Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Alytuje

QUOTE(lioniukė @ 2008 05 14, 11:16)
labas visoms cia uzsukancioms,

...siaubas kazkoks unsure.gif
Na kuo toliau, tuo labiau apie medicinos lygi Alytuje mano nuomone prasteja verysad.gif
Beje, panasia istorija su bambutes gyjimu ir mes isgyvenom, kai dukrytei buvo menuo. Bet tuo metu dar gyvenom Vilniuje. Ir ka galiu pasakyti - ten taip pat visokie daktarai dirba - ir tokie, kurie i viska tik numoja ranka, ir tokie - kurie jau geriau padarys per daug, negu per mazai...
Atsakyti
QUOTE(simuteneve @ 2008 05 14, 13:20)
...siaubas kazkoks unsure.gif
Na kuo toliau, tuo labiau apie medicinos lygi Alytuje mano nuomone prasteja verysad.gif
Beje, panasia istorija su bambutes gyjimu ir mes isgyvenom, kai dukrytei buvo menuo. Bet tuo metu dar gyvenom Vilniuje. Ir ka galiu pasakyti - ten taip pat visokie daktarai dirba - ir tokie, kurie i viska tik numoja ranka, ir tokie - kurie jau geriau padarys per daug, negu per mazai...

nuvyle tik tai, kad sios gydytojos darbo stazas didesnis nei mano amzius, bet negi ji negalejo iskart duoti siuntimo arba skirti tyrimu, juk tai ne bet kuriam sveikam vaikui, o kudikiui, kurio mama skambina kas antra diena ir sako kad vaikas viduriuoja, vemia ir bambute slapia... o ji tik konstatuoja, kad "jums turbut infekcija", debilizmas kazkoks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2008 05 14, 17:37)
nuvyle tik tai, kad sios gydytojos darbo stazas didesnis nei mano amzius, bet negi ji negalejo iskart duoti siuntimo arba skirti tyrimu, juk tai ne bet kuriam sveikam vaikui, o kudikiui, kurio mama skambina kas antra diena ir sako kad vaikas viduriuoja, vemia ir bambute slapia... o ji tik konstatuoja, kad "jums turbut infekcija", debilizmas kazkoks verysad.gif


console.gif nu tikėsimės vėliau taip nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2008 05 14, 12:59)
nu ir istorija blink.gif  doh.gif kiek jums teko iškęsti verysad.gif ...vargšiukės, siaubas kažkoks su tom gydytojom...o kaip dabar jaučiatės?viskas gerai?
ateik pas mus į skyrelį paplepėsim mirksiukas.gif
va čia:
http://www.supermama...;#entry17137310

dar tik vakar grizom is santariskiu, leido 4 k i diena stiprius antibiotikus, eme kasdien is venos krauja, tikrino ar ne sepsis, zodziu, nesinori prisiminti net...
o jusu nuoroda pas mane nesiaktivuoja, gal galit parasyti kur jus cia plepat, kuriam skyrelyje?
Atsakyti
Labas Alytaus mamytes,noriu prasyti jusu pagalbos kad patartumet gera gydytoja pediatre mano dukrytem nes musu tai visai kvaisa visko bijo,net profilaktiskai nesugeba laiku nusiust rolleyes.gif Mano mergaites gime neisnesiotos joms reik didesnes gydytoju prieziuros ir niekaip nezinau kokia gydytoja pasirinkti kad nereiketu begioti nuo vienos prie kitos,busiu jums labai dekinga uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2008 05 14, 17:40)
dar tik vakar grizom is santariskiu, leido 4 k i diena stiprius antibiotikus, eme kasdien is venos krauja, tikrino ar ne sepsis, zodziu, nesinori prisiminti net...
o jusu nuoroda pas mane nesiaktivuoja, gal galit parasyti kur jus cia plepat, kuriam skyrelyje?



QUOTE(nataxx @ 2008 05 14, 18:35)
Labas Alytaus mamytes,noriu prasyti jusu pagalbos kad patartumet gera gydytoja pediatre mano dukrytem nes musu tai visai kvaisa visko bijo,net profilaktiskai nesugeba laiku nusiust rolleyes.gif Mano mergaites gime neisnesiotos joms reik didesnes gydytoju prieziuros ir niekaip nezinau kokia gydytoja pasirinkti kad nereiketu begioti nuo vienos prie kitos,busiu jums labai dekinga uz patarimus.


bendraamžiuose mes plepam, temelė vadinasi "mažųjų alytiškių namučiai"..maloniai kviečiam pasibendrausim mirksiukas.gif gal ką naudingo ir rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2008 05 14, 16:37)
nuvyle tik tai, kad sios gydytojos darbo stazas didesnis nei mano amzius, bet negi ji negalejo iskart duoti siuntimo arba skirti tyrimu, juk tai ne bet kuriam sveikam vaikui, o kudikiui, kurio mama skambina kas antra diena ir sako kad vaikas viduriuoja, vemia ir bambute slapia... o ji tik konstatuoja, kad "jums turbut infekcija", debilizmas kazkoks verysad.gif

...vis mastau ir galvoju, ar tik ne su sia gydytoja teko susidurti ligonineje g.gif buvo ivykis, kai lekem i priemima su dukra. Gaila, kad pavardes neisidemejau, bet kad ta Reklaitiene labai jau kazkur girdeta... g.gif Ar gali buti, kad ji ir ligonineje dirba?
Siaip ar taip takart apziura ir poziuriu i pacienta taip pat nusivyliau....
Atsakyti
QUOTE(simuteneve @ 2008 05 15, 14:57)
...vis mastau ir galvoju, ar tik ne su sia gydytoja teko susidurti ligonineje g.gif buvo ivykis, kai lekem i priemima su dukra. Gaila, kad pavardes neisidemejau, bet kad ta Reklaitiene labai jau kazkur girdeta... g.gif Ar gali buti, kad ji ir ligonineje dirba?
Siaip ar taip takart apziura ir poziuriu i pacienta taip pat nusivyliau....

gali,nes visos gydytojos dirba ten, budejimai buna
dabar mes einam pas gyd Tamulioniene, mums cia ja isgyre dauk kas, ji dirba pas Prusaitiene kabinete
Atsakyti
sveikos,
musu su bambute tokia pati situacija buvo,priedo dar akytes puliavo,bet gydytoja Kniazeviene nieko rimto nemate.Apie ranku nusiplovima net kalbet neverta,dantenas apziurejo polikninikoj su purvinom rankom ir dar liepia saugotis kad roto viruso nepasigautumem.Antibjotikus skirdavo is karto ,nors tik slogute vaikui budavo.Man depresija prasideda kai reikia su vaikais i polikninika eiti.
As ir Krasnicka ar Kuzmickiene kvieciuosi jei kas rimciau buna,bet ir jau suprastejo ju apziura.
Atsakyti
Sveikos,mamytes,

As pati gydziausi pas gyd.Vida Miliene Alytuje - puiki vaiku gydytoja : maloni, kompetetinga. Dabar pati laukiuosi vaikelio ir nors jau gyvenu Vilniuje seniai, kiek bus imanoma stengsiuosi savo leliuka parvezti siai daktarei.
Apskritai as esu pati dirbanti medicinos srityje ir tikrai nesu nusivylusi Alytaus medikais. Ir gimdyti grisiu i Alytu...Juk gydytojai baige tuos pacius moksluskaip bet kuriam kitam mieste...Gal neturim tiek technikos,bet mokslai juk nesiskiria.
Atsakyti
QUOTE(pykstu @ 2008 05 19, 17:30)
Sveikos,mamytes,

As pati gydziausi pas gyd.Vida Miliene Alytuje - puiki vaiku gydytoja : maloni, kompetetinga. Dabar pati laukiuosi vaikelio ir nors jau gyvenu Vilniuje seniai, kiek bus imanoma stengsiuosi savo leliuka parvezti siai daktarei.
Apskritai as esu pati dirbanti medicinos srityje ir tikrai nesu nusivylusi Alytaus medikais. Ir gimdyti grisiu i Alytu...Juk gydytojai baige tuos pacius moksluskaip bet kuriam kitam mieste...Gal neturim tiek technikos,bet mokslai juk nesiskiria.

labai noreciau papriestarauti nuomonei apie sia gydytoja.Maloni tai maloni, bet kas is to jeigu nieko nenusimano savo srityje, viska jai reikejo priminti, skambinti del skiepu ir t.t. jokios naudingos informacijos is jos negausi, gal ta sesute jos labiau kazka ismano negu jinai, nes ko paklausi to negausi, aplaidus poziuris i naujagimi, susidaro ispudis kad tik sedi savo kabinete ir ziuri pro langa. vat taip
Atsakyti
Merginos, o gal turit kokiu nors atsiliepimu apie gyd. Gureviciene?
Atsakyti