Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

QUOTE(DiD @ 2008 04 13, 11:19)
sveikos 4u.gif
kiek daug nerealiu patarimu cia prisiskaiciau drinks_cheers.gif  saunuoles, kad viena kitai padedat thumbup.gif
man tik klausimas toks parupo, ka rasyti i kvietimus, kai i baznycia nori pakviesti LABAI daug sveciu, giminiu ir artimuju, bet pacioje vakarieneje (vestuves bus vienos dienos) noretume matyti tik puse ju??? ir taip suku galva ir anaip, bet nieko doro ir idomaus nesugalvoju doh.gif


Mes irgi kvietem dali zmoniu i tik ceremonija, po kurios turejom pasiruose VISIEMS sampano, sakociu ir pan. Konkreciai juos kvietem zodziu, pasakydami, kad kvieciam i tuoktuviu ceremonija baznycioj ir taurei sampano po to. Kuriuos kvietem ir i vakariene, tai konkreciai pasakem, kada ceremonija, kas po jos ir kada bei kur prasideda vakariene. Man atrodo, kad cia reikia viska isdestyti labai konkreciai ir aiskiai, kad zmonems nekiltu papildomu klausimu o jums nemaloniu siurprizu 4u.gif
Atsakyti
Mes be kvietimų dar likus kokiam mėnesiui ar mažiau išdalinsime scenarijų ir visi žinos, ką daryti. O tie, kas į balių nekviečiami manau ir taip supras, kad gali ateiti prie CMB ir gauti šampano. Tad prie CMB ir bažnyčios jokių instrukcijų nebus. negražu juk sakyti: na gimines kviečiame paskui ten ir ten vakarienei, o kitiems ačiū už dalyvavimą
Žmonės savi ir viską iš anksto žinos.
Atsakyti
Mes su jaunikiu vakar gincinomes kaip darysim baznycioj smile.gif Jis sako, kad mane turi tetis atvest prie altoriaus ir "perduot" jaunajam.
O as taip nelabai noriu, bijau per didelio susijaudinimo ir t.t. Noriu, kad kartu eitume link altoriaus abu.
Ka jus darote? Jus teciai zenytis ves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 14 balandžio 2008 - 14:27
QUOTE(KriuKriu @ 2008 04 14, 15:27)
Mes su jaunikiu vakar gincinomes kaip darysim baznycioj smile.gif Jis sako, kad mane turi tetis atvest prie altoriaus ir "perduot" jaunajam.
O as taip nelabai noriu, bijau per didelio susijaudinimo ir t.t. Noriu, kad kartu eitume link altoriaus abu.
Ka jus darote? Jus teciai zenytis ves?

O man tai vakarietiška tradicija atrodo. Man gražiau, kai jaunieji abu ateina, o tėveliai bažnyčioje jau laukia. Mes kartu eisim link altoriaus smile.gif
Nors kam tai patinka kodėl gi ne ! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulute* @ 2008 04 14, 17:09)
O man tai vakarietiška tradicija atrodo. Man gražiau, kai jaunieji abu ateina, o tėveliai bažnyčioje jau laukia. Mes kartu eisim link altoriaus smile.gif
Nors kam tai patinka kodėl gi ne !  smile.gif



Visiskai sutinku, man tai kazkaip svetima, nori kartu su milimuoju eiti tuo takeliu link altoriaus blush2.gif
net girdejau kad viena pora asmeniskai kunigas biski isjuoke ddel to 4u.gif aisku mandagej, pakluse gal ir repeticijos su visa palyga ir giminem norite ax.gif

na man kakziap mieliau su savuoju eiti, taciau visi daro aks kam mieliau, tad tik visiem sekmes linkiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man kazkaip irgi geriau kartu eiti link altoriaus. Savarankiskiau atrodo, patys apsisprendem tuoktis ir t.t. Priedo, as jau beveik senmerge, tai gali net juokinga atrodyt, kad tevelis pagaliau atidave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2008 04 15, 08:42)
Man kazkaip irgi geriau kartu eiti link altoriaus. Savarankiskiau atrodo, patys apsisprendem tuoktis ir t.t.  Priedo, as jau beveik senmerge, tai gali net juokinga atrodyt, kad tevelis pagaliau atidave smile.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na cia manau kiekvieno asmeninis reikalas.

Man bus 25, dar nesenb=merge, tai prie altoriaus ves tevelis.
O MB 29, na kaip ir beveik senbernis, bet vistiek mama ves prie altoriaus, tai man cia doh.gif doh.gif doh.gif as jam sakau ir pats ateiti gali ir isvis prie ko cia ta mama...
Tai dar gincijames, tikiuosi ateis prie altoriasu kaip didelis berniukas, apseis ir be mamos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as labai noriu, kad mane tevelis atvestu prie altoriaus ax.gif , taip ir bus, nes jis, ir mano busimasis, yra patys brangiausi vyrai, ir man bus drasiau kai jis atves, o jau prie altoriaus lauks mano mylimasis wub.gif
islydejimu is namu nedarysim, draugas gyvena kitam mieste, tai jis paskutine nakti pries vestuves nakvos savo nameliuose pas tevelius, ir vestuviu diena su savo seimyna atvaziuos i baznycia, ten ir susitiksim wub.gif
sveciai ir dalyvaus tik tie, kuriuos tikrai norime matyti, t.y geriausi draugai, artimiausi pusbroliai ir puseseres, ir teveliai.Buvo nepatenkintu tetuliu, kuriu nekvieteme doh.gif , bet pagalvojom, kad musu svente ir darysime kaip norime.Nenorime tradiciniu vestuviu su balta suknele, pirsliais, islydejimais, rutu vainikeliais, tai darysime kaip mum norisi, nes musu diena.
gal ir savanaudiskai skamba, bet manau kiekvienas turi teise savo sventes, o ypac vestuves, planuoti taip, kaip norisi 4u.gif
Atsakyti
Mes jau apsizenijom smile.gif

Gerai, kad prisiskaiciau visokiu patarimu, is anksto rupinomes. Buvo ivairiu smulkmenu, bet nieko tokio.
1. Vaziuojant i gamta ir pan. pasiimti atsigerti. Mes i limuzina prisikrovem sampano, snapso, o paprasto vandens - nea. Tai labai uztroskom, nes karsta buvo.
2. Kai planuojamas laikas, ivertinti, kad limuzinas labai labai letai vaziuoja. Gal cia ju taktika laika tempt smile.gif Bet mes autostrada judejom 70 km/h greiciu. Vazinejimas uzsitese 1-1,5 valandos ilgiau. Tikri letapedziai tie limuzinai.
3. Labai graziai atrode baltas jaunosios sketis. Nu pasakiskai papuose nuotraukas.
Atsakyti

Teko pries keleta meteliu paciai tuoktis, bet siais metais buvom sveciais dvejose vestuvese pas draugus. Tad keletas patarimu:
1. Pasirupinkit tauremis, visgi labai grazios foto kai jaunieji geria is stikliniu tauriu, o jeigu jos dar papuostos wub.gif , ko nepasakyciau apie plastikinius puodelius schmoll.gif
2. Jeigu darot i gamta vaises, pasistenkit isvengti sviesto, karsta diena tokius sumustinius tenka su saukstu kabinti
3. Susitarkit su kunigu kaip bus su priesaika, ar patys skaitysit, ar kunigas skaitys o jus kartosit. Labai juokingai vienose vestuvese jaunikis puole su kunigu deklamtuo priesaika biggrin.gif
4. Aptarkit su fotografu, operatorium kaip turi atrodyt juju darbas. Kad nebutu, jog visi fotkina, tik ne fotografas biggrin.gif
5. Labai grazu kai jaunikis islipa is limuzino, ar kito transp. atsisuka ir padeda islipti nuotakai...
6. Jeigu linguosit valsa pagal savo muzika, pasirupinkit technika jai paleisti
7. Nepamirskit savo sveciu, apgalvokit ar jiem bus patogios nakvynes vietos, ar patogu sedeti prie stalo, ar nereikes nervuotis prie vienintelio duso duru. Padarykit svente ne tik sau, bet ir kitiems!
7. Ir paskutinis - labai gerai apgalvokit kiekviena smulkmena. Tokios sventes nebebus niekada gyvenime ir ji verta kiekvienos bemieges sekundes!

Sekmes visom! smile.gif
Atsakyti
Taip... Po patarimu biskiuka ramiau darosi... Rodos ir laukiau savo vestuviu, bet - kai pagalvoju apie jas ir planavima ju - vidurius suka.... smile.gif

Aš irgi iš tų, kurios nemėgsta alkoholiu padvisusių žmonių.... O jo pas mumis ant stalo bus daug.... MB tiesiog reikalauja - juk sako - kaip atrodys, kad taupom per visus galus? Mane dėl sito ima nervas... Bet MB mane ramina - pamatysi- bus linksma, nieks labai nenusigers, dar ir liks ateičiai.... UCH... tikiuosi....

Mūsų vestuvės bus kaipo ir arčiau tų tradicinių... Mažuma susirinks pas mano tėvus namuose - bus išlydėtuvės. Jaunikis turės ieškoti nuotakos ir išsirinkti iš mano 4 draugiu. Pamergių nebus, man asmeniškai tai bereikalinga. Nors labai gražiai atrodo nuotraukose, kai pamerges su vienodom suknelėm ir dar tarp jų nuotaka, bet...

Vestuves darysim tik bažnyčioj. Bernardinuose. Po to lauks ilga kelionė į Ignalinos raj. Ten turiu senelių sodybą, tajs ten ir vyks šventė. Kaimiškai. Stalai bus padengti lauke, palapinėje. Svečiai miegos ant šieno. Tulikas lauke. Maudynės ymanomos tik ežere arba prūde. smile.gif Su ekstremalumais smile.gif O jei dar lis smile.gif

Dabar sio to norėtau paklausti....
1. Gal kas galėtų patarti ką rašyti i pakvietimus?
2. Norėtume nuvažiuoti prie Stelmužės ąžuolo. Gal kas neperseniai buvot, ar pn. kaip ten atrodo aplinka, ar ymanoma prie jo pat prieiti?
3. Kokios firmos geriausia pirkt/užsakyt šakočius? Kažkaip nesinori birių ir stringančių gerklėj.
4. O kaip dėl puokštės metimo - kai yra pamergės, tai jos gaudo, o jei nea...?
Atsakyti
į vieną klausimuką galiu atsakyt. jei nėra pamergių tada puokštę gaudo netekėjusios merginos, tai gali būti pusseserės, draugės ir pan. smile.gif
Atsakyti