Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

Kaip džiaugiuosi, kad atradau šią temelę.clap.gif Perskaičiau visus patarimus. Nusipirkau kremuką odelėms ir aliejuką.Labai džiaugiuosi rezultatais O anksčiau aš tas odeles vis karpydavau ir karpydavau doh.gif Ačiū visoms už patarimus 4u.gif
Atsakyti
gal kas is avon nagu odeliu krema bandet? ax.gif lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2006 03 17, 18:57)
gal kas is avon nagu odeliu krema bandet?  ax.gif lauksiu atsiliepimu 4u.gif

as ji ir naudoju.labai neblogas dalykas bent jau man.bet ji reikia kiekviena diena saziningai tepti ir imasazuoti.ir jis tada sustabdo ju augima kazkaip biggrin.gif biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(klejo @ 2006 03 18, 00:50)
as ji ir naudoju.labai neblogas dalykas bent jau man.bet ji reikia kiekviena diena saziningai tepti ir imasazuoti.ir jis tada sustabdo ju augima kazkaip biggrin.gif  biggrin.gif  g.gif

gal ir nieko jei jau taip sakai g.gif ax.gif bet kiekviena diena saziningai naudot tai nezinau kaip cia bus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2006 03 18, 17:16)
gal ir nieko jei jau taip sakai  g.gif  ax.gif bet kiekviena diena saziningai naudot tai nezinau kaip cia bus... blush2.gif

na as tai pasidedu kokios lb matomoj vietoj ,tai ir nepamirstu pasitepti.na buvo gal pora dienu ,kad nepasitepiau ,bet nieko del to blogo nenutiko biggrin.gif
Atsakyti
siaip kuo maziau karpai, tuo maziau ir auga. Ir dar reikia kremu nuo odeliu augimo tepti. Is Avon visai neblogas. Nors as jo saziningai kiekviena diena nenaudojau blush2.gif Anksciau tikrai daug augdavo, bet vienintelis budas - nustot karpyt.
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2006 03 17, 18:57)
gal kas is avon nagu odeliu krema bandet?  ax.gif lauksiu atsiliepimu 4u.gif


aš jį naudoju bigsmile.gif laaaabai geras dalykas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sia savaite manes negalejo priimti manikiurinke, o labai reikejo doh.gif tai nusipirkau spec zniples karpyti odeles, medinius pagaliukus ir Coral priemone su abrikosais( Eurokose ~5lt), kuri padeda pasalinti nagu odeles ir pati sau padariau manikiura, netgi nesitekejau, kad taip gerai gausis rolleyes.gif taigi manikiura ir pedikiura visada darysiu sau pati bigsmile.gif
Atsakyti

Tik meskit tas žirkles, žnyples ir visokias tepamas odelių šalinimo priemones lauk! Kažkada aš irgi jas karpydavau, bet nuo to karpymo tik dar labiau želdavo doh.gif Nekalbu apie visokius netyčinius įkirpimus, nusiplėšimus ir pan. Turėjau ir tokį odeles minkštinantį terlalą, bet irgi nesąmonė. Kaip jau rašyta - po dušo su frotiniu rankšluosčiu galima atsistumdyti odeles. O šiaip turiu Titania pagaliuką su gumuniu galiuku odelėms atstumdyti. Užtrunka tik tas pereinamasis laikotarpis, kol odelės nustoja želti kaip išprotėjusios (man truko mėnesį ar du). Dabar nei su tuo rankšluosčiu siuntu, nei ką - kartą per porą savaičių atsimenu, kad reikia atstumdyti su ta gumine lazdele ir viskas thumbup.gif Odelės mažulytės gražulytės ax.gif O svarbiausia, kad nebeatrodo kaip nuskustos ir tose vietose neparaudonavę - dėl šios priežasties į kai kurių rankas pažiūrėjus net nupurto, tada jau geriau tegul želia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 12, 17:59)
Tik meskit tas žirkles, žnyples ir visokias tepamas odelių šalinimo priemones lauk! Kažkada aš irgi jas karpydavau, bet nuo to karpymo tik dar labiau želdavo  doh.gif  Nekalbu apie visokius netyčinius įkirpimus, nusiplėšimus ir pan. Turėjau ir tokį odeles minkštinantį terlalą, bet irgi nesąmonė. Kaip jau rašyta - po dušo su frotiniu rankšluosčiu galima atsistumdyti odeles. O šiaip turiu Titania pagaliuką su gumuniu galiuku odelėms atstumdyti. Užtrunka tik tas pereinamasis laikotarpis, kol odelės nustoja želti kaip išprotėjusios (man truko mėnesį ar du). Dabar nei su tuo rankšluosčiu siuntu, nei ką - kartą per porą savaičių atsimenu, kad reikia atstumdyti su ta gumine lazdele ir viskas  thumbup.gif  Odelės mažulytės gražulytės  ax.gif  O svarbiausia, kad nebeatrodo kaip nuskustos ir tose vietose neparaudonavę - dėl šios priežasties į kai kurių rankas pažiūrėjus net nupurto, tada jau geriau tegul želia  rolleyes.gif



Na cia kaip kas moka taip daro, mano nagai dabar labai grazus ir esu patenkinta, o tai svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 12, 16:59)
Tik meskit tas žirkles, žnyples ir visokias tepamas odelių šalinimo priemones lauk! Kažkada aš irgi jas karpydavau, bet nuo to karpymo tik dar labiau želdavo  doh.gif  Nekalbu apie visokius netyčinius įkirpimus, nusiplėšimus ir pan. Turėjau ir tokį odeles minkštinantį terlalą, bet irgi nesąmonė. Kaip jau rašyta - po dušo su frotiniu rankšluosčiu galima atsistumdyti odeles. O šiaip turiu Titania pagaliuką su gumuniu galiuku odelėms atstumdyti. Užtrunka tik tas pereinamasis laikotarpis, kol odelės nustoja želti kaip išprotėjusios (man truko mėnesį ar du). Dabar nei su tuo rankšluosčiu siuntu, nei ką - kartą per porą savaičių atsimenu, kad reikia atstumdyti su ta gumine lazdele ir viskas  thumbup.gif  Odelės mažulytės gražulytės  ax.gif  O svarbiausia, kad nebeatrodo kaip nuskustos ir tose vietose neparaudonavę - dėl šios priežasties į kai kurių rankas pažiūrėjus net nupurto, tada jau geriau tegul želia  rolleyes.gif

gal tu teisingai ir pasakei g.gif
Atsakyti
ash irgi anksciau karpydvaua, bet jos tik negraziau atrdodydavo nuo to smile.gif Karpyti nustojau ir pradejau atstumdinet pvz. sedi ziuri televizoriu ir stumdai su pirshtukais ar nagais, pradzioj labai sausedavo, tai reikedavo pastoviai tepti ranku kremu smile.gif Perskaicius jusu pasiakymus, irgi uzsimaniau nusipirkti ir i rankinuka isimesti aliejuka smile.gif
Atsakyti