Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

As padedu pirslienei viska, mes taip susitarem. ax.gif
O del aiskinimu, ju buvo daug doh.gif
Kas keiscausia tevai ne perdaugiausiai aiskino, tik mama labai kovojo uz alu, t.y. kad vestuves be alaus ne vestuves, bet as abejoju ar zmones gerdami kitokius alkoholinius gerimus dar gers alu?! na nesvarbu, uzsakem, tegul... ir dar mama niekaip nesupranta, kad isejus is baznycios galima mesti ant jaunuju roziu ziedlapius, ji isitikinusi, kad galima mesti tik ryzius su centais, o ziedlapiai po kojom tipo metami doh.gif Sakau-nebus taip-o ji supykusi-gerai, as stovesiu toleliau ir stebesiu kokia nesamone gausis lotuliukas.gif
O siaip aiskinimu buvo ir is MB bolio zmonos, kai suzinojo, kad nesegesiu rutu vainikelio taip ispute akis ir pasake: kodel?!!! blink.gif zinoma, as tik nusijuokiau. Po to vieni draugai taip isijaute i artimuju vaidmeni, kad pradejo aiskinti, kad kvietimu niekam iteikineti nereikia, kam jie hihihi.gif kur man pakvietimai neatskiriama vestuviu dalis, po to stebejosi kodel as padovanotu puoksciu, geliu nedesiu sventimo salej, nors as kantriai aiskinau, kad man svarbi harmonija, suderinamumas ir kad man svarbios tos geles, bet jos neskirtos tai vietai...jie isizeide doh.gif dar aiskino del scenarijaus, kad tipo kam jis reikalingas, kam reikalingi ten tie zodziai prie stalo banalus, tipo viska sako muzikantai doh.gif vienu zodziu, atsibodo!!! turiu dvi seseris, kurios tikrai protingai pataria ir nebando irodineti savo tiesos, o draugai (na bukime ziaurus, bet teisingi) kurie nelabai turi tiese taip aiskinti, aiskino taip, kad as jauciausi tikrai nepatogiai. Paprasciausiai kazkaip kartais norisi pasidalinti su kitais tuo dziaugsmingu vestuviu planavimu ir pan. bet kai tie kiti pradeda ne patarti, bet taip ziauriai kistis, teisiog pasimeti... nei pasakyti-nesikisk, ne tavo cia vestuves, nei tyleti ir linkseti galva doh.gif man asmeniskai pikta, kai taip aiskina. smile.gif Gerai, kad su MB musu nuomones vieningos, o tai butu is viso grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 10 balandžio 2008 - 11:18
QUOTE(Invincible @ 2008 04 10, 12:14)
As padedu pirslienei viska, mes taip susitarem.  ax.gif 
O siaip aiskinimu buvo ir is MB bolio zmonos, kai suzinojo, kad nesegesiu rutu vainikelio taip ispute akis ir pasake: kodel?!!!  blink.gif  zinoma, as tik nusijuokiau. Po to vieni draugai taip isijaute i artimuju vaidmeni, kad pradejo aiskinti, kad kvietimu niekam iteikineti nereikia, kam jie  hihihi.gif kur man pakvietimai neatskiriama vestuviu dalis, po to stebejosi kodel as padovanotu puoksciu, geliu nedesiu sventimo salej, nors as kantriai aiskinau, kad man svarbi harmonija, suderinamumas ir kad man svarbios tos geles, bet jos neskirtos tai vietai...jie isizeide  doh.gif  dar aiskino del scenarijaus, kad tipo kam jis reikalingas, kam reikalingi ten tie zodziai prie stalo banalus, tipo viska sako muzikantai 



Mes su mama dėl rūtų vainikėlio vos nesusipykome. Man tai atrodo banalu ir beprasmiška. Jeigu aš tekėčiau nekalta mergelė (kaip tarp kitko mano mama ir tekėjo), tai gal tuomet tas vainikėlis prasmės ir turėtų. O dabar mano visos rūtelės jau nuvytę. blush2.gif Tai kam čia dabar reikia vaidinti?

Su scenarijumi taip pat. Mano tėvams atrodo, kad mes su MB per daug rūpinamės nereikalingais dalykais. Ir taip jiems sunku išaiškinti, kad mes norime šventės, o ne banalaus išgertuvių baliaus, kur susirenka žmonės pasibėdavoti, vienas kitą apkalbėti ar pinigais pasigirti.
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 04 10, 10:41)
Ir kaip buvo su uovargiu, iki keliu sventete?
As siaip uz, kad kuo anksciau, tada visa diena buna vestuviu ir gali atsidziaugti. O issimiegot galima po vestuviu  smile.gif Nuo pietu, tai labai jau trumpa diena gaunas.
Mes anksti ir pradedam, na tik ne 9h, veliau truputi CMB  thumbup.gif


Tikrai ir pati bijojau to nuovargio ir issigandau, kai gavom tik toki vestuviu laika, bet nusiteikiau, kad kuo ilgesne diena- tuo geriau ax.gif
O mano pacios nuostabai, puikiai atlaikiau iki 4 ryto, kuomet pasiekeme viesbuti thumbup.gif Jauciausi puikiai, tikrai malonu nuovargi pajutau tik nusiemus suknele ir griuvus i minksta lova blush2.gif Beje, mes sventem ir antra diena, bet jau nuo pietu tai spejom pailseti ir vel sokom iki nakties tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Chippie @ 2008 04 10, 11:10)
nezinau ar nuoaka kuri keliasi 5 ryto buna labai jau geros bukles vidurnakti....
cia turbut priklauso nuo kiekvienos organizmo.

as tai planuoju bent jau savaite pries vestuves eit miegoti labai anksti ir miegot bent jaupo 8h per para, o pries vestuves eisiu miegot kokia 21h ir kelsiuos tik 9h ryto, nes pas kirpeja reikia buti 10h.

Manau, kad jaudulio ir emociju bus tikrai daug o i dienos pabaiga nenoriu buti pavargus... butu baisu jei kokie 1h nakties buciau kaip lapas ir noreciau tik miegucio...

Labai svarbu gerai paiilseti pries vestuves ir nepersitempti


Na as irgi taip planavau daryti, eiti kuo anksciausiai gulti, bet kadangi vestuves planavau ir organizavau pati, norejau galutinai suderinti kiekviena smulkmena, todel paskutine diena buvo daug nenuveiktu darbu..aisku manikiurai, pedikiurai ir visa kita,o vakare tiesiog uzsisedejau prie dovaneliu ir kitokiu mazu darbeliu..o be to, is jaudulio dar ilgai negalejau uzmigti..todel taip ir gavosi..
bet tikrai nesijauciau kaip lapas ir po vidurnakcio fejerverku ir balionu dar ilgai sokau(matyt, adrenalinas daro savo thumbup.gif )..viebuti pasiekem jau po 4val ryto..tiesa, jau be bateliu,ejau basa suknele pasikelus, nes kojos pavargo nuo sokiu blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Musu vestuves uz 2 men. Ka tik paskambino suzadetinio mama. Sako, oj kiek daug smulkmenu nesuderinta... O ka jus suplanave daryti po baznycios? Paaiskinau, kad praeis ceremonija, tada visi atejusieji pasveikins, visi isgersim sampaniuko, pasifotografuosim ir su jaunimu leksim tada i Rumsiskes... Tai jinai: o ka tada mum veikt? Ka tetoms veikt ir kitiems vyresniems? sad.gif Nezinau net ka sakyt, kad veiktu sad.gif Nu ji padalyvaut megsta. Kazkaip nepiktai issprudo: tegul musu sodyboj laukia smile.gif Tai lyg nepatenkinta liko. Negi jiems kokia atskira pramoga uzsakyt?...
Ka jusu vyresni sveciai veikia, kol jaunimas gamtoj duodasi?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 10 balandžio 2008 - 12:57
QUOTE(KriuKriu @ 2008 04 10, 13:53)
Ka jusu vyresni sveciai veikia, kol jaunimas gamtoj duodasi?...

vyresni svečiai su jaunimu paprastai į gamtą nevažiuoja (bent jau man neteko girdėt) jie būna puotos vietoj ir prisigalvoja sau veiklų patys, pvz ruošiasi stalo užsėdimui. Jaunieji tikrai neprivalo jiems sugalvot veiklos.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 04 10, 12:45)
Mes su mama dėl rūtų vainikėlio vos nesusipykome. Man tai atrodo banalu ir beprasmiška. Jeigu aš tekėčiau nekalta mergelė (kaip tarp kitko mano mama ir tekėjo), tai gal tuomet tas vainikėlis prasmės ir turėtų. O dabar mano visos rūtelės jau nuvytę.  blush2.gif  Tai kam čia dabar reikia vaidinti?

Su scenarijumi taip pat. Mano tėvams atrodo, kad mes su MB per daug rūpinamės nereikalingais dalykais. Ir taip jiems sunku išaiškinti, kad mes norime šventės, o ne banalaus išgertuvių baliaus, kur susirenka žmonės pasibėdavoti, vienas kitą apkalbėti ar pinigais pasigirti.


Tai va, o as isviso laukiusi ir kai tuoksiuosi bus jau 4menesiukai kai laukiuosi, kai as jai pasakiau: "Kaip atrodytu-pilvas matosi, o rutu vainikelis isegtas" ir juokiuosi, o ji sako: "Tai bent jau del kitu akiu isisegtumei!" ai nu ka su tokiais zmonemis padarysi-nieko! Reikia ramiai reaguoti ir pasakyti: tai musu svente ir tiek... O del scenarijaus mano busimas vyras sako: as noriu kuo daugiau uzimtumo, kad kuo maziau visi sedetu ir gertu, zaidimu kad butu ir siurprizu ivairiu drinks_cheers.gif as taip pat uz tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 10 balandžio 2008 - 15:14
na gerai bent jau kad man del rutu vainikelio nieko nesake, nes turbut buciau pradejus labai garsiai juoktis.

Ir isvis dabar labai dziaugiuosi, kad esu uzsieny ir kad man niekas labai daug ko negali aiskinti. Turiu LT planuotoja, tai nereikia prasyti mamos pagalbos, nes jauciu kad vis tiek ji butu padarius taip kaip ji nori o ne taip kaip as noriu.

Stengiuosi atsiriboti nuo kitu zmoniu nuomones, galbut praleidziu proga isklausyti geru patarimu, bet bent jau niekas nekvarsina galvos su visokiom nesamones, rutu vainikeliais ir pirslio korimais ir tt.
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2008 04 10, 13:53)
Tai jinai: o ka tada mum veikt? Ka tetoms veikt ir kitiems vyresniems? sad.gif Nezinau net ka sakyt, kad veiktu sad.gif Nu ji padalyvaut megsta. Kazkaip nepiktai issprudo: tegul musu sodyboj laukia smile.gif Tai lyg nepatenkinta liko. Negi jiems kokia atskira pramoga uzsakyt?...
Ka jusu vyresni sveciai veikia, kol jaunimas gamtoj duodasi?...

Tėvai su giminaičiais laukė mūsų kavinėje biggrin.gif Jau manau tikrai sugalvos ką veikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaskrsam @ 2007 10 22, 14:58)
[I]
Elementarus pavyzdys, vienas seiminykstis man pasiule fotografa, as paziurejau jo tinklapi ir man ziauriai nepatiko. Susiradau savo. Pasakiau, kad man abu patinka (kad neizeisciau), bet mano surastasis 200 Lt pigesnis (is tikro kainavo vienodai). Ekonominis argumentas suveike:) Niekas nedriso priesrtarauti:) Visi labai norejo atridyti solidus ir logiski:) Paskui fotografei nunesiau savo asmeninius 200 Lt paaiskinau situacija, paprasiau, kad sakytu visiems, kad kainavo tiek ir tiek. As laimejau:)

taip buvo priimtas sprendimas mano naudai, be kraujo praliejimo bigsmile.gif

As gi Jums sakau, tokia jau moters dalia. Siekdama savo tikslo tikra moteris turi buti lanksti ir gudri, isradinga bet ne klastinga:).

Gal visa tai ir yra didelis moteriskumo egzaminas, kuri istekedama (organizuodama savo vestuves) laikome kiekviena is musu...


O taip.. as irgi turejau MB tevams pasakyt, kad fotografas ima 500 Lt pigiau nei is tikruju doh.gif bet cia vien del to, kad as gauciau ji, o ne mano anytos isrinkta, kuris man tikrai toli nuo sirdies... schmoll.gif Pinigais stipriai remia MB tevai, bet jiems apskritai sakom tik butinas islaidas. Kitam viskam patys ar net as pati asmeniskai susitaupysiu ir turesiu. O mano tevui isvis nieko nepasakojam, ka ir uz kiek samdom ar darom... butu neimanoma klausyt jo nuomones.
o siaip as turiu viena tikrai didele beda... verysad.gif as tiesiog paniskai neapkenciu alkoholio, ir negaleciau pakesti, jei mane pakviestu koks nors isgeres svecias sokt.. be to, bus zmoniu, kuriuos apskritai reikia atribot nuo bet kokio alkoholio..
As visa laika isivaizdavau, kad per mano vestuves bus tik vynas ir sampanas... bet va cia iskilo didziulis pasipriesinimas is MB tevu.. verysad.gif tiesiog siaubingas! tipo ka mums zmones pasakys, kad ne alkoholio nebus?!!! o MB tevas isvis pareiske net neisias i tokias vestuves verysad.gif as jau nebetikiu, kad pajegciau ka nors pakeist... tik kaip man nusiteikt, kad bus to alkoholio?.. nezinau...
tam, kad butu uzimtas, idomus vakaras, as pati uzsimaniau, issirinkau ir nusisamdziau aktorius... labai tikiuosi, kad viskas bus puiku ir kaip suplanuota, gal tada nebus progos gert...
Atsakyti
Aš ir nemėgstu kalno alkoholio. Norėčiau kad per vestuves būtų gėrimų nedaug, bet gerų. Ir jokių ten degtinių... O geriausia, kad tik vynas r šampanas, o visa kita nealkoholiniai. Na ir aiškus sulaukiau klausimų "tai ką žmonės gers jei vyno negeria", nu sakau "tegu geria sultis". Na gal kam ir "norisi gerti gryną" bet tik ne mano vestuvėse.

Dar sulaukiau pasiūlymo kad reik surašyt kada kas kalbas sakys. Sakau tai gal geriau nesako kalbas o pasilinksmina. Nemėgstų tokių dirbtinumų ir proginių poetų... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 04 11, 19:21)
o MB tevas isvis pareiske net neisias i tokias vestuves  verysad.gif 

Mano MB tevas buvo taip pareiskes, kad neis i vestuves, jei prasysim savo norimus pirslius, o ne jo siulomus verysad.gif Jis tiem zmonem pirsliaves pries daug metu, ir dabar skaito, kad jie turi "atidirbt" ta skola - ateit pas mus pirsliaut doh.gif Kosmaras kazkoks, bet nenusileidom. Jau jo pyktis isgaravo, nes mato, nebus kitaip.

Pas mus irgi alkoholio bus, ir man bjaurus girti sveciai, ypac tokie "isidrasine" kur paciupt. Bet paprasysiu kad jaunikis neleistu kitiems su manim sokt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 11 balandžio 2008 - 19:44
QUOTE(KriuKriu @ 2008 04 11, 20:40)
Pas mus irgi alkoholio bus, ir man bjaurus girti sveciai, ypac tokie "isidrasine" kur paciupt. Bet paprasysiu kad jaunikis neleistu kitiems su manim sokt.

mm, gal rimtai ir man reikes prasyt brangiojo, kad pasiimtu mane savo grynon nuosavyben ax.gif
skaitau as cia Jusu visu pasipasakojimus.. paciai tenka susidurt... ir vis galvoju, na koks absurdas - vestuves - tavo, o tu pati kartais neturi teises reiksti savo nuomones... g.gif as tai dar del sveciu saraso pykstuosi. Paskutinis atvejis - anakart pareiskia MB tevai - na, nutarem, kad reiketu pakviesti kaimyna X, gerai su juo sutariam... doh.gif nepajutau, kaip balsa pakeliau blush2.gif jau zinokit kraujas uzvire. Negana to, kad tas kaimynas ir man, ir MB NIEKAS, tai dar ir pijokas schmoll.gif kvieciam tik pacius artimiausius, as is savo giminiu tik viena mamos pusbroli, su kuriuo bendraujam, kvieciu, o jie matai kaimynus nutare susivest mad.gif pasiutau juodai...
Siaip ar taip, isreiskiau jiems savo nuomone.. tai dabar sedziu ir galvoju, kad per vestuves kokiu nenumatytu sveciu neisdygtu.... doh.gif
Atsakyti