Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

Vaižgante, mane nustebino Jūsų komentaras. Kiek skaičiau Jūsų postų, tai susidariau įspūdį, kad Jus turėtumėt žinoti kur ieškoti Dievo.

Labai malonu, kad į mane kreipiesi "Jūs", bet aš dar nesilaukiu. lotuliukas.gif
Mano postus suprasti gali tik tie, kurie savojo humoro jausmo nelaiko šaldymo kameroje.
Turėjau vieną atvejį su užkeikimo nuėmimu. Tai truko keletą mėnesių...Netikiu šarlatanais, kurie rankelėm pamojuoja ir nuima užkeikimą...Gi užkeikimą pritraukia pats žmogus...Logiškai galvojant- pats prisitraukei, pats ir dalyvauk jo nusiėmime... doh.gif
Atsakyti
Taip. zmogus daugeliu atveju gali padeti pats sau.
Pati praktikuoju - atleidima.
tie, kurie vienaip ar kitaip iskaudino, nuskriaude,prakeike. Mintyse stengiuosi atleisti, kartoju kad X atleidziu tau uz ta taar ana, tol kol viduje pajuntu siluma, ir nebejauciu nuoskaudos, na tol kol tikrai atleidziu...ir patikekit palengveja neapsakomai, be to, tokiu budu grazinu bumeranga...
o su rimtesniais dalykais, tokiais kaip juodoji magija, leliu gaminimas energetiskai stipriu personu, pries juos reiketu imtis kazko daugiau, itariu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 25, 15:34)

Labai malonu, kad į mane kreipiesi "Jūs", bet aš dar nesilaukiu.  lotuliukas.gif 
Mano postus suprasti gali tik tie, kurie savojo humoro jausmo nelaiko šaldymo kameroje.
Turėjau vieną atvejį su užkeikimo nuėmimu. Tai truko keletą mėnesių...Netikiu šarlatanais, kurie rankelėm pamojuoja ir nuima užkeikimą...Gi užkeikimą pritraukia pats žmogus...Logiškai galvojant- pats prisitraukei, pats ir dalyvauk jo nusiėmime... doh.gif


bigsmile.gif Nežinojau, kad tik į besilaukiančias galima kreiptis "Jūs". Šiaip tai taip kreipiuosi praktiškai į visus žmones, o ypač į nepažįstamus, taip išreikšdama tam asmeniui pagarbą.
Aha, man tokia pokštininkė Jus pasirodėte tik šitam poste mirksiukas.gif Nesiginčysiu, gal ir ne man suprasti Jūsų postus, tikrai nesu niekuo ypatinga tongue.gif


Nu o su ta lėle tai pakėlėt nuotaiką visai dienai thumbup.gif Jo g.gif žmonės tūkstantmečiais siekė naujų žinių, per tą laiką paaiškino milijonus nesuprantamų pirmykščiams žmonėms reiškinių, o šiuo tokio spartaus progreso metu vis tiek dar atsirada žmonių tikinčių tokiom baikom doh.gif Šiaip kiekvieno žmogaus valia kuo tikėti, bet noras sugrįžti į akmens amžių man asmeniškai - nesuprantamas doh.gif
Bet kuo aš stebiuosi irnesakyk.gif žmones visuomet žavėjo paslaptys, magija ir pan. reiškiniai. Kažkaip ir nelaimės visos geresnės atrodo jeigu galvojam, kad tai prakeikimas, užkeikimas ar pan.
Atsakyti
nejuokauciau,nes lele - ne baika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2007 10 26, 19:21)
nejuokauciau,nes lele - ne baika 4u.gif


Būtent...
Atsakyti
QUOTE(paslaptis666 @ 2007 10 22, 19:38)
Sveiki,
Kalbu labai rimtai- mane užkeikė vienas žmogus. Kaip sakoma mylintis žmogus gali viską, šitas irgi "myli" ir gali. Jis gyvena užsienyje. Ten susirado patikimą žydę, kuri labai rimtai užsiima Kabala, prašė jos ir pastaroji turėdama mano plaukų sruogą užkeikė taip, kad nesisektų man meilėj, kad ateityje neturėčiau vyro, vaikų.
Klausimas labai realistišks, priešingai nei visa, kas dabar vyksta mano gyvenime, gal žinote kas nuimtų man šitą užkeikimą? Tikrai labai rimtai prašau pagalbos.



Vaiva Budraityte, aisku tai brangu- 350 lt. nuemimas ir talismanas bet...efektyvu! kaip bureja - su ja neteko susidurti negaliu nieko pasakyti, bet va del uzkeikimo nuemimo tai tikrai padejo, palengvejimas jauciasi, reikalai taisosi, aisku palaipsniui
ne iskarto, bet nesigailiu kad kreipiausi.
Atsakyti
QUOTE(Mijaaa @ 2007 10 26, 23:40)
Vaiva Budraityte, aisku tai brangu- 350  lt. nuemimas ir talismanas bet...efektyvu! kaip bureja - su ja neteko susidurti negaliu nieko pasakyti, bet va del uzkeikimo nuemimo tai tikrai padejo, palengvejimas jauciasi, reikalai taisosi, aisku palaipsniui
ne iskarto, bet nesigailiu kad kreipiausi.

Pas Vaivą nesikreipčiau niekada jokiais klausimais.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 27, 05:24)
Pas Vaivą nesikreipčiau niekada jokiais klausimais.

ar galetum pakomentuoti kodel 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2007 10 27, 13:49)
ar galetum pakomentuoti kodel 4u.gif

Nueik pas ją ir suprasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2007 10 27, 12:49)
ar galetum pakomentuoti kodel 4u.gif



Aš galiu pakomentuoti, kodėl niekad pas ją nebeisiu:)
Pasipūtusi, savimi patenkinta ir tą savo pasitenkinimą savimi labai norinti pademonstruoti moterėlė, beveik valandą pasakojanti apie save ir visus pas ją ateinančius žmones maunanti ant vieno kurpalio. Po jos burtų sužinojau su detalėm apie ją, jos dukrą, durkos viršsvorį, draugus Dubajuje. Netgi už kiek litų tie draugai Dubajuje "gali sau leisti" pietauti švediško stalo tipo restorane.

Apie save sužinojau, tik kad "viskas ten šviesu pas mane" ir, aišku, man išeinant jau, dar mestelėjo, kad yra prakeiksmas, dėl kurio kitą kartą ateičiau smile.gif bet nebeatėjau:)
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 10 28, 12:31)
man išeinant jau, dar mestelėjo, kad yra prakeiksmas, dėl kurio kitą kartą ateičiau smile.gif bet nebeatėjau:)

Manau, nieko nepraradai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijaaa @ 2007 10 26, 22:40)
Vaiva Budraityte, aisku tai brangu- 350  lt. nuemimas ir talismanas bet...efektyvu! kaip bureja - su ja neteko susidurti negaliu nieko pasakyti, bet va del uzkeikimo nuemimo tai tikrai padejo, palengvejimas jauciasi, reikalai taisosi, aisku palaipsniui
ne iskarto, bet nesigailiu kad kreipiausi.



O gal atsipalaidavai ir viskas lengvėja?smile.gif Placebo, taip sakant:)

Nu netikiu, kad Vaiva gali kažką padaryti tokio, ji man atrodo komersantė ir tiek smile.gif bet svarbu padeda;)

Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 28, 11:55)
Manau, nieko nepraradai. smile.gif


Ir aš taip manau smile.gif
Atsakyti