Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

QUOTE(Kelsey @ 2007 11 01, 23:01)
o kiek tas rozinis kainuoja? bigsmile.gif  tikrai patogu toki nesiotis rankinej

siaip panasus kremas-aliejus stiprinantis nagus ir minkstinantis odeles yra ir The Body Shop
user posted image
as jau kuri laika naudoju,labai patenkinta, plius kitu galu galima odeles atstumti
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 02, 00:01)
o kiek tas rozinis kainuoja? bigsmile.gif  tikrai patogu toki nesiotis rankinej


apie 19 lt ( martinoj per akciją visai papigiai gavau, dėl to ir pirkau blush2.gif )
Atsakyti
Visai neprastai minkština dvifaziai nagų aliejukai iš Buk, yapč su levandomis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusipirkau aliejuką odelėms parduotuvej Kaune, Savanorių 79. "Crisnai" firmos. Maža morkava bonkutė,pats tas nešiotis rankinėj. Mokėjau 11 ,- Lt. Super dalykas odelėms. Patikėkit daug vargo su jom turiu.Pasitepi ryte,paskui vakare pries miega. Ir jos nematomos nuolat. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivute @ 2008 03 10, 13:32)
Sveikos,

Nusipirkau aliejuką odelėms parduotuvej Kaune, Savanorių 79. "Crisnai" firmos. Maža morkava bonkutė,pats tas nešiotis rankinėj. Mokėjau 11 ,- Lt. Super dalykas odelėms. Patikėkit daug vargo su jom turiu.Pasitepi ryte,paskui vakare pries miega. Ir jos nematomos nuolat. smile.gif

Gal foto galima?
Idomu kur jo ieskoti ne kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2007 11 01, 20:45)
Mano odeles kietos, tai ir nukarpau jas. Man jos neatsistumia. Tepu su kremu saly hansen odelems salinti, bet man jis absoliuciai jokio poveikio nedaro. Be reikalo pirkau ji. Galvoju reikes apsilankyt salone.
Gal zinot, kur kauno centre nebrangiai daro manikiura? blush2.gif


Maniskes irgi kietos,maniau nieko getro su jom nebus,bet aliejukas po truputi jas suminkstino.Naudoju Frenchi firmos,jau daugiau nei puse sutepiau,kita kart zadu prikt koki aliejini piestuka,kad butu patogu nesiotis.
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie nekarpančių odelių thumbup.gif . Nekarpysiu, tepsiu kremuku ir aliejum, žiūrėsim, kas bus tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 10, 16:44)
Maniskes irgi kietos,maniau nieko getro su jom nebus,bet aliejukas po truputi jas suminkstino.Naudoju Frenchi firmos,jau daugiau nei puse sutepiau,kita kart zadu prikt koki aliejini piestuka,kad butu patogu nesiotis.


kur pirkti buna butent to aliejuko Vilniuje? ir kokia kaina? iskart 4u.gif
Atsakyti
Kuris geriausias?
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2008 05 25, 18:10)
Kuris geriausias?

man kolkas patinka toks is avono,minkstina odeles ir siaip pacio pirstuko galo bukle grazesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 05 26, 09:33)
man kolkas patinka toks is avono,minkstina odeles ir siaip pacio pirstuko galo bukle grazesne mirksiukas.gif


na as irgi kaip tik ta siuo metu naudoju, bet jau baigiasi, tai noreciau ka nors naujo pabandyt
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
as turiu is nailtek RENEW cuticle oil, superinis daiktas ir kainuoja visai nedaug tongue.gif kazkada naudojau is avon, bet kad dabar jis labai suprastejes, nes sese nusipirko ir tikrai nusivyle, nors ilga laika jis buvo jos megstamiausias...
Atsakyti