos ir odeles minkstesnes, su nagais jas ir pastumdau. Vaizdas netgi geresnis nei kai kerpi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2005 03 06, 14:33)
kosmada, kaina apie 25 lt

yra ir pigesniu, o efektas toks pat, bandziau mirksiukas.gif
Atsakyti
be abejones, tik as bandziau ir pigesniu ir brangesniu, tiesiog apsistojau ties sita rusim ir viskas. wink.gif
Atsakyti
Dariau manikiura salonuose gal kokius 18 metu kas 2 sav. sitiek pinigu sukista doh.gif po to viena mano manikiurininke man patare nustot tai darius. sake, kad zino, kad praras kliente, bet, sake, pati taip susitvarkiusi savo rankas ir visoms, kurios turi grazia nagu forma, patarianti nustoti gadinti rankas karpant odeles.
prasikankinau gal puse metu, kol atpratinau rankas nuo odeliu karpymo. siaubas kaip buvo sunku doh.gif pirkau visus tuos zele, tepaliukus ir visa kita nagu odeliu stumdymui. kaina nelabai svarbi. beveik visi jie padeda. net manhatan uz 4 lt, tokiam buteliuke, kaip lakas. ir aliejuko reikia butinai, bent jau pradzioj. irgi tokiam buteliuke, kaip lakas. kai ta odele atrodo pasisiausius, apserpetojus, turi aliejuka rankinuke visada, pasitepi, ir to pasisiausimo nebesimato.

puse metu nekarpomos odeles sumazeja, suvienodeja, pasidaro lygios. gali atstumti, kaip cia viena mergaite rase, net ir nagu. bet geriausia nusipirkti toki akmenini pagaliuka. butent akmenini. ji galima pagalasti i dilde. juo, nustumus odele, galima svelniai nugramdyti nuo nago likusius odeles likucius. dabar man uztenka taip atstumti odele karta per savaite. o jei noriu greito efekto ir tingiu stumti, patepu aliejuku, ir viskas.

galiu pasakyti, kad rankos niekada neatrodo taip efektingai, kaip kad katik isejus is manikiurininkes. bet ir niekada taip bjauriai, kaip budavo po 4-5 dienu, pradejus odelems ataugineti, ar po 7, kai jau viskas uzaugdavo. bet kad as per daug del ju ir nebesistengiu. atstumiu nagu, ar tuo akmeniniu pagaliuku, kai netingiu. nebera tos problemos, ranku tvarkymo. jos visada atrodo tiesiog gerai. niekada nebakarpysiu odeliu daugiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Hacone >>> parasei, kad net rankinuke nesiojaisi aliejuka odelems, kai jos pasisiausdavo. O tu naudodavai paprasta aliejuka, ar ta specialu, minkstinanti odeles?
Atsakyti
As anksciau taip pat karpydavau odeles, taciau viena karta nusiprkau tokia priemone odelems salinti, lako pavidalu, ir man labai patiko. Pateplioji odeles ir atstumi, po to po 5 min. nuplauni ir efektas thumbup.gif
Atsakyti
Mėginau ir aš stumdyti,bet jos atrodė nelabai gražiai, todėl įsigijau žnyples ir Lumene nagų odleių kremuką, tia tas kremukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif i rnagus stiprina ir odelės netokiso baisios atrodo,kai atauginėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frezija @ 2005 03 06, 20:52)
Hacone >>> parasei, kad net rankinuke nesiojaisi aliejuka odelems, kai jos pasisiausdavo. O tu naudodavai paprasta aliejuka, ar ta specialu, minkstinanti odeles?

tu zinai, frezija, issitraukiau as ta buteliuka is rankinuko, kad tau paziureciau, kas ten per aliejukas mano toks.
gi visos etiketes jau nuluptos ar tai nusilupe, net nezinau, kas tai per aliejukas sitas mano paskutinis. , jo ilgam uztenka, tai besivoliodamas tam rankinuke ir apsitryne.
siaip jau perku bet koki, nei as ten gilinuos, nei ka, ar jis specialus, ar minkstinantis. buna prie nagu laku tiesiog. tikrai zinau, kad brangaus neperku. iki 10 litu, tikrai nedaugiau. tokiam paciam buteliuke ir su sepetuku, kaip nagu lakai buna. koki randu, toki perku. sita turiu gal jau puse metu, todel ir pamirsau, koks jis. paprasciausiai, jis riebus ir kai susigeria i sausa odele, ji neatrodo sausa. atrodo gyva. ir viskas. pasitepi, nagucius atkisi ir pirmyn, bet kokioj gyvenimo situacijoj, be problemu, ir jokiu odeliu karpymu nail.gif

palmolive, kremukas ir zele yra skirti nagu odeliu atmirkymui, suminkstinimui, taip sakant. patepi, ir po minutes kitos jas atstumi naguciais ar pagaliuku, ka benaudotum. as akmenini pagaliuka naudoju, nes jis kaip dildute, nuskuta odeliu likucius nuo nago.

aliejuko paskirtis kita. ji naudoji tarp manikiuru. na pvz. sedi darbe, matai, vaizdelis koreguotinas (odeles sausos, nelygios, per ilgos). patepi, itrini pirciukais, ir vaizdelis pasitaiso, jos atrodo lygios ir gyvos.

aliejuko prireikia pradzioje, pradejus odeliu nekarpyti, kol jos ataugineja storos, dziusta, buna nelygios. tai kaip pudra riebiai nosytei papudruoti, kad neblizgetu. po pusmecio ir jo nebereikes, merginos. kan-try-bes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 08 kovo 2005 - 00:28
Hacone, o kur būtų galima įsigyti tą akmeninį pagaliuką? smile.gif
Atsakyti
Hacone >>> Na, dabar tai jau cia labai aiskiai parasei clap.gif . Viskas aisku, varysiu pirkti to aliejuko. Nors as manikiurais niekada nesizavejau, bet namuose kartais "pasigrazindavau", nors kaip ir zinojau, kad tai negerai mirksiukas.gif . Tai daugiau nesigrazinsiu net ir kartais biggrin.gif . Geriau varau aliejuko nusipirkti smile.gif . Aciu.
Atsakyti
Siaip as odeles karpau, bet paskaicius Hecone litanija, nusprendziau irgi aliejukus visokius isbandyt ir nebekarpyt odeliu - ziuresim kas is to iseis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frezija @ 2005 03 06, 20:52)
Hacone >>> parasei, kad net rankinuke nesiojaisi aliejuka odelems, kai jos pasisiausdavo. O tu naudodavai paprasta aliejuka, ar ta specialu, minkstinanti odeles?

niu varyk pirkt to aliejuko greitai, frezija clap.gif clap.gif ir zele ar kremuko tuo paciu zagriebk!!! nes pastarieji atstumimui, o aliejukas patepimui.

pradzioj to aliejuko gal ir kasdien prireiks. ale negi sunku pasitept, ar ne?
Atsakyti