Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 13:30)
Laukiu ką kiti pasakys, noriu žinoti, kad viską padariau, kad išsaugočiau šeimą, man nieko nėra svarbiau kaip dvasinės vertybės.

o visokie prikeikimai yra nuodeme, kuri uztrauks nelaimes dukrytei ir 6 kartoms. cia ne juokas. mirtina nuodeme. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 10 20, 13:43)
o visokie prikeikimai yra nuodeme, kuri uztrauks nelaimes dukrytei ir 6 kartoms. cia ne juokas. mirtina nuodeme.  4u.gif

aš tik noriu kokio nors atkeikimo
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 13:45)
aš tik noriu kokio nors atkeikimo

as tai matau, kad jums reikia psichologo konsultacijos, nes nezinote ko griebtis, blaskotes, visose temose ieskote pagalbos, griebiates siaudo. zmones mirsta, skiriasi ir uzkeikimai cia ne prie ko. gyvenime buna isbandymu, problemu. taip mes stiprejame, pazistame vertybes. as jums siulyciau isjungti sita foruma ir cia nesilankyti, nes prisigalvosit nezinia ko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 10 20, 13:49)
as tai matau, kad jums reikia psichologo konsultacijos, nes nezinote ko griebtis, blaskotes, visose temose ieskote pagalbos, griebiates siaudo. zmones mirsta, skiriasi ir uzkeikimai cia ne prie ko. gyvenime buna isbandymu, problemu. taip mes stiprejame, pazistame vertybes. as jums siulyciau isjungti sita foruma ir cia nesilankyti, nes prisigalvosit nezinia ko.  4u.gif

lengva kalbėti ir sakyti, kol patys to neišgyvenate, ne jūs viena liekate su maža dukryte, ne jūs mylite vyrą visa širdimi ir nesuvokiate kas atsitiko, kodėl jis su jumis taip kalba ir bendrauja, nieko tikrai blogo jam nepadariau, linkiu tik gero, bet jei egzistuoja užkeikimai, tai galvoju, gal galima padaryti kokį atkeikimą. Labai atsiprašau, jei ne taip kažką supratau. Tiesiog maniau kad čia galėsiu rasti tai ko man reikia. Vadinasi klydau ir nereikia varyti ant žmogaus kuriam ir taip sunku.
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 12:45)
aš tik noriu kokio nors atkeikimo

ATkeikimas yra ta pati KENKSMINGA juodojo MAGIJA
Papildyta:
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 12:56)
lengva kalbėti ir sakyti, kol patys to neišgyvenate, ne jūs viena liekate su maža dukryte, ne jūs mylite vyrą visa širdimi ir nesuvokiate kas atsitiko, kodėl jis su jumis taip kalba ir bendrauja, nieko tikrai blogo jam nepadariau, linkiu tik gero, bet jei egzistuoja užkeikimai, tai galvoju, gal galima padaryti kokį atkeikimą. Labai atsiprašau, jei ne taip kažką supratau. Tiesiog maniau kad čia galėsiu rasti tai ko man reikia. Vadinasi klydau ir nereikia varyti ant žmogaus kuriam ir taip sunku.

Jis negalite žinoti apie kitų žmonių gyvenimą ir likimus , tai gi neskubėkite nieko teigti
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 20, 13:57)
ATkeikimas yra ta pati KENKSMINGA juodojo MAGIJA

tai jei kažkas nužiūrėjo užkeikė ir nori atkeikti, vadinasi irgi blogai
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 20, 13:59)
ATkeikimas yra ta pati KENKSMINGA juodojo MAGIJA
Papildyta:

Jis negalite žinoti apie kitų žmonių gyvenimą ir likimus , tai gi neskubėkite nieko teigti

aš su juo 8 m. gyvenu ir vieną dieną kardinaliai žmogus pasikeitė, tiek to matau kad čia ne diskusijų tema ir man čia ne vieta
Atsakyti
Ir jus nutarėt jį atgal pririšti juodos magijos dėka? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 13:56)
lengva kalbėti ir sakyti, kol patys to neišgyvenate, ne jūs viena liekate su maža dukryte, ne jūs mylite vyrą visa širdimi ir nesuvokiate kas atsitiko, kodėl jis su jumis taip kalba ir bendrauja, nieko tikrai blogo jam nepadariau, linkiu tik gero, bet jei egzistuoja užkeikimai, tai galvoju, gal galima padaryti kokį atkeikimą. Labai atsiprašau, jei ne taip kažką supratau. Tiesiog maniau kad čia galėsiu rasti tai ko man reikia. Vadinasi klydau ir nereikia varyti ant žmogaus kuriam ir taip sunku.

nesijauskit viena, kuri turi sunkumu, yra palikta, isduota ir isgyvena sunku perioda. kiekvieno zmogaus gyvenime buna sunkumu, bet aisku savi marskiniai visada arciau kuno. as nevarau, tiesiog matau kaip neadekvaciai elgiates. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 10 20, 14:10)
nesijauskit viena, kuri turi sunkumu, yra palikta, isduota ir isgyvena sunku perioda. kiekvieno zmogaus gyvenime buna sunkumu, bet aisku savi marskiniai visada arciau kuno. as nevarau, tiesiog matau kaip neadekvaciai elgiates.  4u.gif

o ką daryti jei vis dar myli žmogų kaip prieš 8 m. ką daryti kad dukrytė užaugtų pilnoje šeimoje su mama i tėčiu
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 14:11)
o ką daryti jei vis dar myli žmogų kaip prieš 8 m. ką daryti kad dukrytė užaugtų pilnoje šeimoje su mama i tėčiu

nezinau. lygiai taip pat kaip nezinau, kaip sugrazinti man brangius zmones, kuriuos tebemyliu kaip ir anksciau, nors praejo jau ne vieneri metai. nera atsakymu i visus klausimus. tik kaip beskaudejo, stogo taip nenurove, kad eiti uzkeikti, atkeikti. net minciu tokiu nebuvo. jei myli paleidi, kaip sunku bebutu.
Atsakyti
Ar žinote, kaip nuimti savo pačios užkeikimą?
Na gal tai daugiau palinkėjimas buvo, bet aš jį sakydama pajutau, kad jis materializuosis - taip ir nutiko.
Buvau labai įskaudinta, viskas buvo ant skyrybų slenksčio, dabar bandome situaciją taisyti, ir tas išsipildęs "palinkėjimas" viską gadina...
Atsakyti
QUOTE(Arbūziukas @ 2013 11 04, 12:48)
Ar žinote, kaip nuimti savo pačios užkeikimą?
Na gal tai daugiau palinkėjimas buvo, bet aš jį sakydama pajutau, kad jis materializuosis - taip ir nutiko.
Buvau labai įskaudinta, viskas buvo ant skyrybų slenksčio, dabar bandome situaciją taisyti, ir tas išsipildęs "palinkėjimas" viską gadina...


Prieiti išpažinties, ir maldoje atsiimti prakeikimą. Idelu, jei kunigas bus egzorcistas, jie irgi nuiima prakeikimus.
Atsakyti