Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

skaitinejant kai kuriuos forumus ezoterikos tema, man Jusu Amariliai kazko pagailo. Kam ta energija eikvot tokiems komentarams. Lyg bandot kazka izeist, kazka pamokyt, kazka apsmeizt. As nemanau, kad cia lankytojai i Jusu komentarus rimtai ziuri. Ir aplamai nemanau, kad cia daugumai kazko is Jusu reikia. Gal kas patikrint kaip Jus kazkur minejot, gal kas paerzint. Na ir ka? Reikia taip sirst? Kam taip auklet visus biggrin.gif Neisauklesit tikrai smile.gif Zmones ateina ir Jums priestarauja.. Na ir ka? negalima? Aisku, kad galima, dar ir kaip galima. Tik reikia bent kiek pagarbos priestaraujantiems wink.gif
Atsakyti
nu suprantat, Rmetta, visiskai paprastai noriu pasakyt, pas mane buna kartais perdaug energijos ir as ne visada turiu kaip ja nuleist ten kokiu fiziniu darbu, tai i blevyzgas niekas gi rimtai neziuri. o ten, kur ziurima rimtai, nera blevyzgu ir kita intonacija viskas vyksta. cia gi yra forumas moteriskiu, kurios ateina papliurpt. ir visoj sitoj SM sriuboj galima rinktis kur cia padalyvaut, nu vat man cia yra idomu, ezoterikoj, yra kas apsigyvena kokios nors veisles sunu temoj arba pardavineja skurlius ir visur yra fonas to pliurpimo bobisko, kuriame kartais randasi ideju ar idomiu minciu, ar ten nuorodu kokiu, gali susipazint su kitom ir viskas. nu mano ta intonacija nerimta gal erzina kazka, kas i viska ziuri visada rimtai, tai kas cia tokio. nuo asmenybes priklauso. su internetinem pazintim man visada buna taip, kad susitikus gyvai tie zmones nustemba, kad as visiskai tyliu didziaja dali laiko ir nera cia nieko, pasirodo, tik zodziai parasyti. yra kazkur cia sitam forume nuoroda i kazkoki straipsni, maciau, kur surasyta aiskiai ir trumpai, yra zmones - vampyrai ir yra zmones - donorai. nu vat tie donorai karts nuo karto turi nuleist gara kazkokiu budu, tai naturaliai randasi vampyru ir viskas issilygina. man ok, kad ateina kuyilys ir samoninbgai pasisiulo nusiurbti, ko siandiena pas mane yra bisky perdaug, kad butu komfortabilu. ir abu mes iseinam patenkinti, balansas atsiranda. asmeniskai man kuilys neidomus, o pvz Smelioaudra noreciau pamatyti gyvai. bijo cia visi tu vampyru, tai mitas toks paleistas, kad jie yra baisus ir blogi, o tie donorai yra aukos ir ju gerokai maziau, nera taip. dauguma yra ties viduriu normaliai ir kartais i viena kuria puse nusvyruoja, kiti turi ta aiskiau isreiksta, tai igimtas dalykas ir nera nei geras, nei blogas.
va, tekstas vel ilgas, bet as stengiausi be emocinio fono. nu gal taip negaila dabar manes? smile.gif

daug teksto man gaunasi lengvai todel, kad specialybe originale yra susieta su rasymu plius ilgai dirbau sekretore, kadangi sita uzsiemima meciau, tai rasau be lotynisku raidziu, kai jauciuosi ne darbe. viskas. tik tiek. daug zodziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 04 birželio 2014 - 20:50
gal galit kontaktos tos moteriskes imesti, labai reikia, aciiuu
QUOTE(Vergina @ 2014 02 04, 15:00)
Kiekvienam savo: tiketi/netiketi ir rasti sau tinkanti buda kaip isspresti musu problemas - "prakeiksmus ar nuziurejimus"...
taip sakau, nes pati iki siol nezinau ar tikiu tokiais dalykais kaip "prakeiksmas ar nuziurejimas"  ax.gif  vienas dalykas mazo vaiko nuziurejimas, tikriausiai dauguma musi girdejo ta pasakyma ir savo artimuju ar draugu rate mate arba girdejo kaip seneles (arba kiti senesnes kartos asmenys) padaro kazkoki "rituala" ir tas "kazkas" padeda vaikams smile.gif
visai kas kita asmenines tragedijos ar ilgai besitesianti nesekmiu linija arba kas blogiau (cia perskaiciau kelias istorijas) visos seimos/gymines prekeiksmas...
pati esu apsilankiusi pas viena bureja, pirma karta pries mazdaug 3-4 metus, tada ji man pasake kad ant manes yra uzdeta "porcia", nors apie gyenima mano papasakojo daug tiesos ir apie praeiti ir apie tu laiku dabarti (ateityje irgi daug kas issipilde), numojau ranka ir isejusi dar pasijokia, kad nesamones sneka.... praejo apie 3 metai, buvo tai mazdaug pries 9 men. prispyre reikalas eiti pas ja dar karta, nes gyvenimas griuvo, viskas del ko ilgai dirbau, kovojau ir stengiausi slydo is po koju, buvau nevilty, galvojau reikia nueit paziuresim ka sakys (tuo labiau, kad eme tikrai nedidelius pinigus uz savo paslaugas). Nuejau, pasake ta pati ka ir pries 3 metus, "ant taves porcia iki siol ir jeigu as sakau, kad ja reikia nuimti, reiskia ja reikia nuimti, kodel neklausai? eik kol dar nevelu", isbure i kortu ir dave tel. nr. kur paskambinti del tos "porcios" nuemimo.... ir ka? nuejau.... tikrai nezinau kas man padejo ar ta visa procedura ir daugiau negu valanda laiko pralesta su tuo zmogumi, su kuriuo buvau susitikusi, ar tai, kad isejusi is "seanso" tiesiog pradejau tiketi, kad db jau viskas bus gerai, pas mane db viskas bus gerai... beja nusake kas galetu tai su manimi padaryti ir i ka reiktu atkreipti demesi (ir zinokit nesu az blogas zmogus, kad man gristu kazkokios padarytos ar pasakytos blogybes, tiesiog yra pavydziu zmoniu), pasake kas manes laukia artimiausioje ateityje (versijos sutapo su anos burejos pasakojimu)...
praejo 9 men. gyvenimas per ta laika taip pasikeite ir apsiverte, kad sunku apsakyti ir tikrai tik i geraja puse, ivyko vienas geras posukis, kuris itakojo kita, tas dar kita ir taip netiketai issisprende labai daug problemu ir mane kankinusiu bedeliu smile.gif ir pranasystes issipilde smile.gif
bet kartoju kas man padejo iki siol nezinau ir kuo tiketi ar ne tikrai nepatarsiu, gal cia tik sutapimas smile.gif

Atsakyti
gal kas patartumėt kas nuima man siųstą užkeikimą, bet nežinau ar jis veikia ir mano pačios darytą burtą?
Kaune čia.
Atsakyti
QUOTE(Saule26 @ 2014 06 10, 14:41)
gal kas patartumėt kas nuima man siųstą  užkeikimą, bet nežinau ar jis veikia ir mano pačios darytą burtą?
Kaune čia.


Reikia ziureti, kas priveikta smile.gif
Atsakyti
Jaučiu ir taip keliausiu į pragarą, tai dabar su mielu noru pasinaudočiau kokiu prakeiksmu, dzin, kas jau ten man bus už tokią nuodėmę. Noriu super mega prakeiksmo oi kaip pasiųsčiau jį kai kam gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 24 birželio 2014 - 16:46
QUOTE(Soled @ 2014 06 24, 16:35)
Jaučiu ir taip keliausiu į pragarą, tai dabar su mielu noru pasinaudočiau kokiu prakeiksmu, dzin, kas jau ten man bus už tokią nuodėmę. Noriu super mega prakeiksmo oi kaip pasiųsčiau jį kai kam gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


aha, man irgi sunkus metas. gali sakyt "kad tave s...kanti sutrauktu", manau tokio gana biggrin.gif nueisi paskui ispazinties, atsiprasysi ir nuimsi lengvai biggrin.gif
Atsakyti
Amariliai lotuliukas.gif thumbup.gif aš durnelė tai čia tik pasiputoju, apverkiu save, apkeikiu kitą ir tiek, bet vat būčiau tavo vietoje, mokėčiau prakeiksmą pasiųsti iš tikro, tai jaučiu neatsilaikyčiau... unsure.gif bet paskui jaučiu bliaučiau iš nevilties, kad taip padariau, bet vis tiek noriu prakeiksmo gun_bandana.gif
Atsakyti
praeis tas norejimas, paskui vel noresis gera buti, cia zinai Zeme, tokia vieta, kur visokios pagundos tvyro aplink vien tam, kad su jomis pakovot arba demesio nekreipt, pagal menulio faze ir ciklo diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 25, 12:18)
... aš durnelė tai čia tik pasiputoju, apverkiu save, apkeikiu kitą ir tiek, bet vat būčiau tavo vietoje, mokėčiau prakeiksmą pasiųsti iš tikro, tai jaučiu neatsilaikyčiau... unsure.gif  bet paskui jaučiu bliaučiau iš nevilties, kad taip padariau, bet vis tiek noriu prakeiksmo gun_bandana.gif

Vėlu būtų bliauti, nes kai bumerangu grįžtų, o grįžtų, tai dabartinė situacija rojumi atrodys. Jau vien to gana, kad norite keršto ir taip galvojate, tai irgi savotiškas prakeiksmas, tik panašu, kad prakeikiate save mirksiukas.gif
Atsakyti
Moon, jinai perdeda, niekam nieko nedarys, jin ant slieko neuzlipa gi biggrin.gif Cia sakau, pmsas koks tai ar kas panasiai, praeis tuoj biggrin.gif
Atsakyti
Žinau, kad tai labai labai negerai po tokių tamsių akimirkų daug atgailauju ir meldžiuosi, bet kartais taip viskas užknisa... doh.gif bandai suprasti, kodėl viena ar kita velniava užklumpa, kodėl kai kurie blogumai lyg iš dangaus nukrenta, bet suprantu, jig nereikia susireikšminti ir bandyti viską suprasti... Dievas žino geriau, reikia juo pasitikėti, dabar net gėda pasidarė, kad čia prirašiau tokių vėjų, bet labai susinervinus buvau doh.gif
Amariliai, tu tai fainuolė. Tavo nuojauta ir pastabos visada tiesiai į dešimtuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 25 birželio 2014 - 13:03