Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 22, 07:37)
...... kvietėm tik tėvą, ir paaisškion tetei, nes jis labai pyko, kad šeima būna tik iš dviejų asmenų. o šiandien reikia tik artimiausių......


oi, mums turbut irgi rekes taip pat padaryti, nes maniskio mama pareiske, kad labai nenoretum, kad jos buves vyras su kita ateitu! schmoll.gif o mums atrodo, kad tas ta ir nori padaryti , nors kvietima darem tik jam, tik kad jis mums dar nieko neatsake verysad.gif
Atsakyti
manyčiau npergyvenkit rutėtų ateit juk jo vaikų vestuvės. ypač jei dar ko nors jos pasiteiraututėm na bet ko ar kur torus žinmo pirkt ar turi kostiumą, ar jaudinas, ir jausis reikalingas. ir turėtų atlėgti. mūsų ti atlėgo iki tiek, kad mane mamą mano sesę po salonus vežiojo vestuvių rytą net pats neapsirėdęs, bu mes mašinos neturim o jaunikis negali gi. tau toks svarbus turbūt pasijautė, kad visi pykčiai išgaravo. o dabar toks idealus tėtis po vestuvių pasidarė, kad net kartais galvojam kad jam užplaukė, bu seniau mumi taip nesirūpindavo smile.gif o atrodo viskas tik dėl to, jog paprašėm jo pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(tasa_01 @ 2005 08 22, 22:03)
oi, mums turbut irgi rekes taip pat padaryti, nes maniskio mama pareiske, kad labai nenoretum, kad jos buves vyras su kita ateitu!  schmoll.gif o mums atrodo, kad tas ta ir nori padaryti , nors kvietima darem tik jam, tik kad jis mums dar nieko neatsake verysad.gif


Man atrodo, kad jei ta kita tik šiaip širdies draugė, tai nebūtina ją kviesti, bet jei ji jo žmona, tai kitas reikalas. Be abejo, kad turi dalyvauti abu tėvai ir kai kurias tradicines ceremonijas kartu gali atlikti, bet jeigu vienas iš jų turi vyrą(žmoną), tai jau kažkaip nepasakysi, kad tu žmonos(vyro) neimk, jie jau šeima ir kur vienas eina, turi ir kitas eiti - nebent pats nenori smile.gif
Atsakyti
Mano tėvai išsiskyrę sad.gif abu gyvena su kitom pusėm ir mum net minties nebuvo kurio nors iš jų nekviesti unsure.gif su visais keturiais savo tėvais sutariu puikiai rolleyes.gif tik būsimasis su mano "patėviu" nelabai sutariu bet negi dabar aš jo nekviesiu unsure.gif nebent pats atsisakys eiti g.gif dabar mano svečių sąraše garbingiausioj vietoj puikuojasi net šeši tėvai smile.gif
Atsakyti
Jei jau skyrelis vadinasi "Patarimai jaunamartėms", tai jūs man pasakykit, kas kokį vaidmenį atlieka per vestuves: piršliai, vyriausioji pamergė su vyr. pabroliu ir liudininkai??? g.gif Ar liudininkais būtinai turi būti piršliai ar pirmoji pora gali būti? Kas ten kokią rolę pagal svarbą užima? schmoll.gif Mūsų vestuvėse nebus laikomasi tradicinių scenarijų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknishka @ 2005 08 25, 17:47)
Jei jau skyrelis vadinasi "Patarimai jaunamartėms", tai jūs man pasakykit, kas kokį vaidmenį atlieka per vestuves: piršliai, vyriausioji pamergė su vyr. pabroliu ir liudininkai???  g.gif  Ar liudininkais būtinai turi būti piršliai ar pirmoji pora gali būti? Kas ten kokią rolę pagal svarbą užima?  schmoll.gif  Mūsų vestuvėse nebus laikomasi tradicinių scenarijų  rolleyes.gif

jei nebus vestuvės tradicinės lietuviškos, tai koks skirtumas, ką piršliai veikia? unsure.gif
Mūsų liudininkai tik parašiukus padėjo ir viskas, daugiau niekam jokių pareigų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 08 25, 19:32)
jei nebus vestuvės tradicinės lietuviškos, tai koks skirtumas, ką piršliai veikia?  unsure.gif
Mūsų liudininkai tik parašiukus padėjo ir viskas, daugiau niekam jokių pareigų  rolleyes.gif


Tai ar bus gražu, jei piršlius imsim svečius išjudinti, taip sakant vestuves vesti, atrakcijų prigalvoti. O vyriausioji pamergė su pabroliu dės tuos parašiukus? g.gif

Norisi bažnyčioj gražios ceremonijos, o paskui jau nereik nei vaikų vyniojimų, nei piršlių karimo... Nepatinka man visai tai, o ir jauniki pritaria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknishka @ 2005 08 25, 21:42)
Tai ar bus gražu, jei piršlius imsim svečius išjudinti, taip sakant vestuves vesti, atrakcijų prigalvoti. O vyriausioji pamergė su pabroliu dės tuos parašiukus?  g.gif

Norisi bažnyčioj gražios ceremonijos, o paskui jau nereik nei vaikų vyniojimų, nei piršlių karimo... Nepatinka man visai tai, o ir jauniki pritaria  smile.gif

Svarbiausias vaidmuo piršlių ir yra visas vestuvių vedimas, kad svečiai neliūdėtų, su visom atrakcijom ir akcijom, o tas vaikų vyniojimas ar piršlio korimas palyginus su visu pasirengimu vesti vestuves yra tik juokas. Galima šių dalykų atsisakyti, bet lieka dar labai daug kas smile.gif Kaip išjudinti svečius, jei nenorėsit jokių atrakcijų? Taigi yra žaidimai ir už stalo ir ne tik, kalbos, dainos, šokiai ir t.t. nebūtinai ten tuos vaikus vystyti ar kelmus kapoti biggrin.gif . Ir būtų labai gražu, kad jei piršliai ves vestuves, tai kad jie ir pasirašytų, na jau čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
tai tada js piršlių nesivežiokit po visur, o tik kieme tegu sutinka, bu na santuokų rūmuose jie stovi po jūsų na kaip garbingiausi o dabar išeis kad jie paskutiniai turės stovėti. ir apskritai ta moteriškė kviečia liudininkus pasirašyti, tai man tai keistai atrodytų, jei ne piršliai o viena iš porų ateina..
arba juos piršliai nevadinkit, tegu jokių juostų nesidea ir tiesgios palydovai šventės būna.
Atsakyti
gal patarsit kaip elgtis, kaip elgtis su islydejimu, kai gyvenam jau keli metai kartu, o abieju tevai i skirtingas puses po 200km. ?
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 08 29, 16:03)
gal patarsit kaip elgtis, kaip elgtis su islydejimu, kai gyvenam jau keli metai kartu, o abieju tevai i skirtingas puses po 200km. ?


na paprasčiausiai nedarykite to išlidėjimo...
tegu susirenka visi bažnyčioje ar santuokų rūmuose.
mes išlydėjimo nedarėme ir nepajutau, kad man jo trūko ar kažkas buvo ne taip.
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 08 29, 16:03)
gal patarsit kaip elgtis, kaip elgtis su islydejimu, kai gyvenam jau keli metai kartu, o abieju tevai i skirtingas puses po 200km. ?

pas mus irgi ta pati situacija, tik mes buvom sumaste, kad islydejima drysim visi kartu is mano tevu atvaziuos jo tevai ir sveciai is jo puse, bet brangiausio mama likus dviem savaitem pareiske,kad jei darys is manu islydejima, nes pas juos tokia tradicija, musu busimu jaunuju atsiklaust nereikia, kaip pradeda mane nervint toki dalykai, tai dabar nebeaisku ar is vis bus tos vestuves, ar jaunikis atvziuos pas mane ar is vis tiesiai i zagsa, nes keliones lengvaja masina 3.5val. reik isvziuot ryte 9.30, norint laiku but, tai matyt neisvaziuos, nezinau kaip bus. juk sikuosenos viskas tenai, pas mus atsisake darytis ir atvaziuot is vakaro. sad.gif
Atsakyti