Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Bonifacija @ 2013 08 13, 14:05)
apie 40 dienu nesu nieko girdejus...

Tą maldą (ir kitas taip pat) reikia skaityti 40 dienų iš eilės. Jei vieną dieną praleidžiate, reikia pradėti iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2013 08 11, 21:54)
Молитва священомученика Киприана от порчи, чародейства и колдавства:

http://feeria.forumb....com/t548-topic

Для плодотворной работы молитвы, её необходимо переписать своей рукой и при чтении пропускать не только через разум, но и через сердце! Присутствие Образа и зажжёной свечи обязательно!

Bet ta malda labai sunki blush2.gif as net nevisus zodzius supratau, ir net nezinau ar teisingai perskaiciau, kaip tada jei as netycia iskraipiau zodzius ar vardus ? g.gif
Atsakyti
Cia daug kas rase apie prakeikima, bet kaip veikia nuziurejimas?
Man viena astrologe/ezoterike uzdabus jai kelis klausimus atrase, kad as galiu turet nuziurejima ir jis stipriau veikia Lietuvoje nei uzsienyje. Dar kitas dalykas, kad is mamos puses gimine prakeikta buvo ir paskutinis prakeiktas zmogus mire pries kelis metus. Gali sakyt, kad nebuvo prakeikimo, bet visu zmoniu mirimo aplinkybes netradicines ir tragiskos...
tarkime nenoriu as ezoteriko, mago pagalbos, kaip man silpnint ta nuziurejima? As mastau pozityviai, visi draugai pasakys, kad as linksma draugiska, bet kartais tokios liudnos, depresines mintys ateina... Sunkiai sekas su darbo paieskom, namie konfliktai, nors as taikaus budo, kartais atrodo, kad visi savo bloga energija islieja ant manes, o as tiesiog ignoruoju ir nueinu, nors tai palieka nemalonu jausma...
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry63756251
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, gal yra kokių būdų, galbūt kažkokie daiktai, paveikslai, ar dar kažkas kas galėtų apsaugoti mus ir mūsų namus nuo juodosios magijos? Patarkite. Norime užbėgti įvykiams už akių. (Turime įtarimą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Būtybė*: 05 rugsėjo 2013 - 18:09
Yra. Blaivus protas.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2013 08 11, 21:54)
Молитва священомученика Киприана от порчи, чародейства и колдавства:

http://feeria.forumb....com/t548-topic

Для плодотворной работы молитвы, её необходимо переписать своей рукой и при чтении пропускать не только через разум, но и через сердце! Присутствие Образа и зажжёной свечи обязательно!

Nemoku rusų kalbos, kokia čia malda?
Mano vyras, negali į mane net žiūrėti, tel. kalba normaliai o va kai susitinka net pats sako nebegaliu į tave žiūrėti, šaukia rėkia, nesuprantu kodėl aš jam vis sakau nenoriu bartis, bet tavęs nesuprantu kas yra, jis vis kartoja nebenoriu su tavimi gyventi, tvarkoj jau sav. kaip esam atskirai, sakau gal kokia moteris nužiūrėjo, užkeikė nes nieko nesuprantu ar yra koks atkeikimas nužiūrėjimui ir pan.
Atsakyti
Nuo išblėsusių jausmų jokie atkeikimai nepadės
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 20, 13:26)
Nuo išblėsusių jausmų jokie atkeikimai nepadės

Bet jie buvo turim mažą dukrytę verysad.gif
Atsakyti
Maža kas ir kada buvo. Dabar tai juk nėra ir per prievartą miela nebūsit
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 20, 13:29)
Maža kas  ir kada buvo. Dabar tai juk nėra ir per prievartą miela nebūsit

Laukiu ką kiti pasakys, noriu žinoti, kad viską padariau, kad išsaugočiau šeimą, man nieko nėra svarbiau kaip dvasinės vertybės.
Atsakyti
Tuomet ieškokit atsakymo maldose o juoda magija jums nepadės
Atsakyti