Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(winia @ 2007 10 28, 12:56)
O gal atsipalaidavai ir viskas lengvėja?smile.gif Placebo, taip sakant:)

Nu netikiu, kad Vaiva gali kažką padaryti tokio, ji man atrodo komersantė ir tiek smile.gif bet svarbu padeda;)

Papildyta:
Ir aš taip manau smile.gif



zinot as irgi taip maniau, ir ejau tai... buvau girdejus nekokiu atsiiepimu kaip apie bureja bet del nuemimo nieko, ir ejau ir su baime ir tikejau nes detis jau nebuvo kur- ir tikrai nesigailiu,
dar netycia inernete internete aptikau atsiliepima del nuemimo- butent ta pati ka as sakiau- tikrai jauciu palengvejima, apsakyti to neimanoma nes nenoriu pasakoti visos savo ""istorijos"" nes tai ir neimanoma yra dalyku kuriu neimanoma papasakoti. be to as ejau grynai del nuemimo ir neklausti o tiesiog pacios paslaugos. as pries tai buvau pas aiskiarege kuri man viska aiskiai konkreciai pasake ir pas vaiva kreipiausi tik konkrecios paslaugos- ir ji ja atliko. ir atliko tikrai gerai, nes tikrai jauciu pasikeitimus, nors dar ne daug laiko praejo. o patarimu as neklausiau ir ka ji sake nelabai emiau i galva nes mano situacija negali nieks paaiskinti jokie psichologai- dazniausiai patys psichologai turi problemu... ir jiems patiems reikia pagalbos lotuliukas.gif kas gali pasakyti ka jums patarti geriau uz jus pacius.
tiesiog pas ja ateja gal nusivilia tie kurie kreipiasi ne paslaugos o nori paklausti issiaiskinti- tai ne jos sritis, tokiu dalyku reikia eiti pas aiskiaregius kurie turi tokia dovanakaip aiskiaregyste. ji eiline moterele ivaldziusi keleta dalyku- burimas, nuemimai.
savo atveju galiu pasakyt kad nenusivyliau, padejo, aciu jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijaaa: 28 spalio 2007 - 14:03
uzkeikima gali nuimti tik tada, jei uzkeiktasis to nori, kitaip neimanoma, cia man kunigas ezoterikas taip sake mirksiukas.gif buvaus susidurusi su su tokia situacija, uzkeiktasis to nepripazino ir visaip kratesi pagalbos, nors visi aplinkiniai tai pripazino, teko laukti kol tas zmogus suprato kad taip ir yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2007 10 28, 18:11)
uzkeikima gali nuimti tik tada, jei uzkeiktasis to nori, kitaip neimanoma, cia man kunigas ezoterikas taip sake  mirksiukas.gif  buvaus susidurusi su su tokia situacija, uzkeiktasis to nepripazino ir visaip kratesi pagalbos, nors visi aplinkiniai tai pripazino, teko laukti kol tas zmogus suprato kad taip ir yra  smile.gif



taip, is dalies, kunigas is dalies yra teisus, nes kad ir gero nori vistiek tai turi buti su zmogaus sutikimu, negalima nieko daryti pries zmogaus valia- nors ir gero. bet... realiai tai bet koks neigiamas poveikis gali buti nuimamas nuo zmogaus ar tiki jis tuo ar ne ar nori ar ne, taip pat kaip ir uzdedadama- juk nieks neklausiai nori tu to ar ne paima ir prakeikia ar kt.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 28, 06:47)
Nueik pas ją ir suprasi. mirksiukas.gif

ne LT gyvenu mirksiukas.gif

QUOTE(winia @ 2007 10 28, 10:31)
Aš galiu pakomentuoti, kodėl niekad pas ją nebeisiu:)
Pasipūtusi, savimi patenkinta ir tą savo pasitenkinimą savimi labai norinti pademonstruoti moterėlė, beveik valandą pasakojanti apie save ir visus pas ją ateinančius žmones maunanti ant vieno kurpalio. Po jos burtų sužinojau su detalėm apie ją, jos dukrą, durkos viršsvorį, draugus Dubajuje. Netgi už kiek litų tie draugai Dubajuje "gali sau leisti" pietauti švediško stalo tipo restorane.

Apie save sužinojau, tik kad "viskas ten šviesu pas mane" ir, aišku, man išeinant jau, dar mestelėjo, kad yra prakeiksmas, dėl kurio kitą kartą ateičiau smile.gif bet nebeatėjau:)

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Mijaaa @ 2007 10 28, 13:54)
zinot as irgi taip maniau, ir ejau tai... buvau girdejus nekokiu atsiiepimu kaip apie bureja bet del nuemimo nieko, ir ejau ir su baime ir tikejau nes detis jau nebuvo kur- ir tikrai nesigailiu,
dar netycia inernete internete aptikau  atsiliepima del nuemimo- butent ta pati ka as sakiau- tikrai jauciu palengvejima, apsakyti to neimanoma nes nenoriu  pasakoti visos savo ""istorijos"" nes tai ir neimanoma yra dalyku kuriu neimanoma papasakoti. be to as ejau grynai del nuemimo ir neklausti o tiesiog pacios paslaugos. as pries tai buvau pas aiskiarege kuri man viska aiskiai konkreciai pasake ir pas vaiva kreipiausi tik konkrecios paslaugos- ir ji ja atliko. ir atliko tikrai gerai, nes tikrai jauciu pasikeitimus, nors dar ne daug laiko praejo. o patarimu as neklausiau ir ka ji sake nelabai emiau i galva nes mano situacija negali nieks paaiskinti jokie psichologai- dazniausiai patys psichologai turi problemu... ir jiems patiems reikia pagalbos lotuliukas.gif kas gali pasakyti ka jums patarti geriau uz jus pacius.
tiesiog pas ja ateja gal nusivilia tie kurie kreipiasi ne paslaugos  o nori paklausti issiaiskinti- tai ne jos sritis, tokiu dalyku reikia eiti pas aiskiaregius kurie turi tokia dovanakaip aiskiaregyste. ji eiline moterele ivaldziusi keleta dalyku- burimas, nuemimai.
savo atveju galiu pasakyt kad nenusivyliau, padejo, aciu jai.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijaaa @ 2007 10 26, 22:40)
Vaiva Budraityte, aisku tai brangu- 350  lt. nuemimas ir talismanas bet...efektyvu! kaip bureja - su ja neteko susidurti negaliu nieko pasakyti, bet va del uzkeikimo nuemimo tai tikrai padejo, palengvejimas jauciasi, reikalai taisosi, aisku palaipsniui
ne iskarto, bet nesigailiu kad kreipiausi.

O man nieko ji nepadejo nors buvau pas ja jau daugiau nei pries 2 metus.Pinigai ismesti kaip i bala.
Atsakyti
O gal kuri zinote Kaune kas galetu padeti?Nes tikrai mano vyra prakeike ir zinome kas ir uz ka,,,Ilgai tektu pasakoti,o seip tikrai prakeikimas pradejo daryti savo,nesiseka vyrui juodai,,,,
Atsakyti
Sveiki dar karteli!
Taip, cia raso ta pati mergina kaip ir pries trejeta menesiu. Hm, pas magus ar aiskereges nuimti nukeikimo nebeejau, idomu kodel?
Supratau, kad siam pasaulyje yra svarbiausia meile, jog tik ta sviesa, tikejimas, gali parklupdyti ir pikciausius keslus. Kiekviena karta turime alternatyvas, sukti i viena puse ar i kita. Protas, veikiausia kaip ir turejo buti, sake visai ka kita nei sirdis, beliko pasikliauti tikejimu grazia ateitimi. Manau, pasirinkau tinkama kelia, pagaliau galiu bent jau ramiai miegoti. Tikiu, kad tas zmogus dar nesiliove, bet kol eisiu paskui sviesa, nemanau jog kazkam pavyks pakenkti. Visos jus teisios- saviitaiga- tai nepaprastas galykas. Nesakau, kad lengva buvo praeiti visa ta pragara, bet jauciu kaip gyvenimo dziaugsmas grizta ir i mano namus. Kartkartem dar uzvaldo juodos mintys, be proto stipri baime, asaros nei is sio nei is to nenustoja byreti, kuna krato, nuojautos ivairios, lyg ir "pranasingi" sapnai, bet... Gyvenu ir dekoju uz kiekviena diena.
Atsakyti
kreiptis pas egzorcista, tik jis gali padeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 19, 14:15)
kreiptis pas egzorcista, tik jis gali padeti  unsure.gif


Nuo kada egzorcistai prakeikimus nuėminėja?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 19, 14:47)
Nuo kada egzorcistai prakeikimus nuėminėja?

na tai sutinku, kad tai daugiau ''apsedimam skirta'' ax.gif , bet jei neiseina kitaip pabandyt gal verta... galiausiai misias uzpirkt galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 19, 19:31)
na tai sutinku, kad tai daugiau ''apsedimam skirta'' ax.gif , bet jei neiseina kitaip pabandyt gal verta... galiausiai misias uzpirkt galima  blush2.gif


Mišios yra užsakomos, o ne užperkamos. Manai- duosiu kunigėliui 200 ir užkeikimo nė kvapo? mirksiukas.gif Naivumas tų žmonių...
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 19, 20:31)
na tai sutinku, kad tai daugiau ''apsedimam skirta'' ax.gif , bet jei neiseina kitaip pabandyt gal verta... galiausiai misias uzpirkt galima  blush2.gif

egzorcistas ne prie ko, o zvakute uzdegti visada galima mirksiukas.gif tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti